Görenleri şaşkına çeviren ellerini yıkayan orangutan

34 yaşındaki Sandra adlı orangutan, kusursuz bir şekilde el yıkamasıyla bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

Son günlerde koronavirüs (Covid-19) salgınından korunmak için en çok yaptığımız şeylerden biri el yıkamak oldu. Virüs salgınıyla birlikte kişisel hijyenin önemi bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Ellerinizi 20 saniye sabunlu suyla yıkadıktan sonra, hiçbir el dezenfektanına ihtiyacınız yoktur. Mükemmel bir şekilde el yıkamanın nasıl yapıldığını Sandra'dan görebilirsiniz.

BÜYÜK MAYMUNLAR MERKEZİ SUNAR

Büyük Maymunler Merkezi, kişisel hijyenimize dikkat çekmek için herkese ilham verecek harika bir video yayınladı. Son zamanlarda ortaya çıkan ve hızlı bir şekilde yayınlanan el yıkama videosu herkesi hem şaşırtıyor hem de gülümsetiyor.

KUSURSUZ EL YIKAMA BECERİSİ

Büyük Maymunlar Merkezi sakinlerinden Sandra adlı orangutanın kusursuz el yıkama beceresi görenleri şaşkına uğratıyor. İzleyenleri en çok etkileyen Sandra'nın mükemmel bir şekilde ellerini yıkamasının yanı sıra bundan inanılmaz derecede keyif alıyor oluşuydu.

34 yaşındaki primat, 20 saniyeden uzun bir süre ellerini sabunlu suda fırçalayarak yıkıyor. Parmak aralarını ve el sırtlarını da ovalamayı unutmuyor! Ellerini yıkadıktan sonra etrafını da yıkamayı ihmal etmeyen Sandra, görenlerden tam not aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
pek çok insandan daha iyi ..... eminim zekasıda yüksektir....
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler