SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika haberleri! Dünya bu olayla çalkalanıyor! ''Liverpool oyuncularının yarısı tehlikede'' Astım ilacı kullanıyorlar...

Son dakika haberleri! İngiltere'de ortaya atılan bu iddia büyük bir skandala yol açtı. Liverpool'da Jurgen Klopp'un oyuncuları üstünde ilginç bir olay denediği iddia edildi. Futbolcularına gizli olarak astım ilacı kullandırttığı iddia edilen Klopp hakkında birçok makale yazılmış durumda. Liverpool oyuncularının %63'ünün astım ilacı kullandığı ortaya çıkmasının ardından bu dedikodular patlak verdi. Astım ilacının kullanım nedeninin ortaya çıkmasının ardından iddialar dünya çapına ulaştı.

Liverpool için ortaya atılan iddialar ortalığı ayağa kaldıracak cinsten. Jurgen Klopp'un oyuncularına astım ilacı kullandırtması dünya gündeminin ana maddesi haline geldi. İngiltere'de yoğun olarak konuşulan bu konu UEFA'ya kadar gidebilir.

OYUNCULARIN PERFORMANSINI ARTTIRIYOR

FW54AL_XEAAujCK

Liverpool oyuncularının %63'ünün astım ilacı kullanması akıllarda soru işaretine yol açtı. Geçmişte de bazı Liverpool oyuncularının elinde astım ilacının görülmesi umursanmamış ve tamamen rastlantı olarak kabul etmişti. Fakat bu olayın ortaya atılmasının ardından dedikodular alevlendi. Astım ilacının, performansı ve dayanaklılığı arttırdığı biliniyor. Klopp'un da bu yüzden baskılı ve prese dayalı oyunu rahat oynatabilmek için bu yola başvurduğu konuşuluyor.

FZFY6ukXkAEPYYd

SOSYAL MEDYA BU OLAYLA ÇALKALANIYOR

IMG_3051.3563df2e56081a202df48ec11e69728a

Sosyal medyada futbolcularının sağlığı hakkında endişelenen bir grup Liverpool taraftarı kampanya başlattı başladı. Futbolcularının yüksek doz ilaçtan dolayı hayati tehlikesinin olduğunu savunan bir grup, kendi takımlarını UEFA'ya şikayet etmeye hazırlanıyor. Yazılan yorumlar ise kan donduran cinsten... İşte bazıları!


Euro 2024 Canlı Skor

İŞTE BAZI YORUMLAR...

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler