SPOR

Güiza'ya jet servis

Geçen sezon bekleneni verememesine karşın her zaman inancını dile getirip destek verdiği Güiza'nın bu sezon başında yaptığı patlamayla yüzü gülen Başkan Aziz Yıldırım, oyuncusuna gözü gibi bakmaya başladı.

Güiza'ya jet servis

Geçen sezon bekleneni verememesine karşın her zaman inancını dile getirip destek verdiği Güiza'nın bu sezon başında yaptığı patlamayla yüzü gülen Başkan Aziz Yıldırım, oyuncusuna gözü gibi bakmaya başladı. Öyle ki, İspanya'nın bugün Makedonya ile deplasmanda oynayacağı özel maç sonrası, milli takımla ülkesine dönüp, oradan İstanbul'a gelmesinin oyuncusunu yoracağını düşünen Yıldırım, kendisine özel uçak gönderme kararı aldı.
Bugün İstanbul'dan Makedonya'ya gönderilecek olan özel uçak, Daniel Güiza'yı alıp İstanbul'a dönecek. Başkan Aziz Yıldırım'ın, geldiği ilk günden beri kendisine destek verdiği ve hep arkasında durduğunu minnetle ifade eden İspanyol yıldız, Kendisine teşekkür ediyorum. Bana hep sahip çıktı. Bugünlere gelmemde başkanımızın payı büyük. Teknik direktörümüz Daum ve takım arkadaşlarımı da unutmamalıyım. Sezona geç başlamama rağmen kampa dahil olmamla birlikte bana kucak açıp sahiplendiler. Başarımda onların da payı büyük. Özellikle Kaptanımız Alex, sahada bana çok büyük yardımda bulunuyor dedi.

Bu sezon takımı geçen yıldan çok farklı gördüğünü dile getiren Güiza, Herkes azimli ve istekli. Pes etmeyen bir oyun anlayışına döndük. Camianın 2 yıldır özlediği kupaları bu sezon getireceğimize inanıyorum diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler