MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ufuk Özkan 17 yıllık eşinden boşandı! Ayrıldığı eşi de tanıdık çıktı

Geniş Aile dizisinde canlandırdığı Cevahir karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Ufuk Özkan'dan üzücü haber geldi. Ünlü oyuncunun 17 yıllık evliliği tek celsede bitti. Boşanma haberinin ardından Özkan'ın eşi Nazan Güneş, merak konusu oldu.

Ufuk Özkan, Geniş Aile dizisinde canlandırdığı Cevahir karakteriyle büyük beğeni toplamış ve 'Yapıştır' repliğiyle hafızalara kazınmıştı. Özkan'dan üzücü haber geldi. Ünlü oyuncunun 17 yıllık evliliği tek celsede bitti.

UFUK-1

SESSİZ SAKİN BOŞANDILAR

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Eren adında bir de oğulları olan çift, anlaşmalı olarak bugün evliliklerini noktaladı. İstanbul Adliyesi 8. Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmada çift yollarını anlaşmalı olarak ayırdı. Daha önce de fikir ayrılıkları yaşadıkları için boşanma kararı alan çift, uzun bir aradan sonra yeniden ayrılık kararı aldı ve birbirlerini yıpratmadan sessiz sakin boşandı.

Ekran görüntüsü 2022-08-03 073710

Son dönemde fazla kilolarından kurtulan ve "Ah Be Birader" filminde kamera karşısına geçen Özkan, eşiyle mutlu günlerinden çekilen fotoğraflarını da sosyal medya sayfasından kaldırmadı.

Ufuk-Özkan-eşi-Nazan-Güneş-Özkan-oynadığı-diziler

Boşanma haberinin ardından Özkan'ın eşi merak konusu oldu. Özkan'ın 2005'te nikah masasına oturduğu 17 yıllık eşi Nazan Güneş Özkan, Türk dansçıdır. Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süre Anadolu Ateşi'nde başdansçı olarak görev yaptı.

Vitrin

Ünlülerin eşleri

En Çok Aranan Haberler