YURTHABER

Şırnak Belediyesi üst ve altyapı çalışmalarına devam ediyor

Şırnak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce, yeni açılan imar yolları ve kırsal mahallelerde yapılması planlanan yollarda çalışmalar öncesi stabilize malzeme serimi gerçekleştirildi.Şırnak Belediyesinin ’Yeni Ruh Şehr-i Nuh’ sloganıyla başlattığı çalışmalar kapsamında Cezaevi mevki, Yaşam Park yolu, Bilmat yolu, Müşüle mevki, Tümen afet konutları, Gündoğdu Mahallesi Delave mevki, Gündoğdu Mahallesi rehabilitasyon merkezi yolu ve Maden afet konutları yolunda üst yapı, deforme olan kaldırım ve yollarda parke taşı bakımı ile onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Şırnak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince başlatılan yol bakım ve asfalt yama çalışmaları da şehrin birçok noktasında aralıksız devam ediyor.

Şırnak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce, yeni açılan imar yolları ve kırsal mahallelerde yapılması planlanan yollarda çalışmalar öncesi stabilize malzeme serimi gerçekleştirildi.
Şırnak Belediyesinin ’Yeni Ruh Şehr-i Nuh’ sloganıyla başlattığı çalışmalar kapsamında Cezaevi mevki, Yaşam Park yolu, Bilmat yolu, Müşüle mevki, Tümen afet konutları, Gündoğdu Mahallesi Delave mevki, Gündoğdu Mahallesi rehabilitasyon merkezi yolu ve Maden afet konutları yolunda üst yapı, deforme olan kaldırım ve yollarda parke taşı bakımı ile onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Şırnak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince başlatılan yol bakım ve asfalt yama çalışmaları da şehrin birçok noktasında aralıksız devam ediyor.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Şırnak Belediyesi üst ve altyapı çalışmalarına devam ediyor

Geri Dön