SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Ghezzal, Suudi Arabistan'da oynamak istemiyor

Aboubakar'ın Al Nassr'a transferi sonrasında Beşiktaş taraftarlarının merak ettiği bir diğer isim Ghezzal, Suudi Arabistan Ligi'nde oynama taraftarı değil.

Beşiktaş'ın önümüzdeki sezon kadrosunda tutmak istediği Ghezzal'ın transferi hakkında Cezayir basını son gelişmeleri aktardı.

AW310514_01

Ghezzal'ın yeni sezonda hangi takımda olacağı belirsizliğini koruyor. Cezayir basını, Leicester City'nin bir İtalyan takımından gelen 10 milyon Euro değerindeki teklifi reddettiğini, Ghezzal transferinden daha iyi bir kar elde etmek istediğini yazdı.

AW244097_02

GHEZZAL, SUUDI ARABİSTAN'DA OYNAMAK İSTEMİYOR

Beşiktaş'ta sergilediği başarılı performans ve çifte kupa zaferinin ardından yeniden milli takıma seçilen Ghezzal, yakın çevresine cazip teklif gelse bile Suudi Arabistan'da oynamak istemediğini belirtti. Cezayir basını da, yıldız futbolcunun Beşiktaş'ta devam etmek istediğini yazdı.

AW212587_02

Hatırlanacağı üzere Ghezzal, geçtiğimiz günlerde milli takım kampında istikrar yakalaması gerektiğini ve bunu Beşiktaş'ta sağladığını, Beşiktaş sayesinde tekrar milli takıma seçildiğini söyleyerek siyah beyazlılarda kalmak istediğini yineledi.

LEICESTER CITY BEKLEYECEK

Leicester City ise Ghezzal konusunda son ana kadar bekleyecek. İngiliz kulübü Cezayirli futbolcudan iyi bir kar elde etmek istediği için tüm teklifleri değerlendirme aşamasına alacak. Beşiktaş'la da görüşmeler devam ediyor.

(FUTBOL ARENA)


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler