Ayaklar Haberleri

Dayanılmaz regl ağrılarından kurtulmanın yolu basit! Regl ağrısına iyi gelen yiyecekler

Regl ağrısı birçok kadının her ay yaşadığı dayanılmaz dertleri arasında bulunuyor. Kadınlar bu ağrılar nedeniyle okulda, işte ve sosyal hayatlarında oldukça problem yaşıyorlar. Ancak regl ağrısını geçirecek çeşitli besinler bulunuyor. Doğru besinler ile adet ağrınızı geçirmeniz mümkün.

Kadin 23-10-22 07:18

Alanların öve öve bitiremediği sonbahara en yakışan elbise modelleri

Yılın en güzel mevsimi geldi! Kavurucu yaz sıcaklarını geride bıraktığımız bu aylarda hava koşullarına ayak uyduracak kıyafetler tercih etmek, stiline özen gösterenler kadınlar için büyük önem taşıyor. Henüz alışveriş listenizi hazırlamadıysanız endişe etmeyin. Sonbahar renklerinin göz önünde olduğu trend elbiseleri keşfetmenin tam zamanı! Alanların çok beğendiği birbirinden şık elbiselere bayılacaksınız.

Kadin 20-10-22 16:10

Beyaz ayakkabı tutkunlarına özel kombinlerinizi tamamlayacak en şık ayakkabı önerileri

Tarzınız ve yaptığınız kombin ne olursa olsun tamamlamak için ayakkabıya ihtiyacınız var. Ayakkabı modası her geçen gün değişirken beyaz ayakkabıların modası ise hiç geçmiyor. Üstelik şık görüntüsü ve rahatlığıyla herkesin beğendiği beyaz ayakkabı modelleri farklı mevsimlerde de tercih edilebiliyor. Kendinize uygun bir beyaz ayakkabı arıyorsanız bir araya getirdiğimiz modelleri incelemelisiniz.

Kadin 11-10-22 14:02