SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

TFF istedi, Arda Güler paylaştı! Montella'yla antrenmandaki diyaloğu kafa karıştırdı, kriz iddiaları gündem oldu

Arda Güler'in Montella'yla antrenmanda yaşadığı diyalog 'kriz' iddialarını gündeme getirdi. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) A Milli Takım’ın yaptığı antrenmandaki görüntülerle ilgili açıklama geldi. Arda Güler'in ise hiçbir yorum yapmadan sadece söz konusu açıklamayı paylaşması dikkat çekti. TFF'nin Güler'e söz konusu açıklamayı paylaşması için baskı yaptığı iddia edildi.

Arda Güler

Arda Güler

TR Türkiye
Yaş: 19 / Pozisyon Orta Saha
Oynadığı Takım: Real Madrid

Çekya maçı öncesi antrenmanında Arda Güler, as takımla çalışmak için yelek giydiği esnada Teknik Direktör Montella’nın Arda’nın elinden yeleği aldığı ve ayırdığı görülmüştü. TFF'nin yaptığı açıklama sonrası Arda Güler'den ilk hamle geldi.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

"ARDA GÜLER’İN KASIĞINDAKİ AĞRI NEDENİYLE..."

2024-06-23-arda-montella-antrenman

TFF’den konuyla ilgili yapılan açıklamada, "A Milli Takımımızın bu akşam gerçekleştirilen antrenmanı sırasında, televizyon kameralarına yansıyan görüntüler üzerine yorum yapılarak oluşturulmuş bir video, sosyal medya mecraları üzerinden dolaşıma sokulmuştur. Antrenman öncesinde milli futbolcumuz Arda Güler’in kasığındaki ağrı nedeniyle, Çekya maçına kendisini en sağlıklı şekilde hazırlayabilmek adına, bireysel çalışma yapması konusunda teknik heyetimiz ve oyuncu arasında fikir birliğine varılmıştır. İlgili videoda görülen çalışma, Arda Güler için belirlenen kapsamda olmayıp, milli futbolcumuz daha sonra koruyucu amaçlı lineer çalışmasına yönlendirilmiştir. Kalbi Türk Milli Takımı için atan sağduyulu vatandaşlarımızın bu tür içeriklere itibar etmemesi gerektiğini önemle hatırlatırız" denildi.

ARDA'DAN İLK HAMLE GELDİ

Arda Güler, TFF'nin yaptığı paylaşımı kendi profilinde yayınlayarak, ortada herhangi bir kriz olmadığını ifade etti.

Screenshot_1

PAYLAŞMASINI TFF Mİ İSTEDİ?

Arda Güler'in ise hiçbir yorum yapmadan sadece söz konusu açıklamayı paylaşması dikkat çekti. TFF'nin Güler'e söz konusu açıklamayı paylaşması için baskı yaptığı iddia edildi.

İŞTE O ANLAR

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler