SPOR

Göztepe'de kombineler belirlendi

Spor Toto Süper Lig'de üst üste üçüncü sezonuna girecek Göztepe'de ilk yarıda Bornova Stadyumu'nda geçerli olacak kombinelerin satışı 1 Temmuz Pazartesi günü saat 15:00'te başlayacak. 7 Temmuz Pazar günü saat 23:00'e kadar eski kombinelerin yenileme işlemleri yapılacak, ardından ise 10 Temmuz Çarşamba günü saat 15:00'te genel satış başlayacak.

Göztepe'de kombineler belirlendi

Geçen sezon da kombine sahibi olan taraftarlar için geçerli olacak ve 1 Temmuz Pazartesi günü başlayacak olan yenileme döneminde maraton tribün 375, numaralı tribün 750 ve VIP Tribün 1600 TL'den satışa sunulacak. 10 Temmuz Çarşamba günü başlayacak olan genel satış döneminde ise maraton 500, numaralı 900 ve VIP tribün 1800 TL'den satılacak. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
İZMİRDE OLMADIĞIM.. İÇİN İZLİYORUM...VE DE TAM DESTEKLİYORUM.. DIŞARIDAN.. GÖZTEPE YE VE İZMİR TAKIMLARINA... SAHİP ÇIKAR... İZMİR HALKI... RAHMETLİ METİN OKTAY.. ZATEN TÜRKİYENİN VİRTİÖZÜ.. MİLLİYETTE YAZIYOR... GEÇMİŞ ZAMAN........ALTAY MAÇI.. ERGUN E BİR KIZIYOR YAZISINDA.. TOP A.. GÖZÜ KAPALI VURDUĞU İÇİN.. METİN OKTAY GİBİ... SAHİP ÇIKIN... TÜM İZMİR TAKIMLARINA...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler