SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Son dakika: Türk futbolunda devrim gibi karar! Hamit Altıntop, MHK'de bir ilke imza atmak için kolları sıvadı! 'Yeni başkan Markus Merk olacak!'

Son dakika haberleri: TFF'de Nihat Özdemir'in istifasının ardından haziran ayında tek aday olarak girdiği seçimde başkanlığa Mehmet Büyükekşi seçilmişti. Özdemir döneminde de Milli Takımlar Sorumlusu olarak görev yapan Altıntop, koltuğunda kalmıştı. A Milli Takım Teknik Direktörü Stefan Kuntz ile yola devam edeceklerini açıklayan Hamit Altıntop'un bir diğer hedefi de ortaya çıktı. Altıntop'un MHK'nin başına Markus Merk'i getirmek istediği iddia edildi.

Son dakika haberleri: Türkiye Futbol Federasyonu'nda Mehmet Büyükekşi'nin başkanlık koltuğuna oturmasının ardından yayın ihalesi, yabancı sınırı ve MHK ile ilgili birçok hamle yapılmıştı. TFF Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop, tıpkı Nihat Özdemir döneminde olduğu gibi Büyükekşi'nin de listesinde yer almıştı. UEFA Uluslar C Ligi'nde oynanan son maçlarda alınan başarısız sonuçların ardından Stefan Kuntz ile yola devam edilip edilmeyeceği merak edilirken; Altıntop, Alman çalıştırıcının görevine devam edeceğini açıklamıştı.


Canlı Skor

HAMİT ALTINTOP'DAN DEVRİM GİBİ KARAR

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler