MAGAZİN

Gökhan Özoğuz'un müsilaj yorumu tartışma yarattı!

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Marmara'yı saran müsilaj kabusuyla ilgili dikkat çeken bir yorumda bulundu. Özoğuz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda müsilajın birden ortaya çıkmasını Kanal İstanbul projesine bağlayarak "Yalanınız batsın" ifadesini kullandı.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Marmara'yı saran müsilaj kabusu hakkında sosyal medyadan dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

"NOLDU DA BİRDEN ÇIKTI, İLACI KANAL İSTANBUL DENMEYE BAŞLADI?"

Özoğuz, "Hayatımızda ilk defa deniz salyası diye bir şey duyduk. Bu salya noldu da bir anda çıktı ortaya da Kanal İstanbul bunun ilacı denmeye başlandı?" ifadelerini kullandı.

İstanbul'daki gemi kazasının da Kanal İstanbul projesi için gerçekleştiğini öne süren Özoğuz, "Bu boğazda yalandan gemiyi karaya çarptırıp, gördün mü bak boğazdan gemi kaza yapıyor filmiyle aynı gibi bir şey mi yine?" dedi.

Özoğuz'un paylaşımı sosyal medyada tartışma yarattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 30 yorum
Söylediklerine sonuna kadar imza atarım sevgili Gökhan.
@yavuz_ali_1969 sanatcı sanatıyla bılım adamı bılımıyle inşaatcı inşatıyla doktor doktorluguyla ugraşsın ülke kausa sürüklenmesin kardeşim partızan olarak yazmıyorum herkes ahkam kesmesin gökhan kardeşimi severim veya başka sanatcıya bu tarz söylemler yanlış siyaset yapmasınlar degil yapsınlar ama kendi dalındakı uzmanlıgında yapsınlar bili adamları ugraşıyor bu işlerle
@yavuz_ali_1969 Orhan Gencebay gibi bir çok sanatçının Sedat Peker ile aynı karede yer almasına sebep olacak sanatı kültürü dini siyasete alet edenlere bir küçük cümle edene laf edemezsiniz kardeşim hakkınız yok.
ARAŞTIRMADAN SALLALMAK YA DA KOMPLO TEORİSİ YERİNE HİÇ OLMAZSA HALİÇ NASIL TEMİZLENDİ Bİ ARAŞTIRSAYDIN DA KONUŞSAYDIN. HER ZAMANKİ GÖKHAN İŞTE, CİDDİ OLAYIM DESE DE KENDİNE GÜLDÜRÜR
Komplo değil ise iktidar biraz fazla şanslı demektir. Yıllardır bu yoğunlukta olmayan bir şey ne hikmetse belediye elden gidince oluyor üstelik hem kanal ihtiyaç haline gelmiş gibi oluyor hem de yeni arıtmaya şu an gerek yok önce varolanları iyileştirelim diyen adamı suçlu gibi gösteriyor. Komplo olsa ancak bu kadar hedefini bulurdu!
kendileri yapmıştır mılyonlarca deniz canlısının hayatını hiçe saymak pahasına
Geri Dön