YURTHABER

Yaşar, Niğdelilerle buluştu

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yakacık Kültür Merkezi’nde Niğdelilerle buluştu.Niğdelilerin yoğun ilgi gösterdiği programda konuşma yapan Yaşar, "Seçime gidiyoruz, savaşa gitmiyoruz.

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Yakacık Kültür Merkezi’nde Niğdelilerle buluştu.
Niğdelilerin yoğun ilgi gösterdiği programda konuşma yapan Yaşar, "Seçime gidiyoruz, savaşa gitmiyoruz. Halk şehirlere kim daha iyi hizmet edecekse onu seçecek. Beni de dinleyeceksiniz karşımdakini de, aklınıza ve vicdanınıza göre oy vereceksiniz" dedi.
"10 yılda Yenimahalle’nin her bölgesi yenilendi"
10 yıldır kimseyi ayrıştırmadan çalıştığını ifade eden Yaşar, "Yenimahalle’de 10 senede, eğitim, spor, kültür gibi alanlarda tüm vatandaşlarımızın her ihtiyacını karşılayacak yatırımlar gerçekleştirmiş, vatandaşlarımızın yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe inşa etmiş olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Ben bugüne kadar kimsenin dinine, mezhebine, kökenine bakmadım. Herkesi, Allah’ın yarattığı bir kul olarak gördüm ve ona göre davrandım. 10 yılda Yenimahalle’nin her bölgesi yenilendi. Bu nedenle de Ankara’nın her bölgesinden göç alıyoruz" diye konuştu.
"Yakacık’a kapalı yüzme havuzu ve spor tesisi"
Yeni dönemde Yakacık’a dev projelerin yapılacağı müjdesini de veren Yaşar, "Yakacık’a 36 bin metrekarelik bir park yapacağız. Köşesinde de kapalı yüzme havuzu ve spor tesisi olacak. Bir de yine bu bölgede Yaşlı Yaşam Merkezi ve Alzheimer Merkezi yapmak projelerimiz arasında. Yakacık’ın geleceği parlaktır. Yakacık gelişecek, daha da güzelleşecek" şeklinde konuştu.

Yaşar, Niğdelilerle buluştu

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön