YURTHABER

Gamek Kurbanbaba Gençlik Ve Kültür Merkezi Açılıyor

Her yıl on binlerce kişiye ücretsiz eğitim vererek istihdama katkı sağlayan GAMEK, Kurbanbaba Gençlik ve...

Gamek Kurbanbaba Gençlik Ve Kültür Merkezi Açılıyor

Her yıl on binlerce kişiye ücretsiz eğitim vererek istihdama katkı sağlayan GAMEK, Kurbanbaba Gençlik ve Kültür Merkezi’ni 12 Şubat’ta düzenlenecek merasimle faaliyete geçirecek.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları GAMEK, Kurbanbaba semtinde faaliyete geçireceği gençlik ve kültür merkezinin açılışını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Asım Güzelbey’in katılımıyla 12 Şubat Salı günü saat 11.00’da gerçekleştiriyor. GAMEK, Kurbanbaba Gençlik ve Kültür Merkezi bünyesinde açılacak Bilgisayar İşletmenliği, Bilgisayarlı Muhasebe, İngilizce, Almanca, Eğitici Annelik, Ebru, Okuma-Yazma, Ev Mefruşatı, Ev Tekstili ve Örtü Dikimi, Giyim, Antep İşi, Makine Nakışları, Tel Kırma, Kuaförlük ve Cilt Bakımı-Makyaj gibi kurslarla ücretsiz eğitim vermeye başlayacak.

Kurbanbaba Gençlik ve Kültür Merkezi ile daha geniş alanlara hizmet vermeye devam ettiklerini dile getiren GAMEK Genel Koordinatörü Ramazan Dündar, “Tüm Gaziantep halkını 12 Şubat’ta Kurbanbaba Gençlik ve Kültür Merkezi’mizin açılışına bekliyoruz. 15 branşta eğitim vermeye başlayacağımız merkezimizde kurs kayıtlarımızda başlamış bulunmaktadır. Kurslarımıza kaydolmak isteyenler internet sitemizden (www.gamek.org) başvurabilir veya kurs merkezlerimize bizzat başvurarak ücretsiz verdiğimiz eğitimden faydalanabilirler” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın