Doğum Haberleri

'Gerçekten büyük bir şeye rastlamış olabiliriz' Yarık damak, alışılmadık derecede küçük kafalar... ABD'de çok sayıda bebekte benzer doğum kusurları tespit edildi! Uzmanlar ondan şüpheleniyor

ABD'de en az bir düzine bebekte birbirine benzer ciddi doğum kusurları olduğu görüldü. Bu doğum kusurlarının hamilelik sırasında fentanil kullanımına bağlı olabileceği üzerinde duruyor. Söz konusu bebeklerde; yarık damak, alışılmadık derecede küçük kafalar gibi doğum kusurlarının olduğu aktarıldı. Uzmanlar şüphelendikleri bulguların doğrulanması için daha fazla çalışmaya ihtiyaç olduğunu belirtti. Aynı zamanda söz konusu annelerin hamileliklerinde uyuşturucu kullandıkları üzerinde de duruluyor.

Haber 06-12-23 16:47

Özel hastanede skandal! Doğum sırasında oldu, 2 yıl sonra fark edildi

Antalya’da Y.S. (32), 2 yıl önce özel hastanede doğum yaptı. Doğum sonrası kusma, ağrı ve iltihap gibi sorunlar yaşayan genç kadın, 2 yıl boyunca iyileşemedi. Başka bir hastanede tomografi çektiren kadın, öğrendiği gerçek sonrası hayatının şokunu yaşadı. Doğum sırasında Y.S.'nin vücudunda yaklaşık 30 santimetrelik gazlı bez unutulduğu ortaya çıktı. Gazlı bez ameliyatla alınırken, genç kadın, hastane ve doktor aleyhine dava açmaya hazırlanıyor. İşte detaylar...

Haber 30-11-23 10:59

Yolcuların şaşkın bakışları altında hamile yolcu doğum yaptı! Yolcular alkışlayarak tezahürat yaptı

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'ndaki İstanbul'dan Fransa'ya hareket etmek için hazırlanan bir uçakta bulunan hamile yolcu bir anda doğum yaptı. Yolcuların şaşkın bakışları altında sağlık ekiplerinin müdahalesiyle doğum gerçekleşti.

Trend 22-11-23 15:47

Dördüncü bebeğini evde arkadaşlarının yanında doğurdu! Üstelik her saniyeyi canlı yayınladı... Doğumumu 45 bin yabancıya canlı yayınladım

37 yaşındaki Siobhan Miller dördüncü bebeğinin doğumu için ilginç bir yol seçerek sosyal medyada gündem yarattı. Evde arkadaşları, çocukları ve aile üyelerinin bulunduğu doğumunu sosyal medyadan gerçekleştirdiği canlı yayında yapan Miller'i 45 bin kişi izledi. Miller, doğumunun yayınlanabilmesi için profesyonel bir fotoğrafçıyla anlaştı.

Trend 18-11-23 14:05

Ülke bu olayı konuşuyor! 12 yaşındaki öğrencisinden hamile kalan öğretmen doğum yapınca tutuklandı...Savunması kan dondurdu

Tayvan'ın Taoyuan kentinde ismi açıklanmayan bir öğretmenin yine kimliği gizli tutulan 12 yaşındaki erkek öğrencisiyle yasak aşk yaşadığı ortaya çıktı. Taoyuan bölge mahkemesinde görülen davada öğrencisiyle 4 aylık bir ilişki bulunduğunu itiraf eden öğretmen hamile kalarak doğum yaptığı belirtildi. Öğrencisiyle cinsel ilişkiye girerek onun bebeğini doğuran öğretmen 17.5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Trend 17-11-23 10:38

Çift rahime sahip olan kadın ikiz bebeklere hamile kaldı! Doktorları şaşkına çeviren vaka... Gerçekten çılgınca

Amerika Birleşik Devletleri'nin Alabama eyaletinde yaşayan Kelsey Hatcher isimli bir kadın iki rahim ve rahim ağızıyla dünyaya geldi. Yerel NBC üyesi WVTM13'ün haberine göre iki rahimle doğan kadın her birinde yaşanan farklı gebelikle ikiz çocuklara hamile. Bu durum tıp dünyasında nadir görüldüğü için şaşkınlık yarattı.

Trend 14-11-23 13:14

Hamile olduğundan haberi yoktu! Dayanılmaz karın ağrısıyla hastaneye giden kadın kız bebek doğurdu... Kendisi bile inanamadı

Paraguay'da karın ağrısı şikayetiyle hastaneye kaldırılan iki çocuk annesi kadın, sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdikten sonra aniden üç çocuk annesi oldu. Hamile olduğundan haberi olmayan kadın doğum yaptıktan sonra büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Trend 25-10-23 11:09

Üç başlı doğan kız çocuğunun gizemli durumu doktorları bile şaşkına çevirdi! Herkes onu görmek için sıraya girdi

Hindistan'da doğan kız bebek üç başlı olarak dünyaya geldi. Anne hamilelik sürecinde korkunç ağrılar yaşamasına rağmen sağlık görevlileri ne olduğunu anlayamadı. Hindistan'da bilinmeyen bir sağlık sorunu nedeniyle 'üç başlı doğan' kız bebeğin gizemi henüz belirsizliğini koruyor.

Trend 24-10-23 11:23

Akıllara durgunluk veren olay! Bebeğimin ayağını görene kadar hamile olduğumu bilmiyordum

Doğum yapana kadar hamile olduğunu anlamayan genç anne Faye White başına gelen olay akıllara durgunluk verdi. Genç kadının içinden aniden bebek ayağı fırlayınca kayınvalidesi ile beraber şoka uğradı. İngiltere'de yaşanan bu olay tıp dünyasını şaşkına çevirdi.

Haber 21-09-23 11:17

Sahte doktor vakasından sonra şimdi de sahte veteriner! Hamile köpeğe doğum yaptırdı... Birkaç saat içinde hayatını kaybetti

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşayan Osvaldo Sanchez isimli bir adam herhangi bir eğitimi bulunmamasına rağmen veteriner gibi davranarak hamile bir köpeğe doğum yaptırdı. Sezeryan sırasında köpeğin ameliyat yarasını tıbbi ekipman yerine giysi ipliği kullanarak diken Sanchez tutuklandı. Köpeğin ise hayatını kaybettiği belirtildi.

Trend 15-08-23 08:02

Okul gezisi sırasında bir anda tuvalete koştu! Benzinlikte doğum yapan kız öğrenci yenidoğan bebeğini terk edip gitti

Tayland’ın Narathiwat şehrinde düzenlenen okul gezi bir skandala imza atılmasına neden oldu. Pattalung’a gerçekleştirilen okul gezisi sırasında benzinlikte verilen molada ismi açıklanmayan bir kız öğrenci doğum yaptı. Öğrencinin benzinlik tuvaletinde doğum yaparak yenidoğan bebeğini terk ettiği tespit edildi. İstasyondaki güvenlik kameraları sayesinde öğrencinin kimliği tespit edildi.

Trend 05-08-23 09:20

Sosyal medyanın yeni trendi! Anneler sezaryan doğum sırasında bebeklerini kendileri çıkartıyorlar

Sosyal medyada son dönemde bir doğum trendi kullanıcılar arasında popüler olmayı başardı. Yeni sezaryan prosedüründe anneler bebekleriyle bağ kurabilmek için doğum sırasında ellerini ameliyatın yapıldığı bölgeye doğru uzatarak bebeklerini çıkartıyorlar. Anne yardımcı sezaryan (MAC) olarak anılan trend sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Trend 26-07-23 13:16

Her satırı korkunç! Annesi ve babası evdeyken gizlice doğum yaptı... Yeni doğan bebeğinin kafatasını ayağıyla ezip boğdu

İngiltere’nin Herefordshire bölgesinde ailesiyle birlikte yaşayan Paris Mayo isimli genç bir kadın henüz 15 yaşındayken annesi ve babası evdeyken doğum yaptı. Yeni doğan bebeğini doğarak öldüren Mayo tutuklandı. Cinayetten hüküm giyen genç kadın en az 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Trend 27-06-23 08:14

Doğum yaptığı sırada içinde gazlı bez unutulduğunu iddia etti! “Tuvaletimi yaparken bir şeyin çıktığını fark ettim”

Tayland’ın Ratchaburi şehrinde yaşayan ismi açıklanmayan 24 yaşındaki bir kadın hastanede doğum yaptıktan sonra şiddetli ağrı şikayeti yaşadı. Genç kadın tuvalete gittiğinde doğum kanalından bir şeylerin çıktığını söyleyerek hastanenin ameliyat sırasında içinde gazlı bez unuttuğunu iddia etti. Genç kadının anlattıkları ülke gündemine yerleşti.

Trend 21-06-23 08:08

Üçüz doğuran kadın sosyal medyada viral oldu! Hamile kalmayacağım

Hamilelik kadınların vücutlarında ve psikolojilerinde farklılık yaşamalarına neden olabiliyor. Sosyal medya hesabından üçüz bebeklerini doğurmadan önceki fotoğraflarını paylaşan bir kadın devasa karnıyla viral oldu. Videoları izleyenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Kadin 20-06-23 10:47

Doğumdan sonra karnında yaşadığı değişimleri cesurca gösteriyor! Utanmıyorum

Hamilelikte ve doğumdan sonra kadınların vücudunda birçok değişim yaşanabiliyor. Bu değişimler cilt tipi, genetik, hamilelik sırasında yaşanan durumlar ve bebekle ilgili olabiliyor. Doğumdan sonra karnında gerçekleşen sarkmaları paylaşan bir kadın sosyal medyadan aldığı yorumları paylaştı.

Kadin 16-06-23 17:25

Hamilelik sürecinde kanser teşhisi konulan İzmirli anne, bebeğini kucağına aldı

İzmir'de ikinci çocuğuna hamileyken meme kanseri teşhisi konulan 37 yaşındaki Sema Günalay, uygulanan tedaviyle sağlıklı şekilde bebeğini dünyaya getirdi.

Yurthaber 09-06-23 10:07

Hastane tuvaletinde gizlice doğum yaptı! Yeni doğan bebeğini çöp kutusuna atıp arkasında bile bakmadan kaçtı

Amerika Birleşik Devletleri’nde 19 yaşındaki Alexee Trevizo sırt ağrısı şikayetiyle geldiği hastanede kendisini tuvalete kilitleyerek doğum yaptı. Gizlice bebeğini doğurduktan sonra çöp kutusuna atarak kaçan cani anne birinci derece cinayetle suçlanıyor.

Trend 25-05-23 15:45

Yaptığı egzersizler sayesinde arabada doğum yaptı! Her şey bir saat içinde oldu

Doğum yapmak hamile kadınlar için oldukça gergin olabiliyor. Doğumu kolaylaştıran egzersizler aranıyor. 35 yaşındaki Jade Mead, arabada hızlı doğum yapmasını sağlayan egzersizlerini paylaşarak yaşadığı anları anlattı.

Kadin 24-05-23 16:06

Hamile kadın devasa karnıyla hayrete düşürdü! Bu çok acı verici görünüyor

Hamilelikte hem duygusal hem de fiziksel olarak birçok değişim yaşanıyor. Bazı kişiler hamilelikte fazla kilo almasa da bazıları bebeklerin kilosuna ve miktarına göre daha fazla kilo alabiliyor. Brittany Schneider, yayınladığı videoda üçüzlere hamile olmanın etkilerini gösterdi.

Kadin 19-05-23 11:14

Nadir görülen bir hastalıkla dünyaya geldi! Kafasının büyümesi durdurulamayan bebeğin yaşam mücadelesini annesi böyle paylaştı

Brezilya’da yaşayan anne Adalgisa Soares Alves, son derece nadir görülen bir hastalık nedeniyle kızını kucağına aldığında büyük bir şaşkınlık yaşadı. Grazily adını verdiği kızının kafasının yıllar içinde 3 katı büyüklüğüne ulaştığını ve büyümeyi durdurmayı başaramadıklarını dile getiren anne Alves, bebeğinin yaşam mücadelesini anlatarak dikkatleri üzerine çekti.

Trend 17-05-23 08:34

Çift vajinayla doğan kadın ikizlerini kucağına aldı! “Her rahimde bir tane bebek büyüttüm”

Avustralya'nın Melbourne kentinde yaşayan 24 yaşındaki Madeline Kaklikos ve eşi 27 yaşındaki Jon Kaklikos yaklaşık 5 yıllık evliliklerinde çocuk sahibi olabilmek için tedavi görüyordu. Çift Cole ve Nate adını verdiklerini ikiz bebeklerini kucaklarına aldılar. Çift vajinayla doğan anne Madeline 50 milyonda bir gerçekleşen durumlar bebeklerini iki farlı rahimde büyüttü.

Trend 16-05-23 15:32

Akılalmaz olay! Anne ve babası evdeyken doğum yaptı... Bebeğini boğdu, cansız bedenini çöpe attı

İngiltere’nin Herefordshire bölgesinde ailesiyle birlikte yaşayan Paris Mayo isimli genç bir kadın, 15 yaşındayken doğum yaptığı ve bebeğini boğarak öldürdükten sonra çöpe attığı iddiasıyla tutuklandı. Şimdilerde 19 yaşında olan Mayo’nun olayına ilişkin olarak dava yaklaşık 4 yıldır devam ediyor.

Trend 12-05-23 13:28

Beyin tümörü patlaması yüzünden komadayken doğum yaptı! Doğumdan sonra...

Hamileyken bayılan 33 yaşındaki Emma, beyninde bulunan tümörün patlaması sonucu yoğun bakıma alındı ve komadayken doğum yaptı. Yaptığı doğumun ardından felç kalan kadının yaşadıklarını eşi anlattı.

Kadin 10-05-23 15:20

Hamilelik sırasında ve sonrasında yaşadığı değişimi görenler gözlerine inanamıyor! Adeta bambaşka biri...

Hamilelik ve doğum süreci kadınların değişim yaşamasına neden olabiliyor. Bu değişimin sadece kiloyla sınırlı olduğu düşünülse de saçlardan, yüz şekline, cilt tipine kadar birçok farklı alan değişim yaşayabiliyor. TikTok'ta hamilelik ve doğum sürecinde yaşadığı değişimi gösteren bir kadın görenleri şaşırttı.

Kadin 09-05-23 16:21

Doğumda skandal! Babasının gözü önünde yenidoğan bebeğinin başı gövdesinden ayrıldı... “Doktorlar geri dikti ama...”

Brezilya’da gerçekleşen doğum sırasında yaşanan bir olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Ranielly Coelho Santos ve Victor da Silva, yeni doğan kızları Emanuelly'nin başının gövdesinden ayrıldığını ve doktorların kopan başı diktiklerini iddia etti. Bebeklerinin ihmal yüzünden hayatını kaybettiğini söyleyen acılı ailenin iddiaları sonrasında hastane hakkında soruşturma başlatıldı.

Trend 09-05-23 14:00

Sekiz çocuk doğurduktan sonra kalçaları iki katına çıktı! Kalçalarımdan çok utanıyorum

Kadınlar hamilelik sürecinde ve doğumdan sonra hem psikolojik hem de fiziksel olarak değişimler yaşayabiliyor. 39 yaşındaki Rubi dört çocuk doğurduktan sonra vücudunda başlayan değişimlerin sekizinci çocuğunda gözle görülür hale geldiğini açıkladı. Kalçaları iki katına çıkan Rubi, bu problem hakkında düşüncelerini paylaştı.

Kadin 08-05-23 11:01

Yolun kenarındaki araçta doğum yapan kadını fark etti! Polis memuru doğuma böyle yardım etti

Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşanan bir vücut kamerasıyla saniye saniye kaydedildi. Devriye gezen bir polis memuru otoyolun kenarında park halinde bir araç fark etti. Araca doğru yaklaştığında ise hamile bir kadının doğum yapmak üzere olduğunu gördü. Polis memuru hamile kadına doğumu için yardım ederken o anlar saniye saniye vücut kamerasında yansıdı.

Trend 04-05-23 13:21

Tepki çeken görüntüler! Doğum sırasında hemşire yanlışlıkla TikTok’tan canlı yayın açtı... Anbean her şeyi gösterdi

Sırbistan’ın Belgrad şehrindeki bir hastanede gerçekleşen doğumda bir hemşire sosyal medyadan yanlışlıkla canlı yayın açarak o anları anbean ifşa etti. İsmi açıklanmayan kadın hastanın doğumunu TikTok’taki canlı yayında gösteren hemşire canlı yayının kazayla açıldığını söyleyerek özür diledi. Ancak hemşirenin görevinden bir süre uzaklaştırıldığı belirtildi.

Trend 29-04-23 08:39

İki penisi ve anüsü olmadan doğan bebek tıp dünyasını şaşkına çevirdi! “Altı milyonda bir görülebilecek olay...”

Pakistan’da gerçekleşen bir doğum tıp dünyasında ilgi çekmeyi başardı. İki penisle dünyaya gelen ismi açıklanmayan bebek altı milyonda bir görülebilecek bir şekilde anüsü olmadan doğdu. Doktorları şaşkına çeviren bebek doğumun hemen sonrasında sağlıklı bir şekilde dışkılayabilmesi için bir anüs oluşturma ameliyatına alındı.

Trend 28-04-23 10:58

30 yaşında 9 çocuğu olan dünyanın en doğurgan annesi! Kız çocuk istediğim için bencil olduğumu söylüyorlar

Günümüzde evliliklerin ileri yaşlarda gerçekleşmesi ve zararlı alışkanlıklar nedeniyle çocuk sahibi olmak çok daha zor duruma geldi. Birçok çift çocuğu olsun diye tüp bebek gibi çeşitli tedavilere başvuruyor. Ancak bazı kişilerin oldukça doğurgan olduğu görülüyor. Amerika'da yaşayan 30 yaşındaki bir kadın 10. çocuğuna sahip olmak istediğini açıkladığı için bencil ilan edildi.

Kadin 25-04-23 14:07

Disiplini, fedakarlığı ve sevecen tavırları Şaziye Özdil'e yılın ebesi unvanını getirdi

Ebelik mesleğini 32 yıldır sürdüren Şaziye Özdil, çalışma hayatı boyunca sergilediği meslek etiğine uygun, disiplinli, özverili ve gayretli davranışları dolayısıyla "yılın ebesi" seçildi.

Yurthaber 21-04-23 14:44

Dünya bu kadını konuşuyor! 40 yaşında 44 çocuk sahibi... Sadece bir erkekle evlendi, hepsini kendisi doğurdu

Uganda’da yaşayan 40 yaşındaki Mariem Nabatanzi isimli bir kadın son derece nadir görülen bir hastalığı nedeniyle önlenemez bir doğurganlığa sahip. Guinness Rekorlar Kitabı’na en çok doğum yapan kadın olarak girmeyi başaran Nabatanzi, 40 yaşında 44 çocuk annesi. Tek bir adamla evlenen ve 44 çocuğunun hepsini kendisi doğuran kadın dünya manşetlerindeki yerini aldı.

Trend 13-04-23 08:55

Şoke edici görüntüler! Amerika Birleşik Devletleri’nde evsiz bir kadın sokak ortasında doğum yaptı

Amerika Birleşik Devletleri’nin San Francisco eyaletinde yaşanan bir olaya herkesi şaşkına çevirdi. İsmi açıklanmayan evsiz bir kadın sokak ortasında doğum yaptı. Doğum anları anbean kameralara yansırken çevredekiler genç kadına yardımcı olmaya çalıştı.

Trend 11-04-23 13:45

Akılalmaz olay! Kabız olduğunu zannediyordu, tuvalette doğum yaptı... “Hamile olduğumu bilmiyordum”

Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde yaşayan Gürcistan asıllı 34 yaşındaki Marla McEntire isimli bir kadın ilginç doğum hikayesi sayesinde manşetlerdeki yerini almayı başardı. Doğum kontrolüne dikkat ettiğini, düzenli bir şekilde adet gördüğünü ve 9 ay boyunca hiçbir şekilde karının büyümediğini ifade eden kadın şiddetli karın ağrısıyla tuvalete gittiğinde doğum yaptı. Doğum hikayesini TikTok’taki hesabından paylaşan kadın kısa sürede gündem yarattı.

Trend 08-04-23 12:01

Zonguldak'ta şoke eden olay: Muayene olmak için hastaneye gelen 16 yaşındaki kız çocuğu doğum yaptı!

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, idrar yollarındaki rahatsızlıktan dolayı tedavi olmak isteyen 16 yaşındaki kız çocuğunun hamile olduğu ortaya çıktı. Kız çocuğunun doğum sancılarının başlaması üzerine doktorlar müdahalede bulundu. Doğum yapan kız, sağlıklı bir çocuk dünyaya getirirken olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi. İşte haberin detayları...

Haber 05-04-23 18:44

Böbrek taşı sandı doğum sancısı çıktı! Genç kız hamile olduğunu doğum sırasında öğrendi

Anne adayları hamilelik süreci boyunca hem fiziksel hem de psikolojik olarak birçok değişim yaşayabiliyor. Ancak bazı kadınlar bu süreci en az etkili şekilde geçirebiliyor. 18 yaşındaki BriAnna Blanton, böbrek taşı ağrısı sandığı sağlık sorunlarının doğum sancısı olduğunu öğrendi. Genç anne doğum sırasında öğrendiği hamileliği sebebiyle yaşadığı şoku anlattı.

Kadin 05-04-23 11:36

38 yaşında 9 çocuk annesi olan kadın yaşadığı zorlukları anlattı! Annemi örnek alıyorum

Kadınların hayatlarında karşılarına çıkan sorumluluklar erkeklere oranla çok daha fazla oluyor. Özellikle anne olduktan sonra tüm hayatları değişime uğrayan kadınların günlük rutinleri de farklılaşıyor. 38 yaşında 9 çocuk annesi olan bir kadın yaşadığı zorluklara rağmen çocuklarına sahip olmanın bu zorluklara değdiğini ve daha fazla doğurmak istediğini paylaşıyor.

Kadin 28-03-23 20:23

Depremlerde ayakta kalan hastanede 6 Şubat'tan bu yana 76 bebek doğdu

Hatay'ın Antakya ilçesinde depremlerde hasar görmeyen ve sahra hastaneleri devreye alınıncaya kadar yaralılara hizmet veren Özel Mozaik Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, hasta odalarında kalan personeliyle faaliyetini sürdürüyor.

Yurthaber 27-03-23 11:53

Şaşkına çeviren görüntüler! Hamile kadın saatler süren doğum sancısının ardından asansörde doğum yaptı... Anneannesinin ellerine torunu doğdu

Brezilya’nın Cuiaba şehrindeki bir apartmanın asansöründe mucizevi bir doğum yaşandı. 34 yaşındaki diş hekimi Barbara Trindade Passos Casela evde başlayan doğum sancılarının ardından hastaneye gitmek için hareketlendi. Annesiyle birlikte yola çıktığı sırada Casela asansörde doğum yaptı. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Trend 21-03-23 14:39

Normal doğum egzersizleri nelerdir, bebeğin doğum kanalına girmesi için ne yapılabilir? Normal doğum egzersizlerine ne zaman başlanmalı?

Kadınlar normal doğum yapma kararı aldıktan sonra doğum hazırlıkları yapmaya başlarlar. Normal doğum egzersizleri, doğum sürecine hazırlık yapmak için çok önemlidir. Bu egzersizler doğum sırasında kasların güçlenmesine ve esnekliğin artmasına yardımcı olur. Ayrıca ağrıları azaltarak rahatlama sağlar. Normal doğuma hazırlığın bir parçası olan normal doğum egzersizlerine başlamadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız. Peki, normal doğum egzersizlerine ne zaman başlamak gerekir?

Kadin 17-03-23 16:51

Balıkçılar gözlerine inanamadı! Oltaya takılan 'keler' cinsi köpek balığı teknede doğum yaptı 'İlk kez başımıza geldi'

Çanakkale Boğazı'nda oltaya takılan nesli tükenme tehlikesi altındaki 'keler' cinsi köpek balığı, teknede doğum yaptı. Sportif balıkçılıkla uğraşan Serhat Şahbaz (42), "Çok heyecanlandık, yemi çıkarırken balık kasıldı ve doğum yapmaya başladı. Bu da bizim ilk defa başımıza geldi." diye konuştu.

Haber 10-03-23 16:26

Çocuğun olamaz denmişti! Hamile olduğunu yatakta doğum yaparken anladı

Polikistik over sendromu kadınların çocuk sahibi olmalarını zorlaştıran hastalıklar arasında yer alıyor. Polikistik over sendromu olan bir kadına çocuk sahibi olma ihtimalini düşük olduğu söylenmişti. Emily Graham isimli genç kadın hamile olduğunu yatakta doğum yaparken anladığını açıkladı. Emily'nin yaşadıkları birçok kadını şok etti.

Kadin 08-03-23 10:10

Gaziantep ve Hataylı depremzede kadınlar, bebeklerini Kırıkkale'de dünyaya getirdi

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep ve Hatay'dan, Kırıkkale'ye gelen anne adayları Başak Yener Alkan ve Ayda Ömeroğlu, bebeklerini Kırıkkale'de kucaklarına aldı.

Yurthaber 24-02-23 13:33

Hatay'daki sağlık çalışanları yeni doğan bebeklerle teselli buluyor

Hatay'ın Dörtyol ilçesinde sismik izolatörler kullanılarak inşa edilen hastanede görevli doktor ve hemşirelerle il dışından gelen gönüllüler, Kahramanmaraş merkezli depremlerden bu yana can kurtarmak ve doğum yapacak anne adaylarına yardımcı olabilmek için geceli gündüzlü çalışıyor.

Yurthaber 24-02-23 13:32

Enkazdan çıkarılan hamile kadın ameliyatla dünyaya getirdiği bebeğiyle buluştu

Hatay'da depremde evlerinin çökmesi sonucu altında kaldığı enkazdan güçlükle çıkarılan ve riskli gebeliği bulunan kadın, Antalya'da yapılan başarılı operasyonla bebeğine kavuştu.

Yurthaber 22-02-23 11:29

Hatay merkezli depremde fenalaşan hamile kadın sahra hastanesinde doğum yaptı

Hatay'ın Defne ilçesi merkezli 6,4 büyüklüğündeki depremde fenalaşan Suriye uyruklu hamile kadın, jandarma ekiplerince taşındığı sahra hastanesinde kız çocuğu dünyaya getirdi.

Yurthaber 21-02-23 07:58

Depremden kurtulan Hataylı ailenin bebeği Bartın'da dünyaya gözlerini açtı

Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle yaşadıkları Hatay'dan ayrılarak Bartın'a gelen Topaloğlu çiftinin ikinci çocukları, sağlıklı bir şekilde dünyaya gözlerini açtı. - Baba Okan Topaloğlu: - "Şu an ağabeyimde kalıyoruz ama eve girmeye korkuyoruz. Evde sallanıyoruz gibi oluyor"

Yurthaber 14-02-23 09:22

Enkaz altında doğmuştu! Mucize bebekten haber var! Ailesinden yaşayan bir tek o kaldı

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6'lık depremler 10 ilde yıkımlara neden oldu. Merkez üssü Kahramanmaraş olan bu deprem Suriye’nin çeşitli bölgelerini de etkiledi. Suriye'de de birçok bina yıkıldı, çok sayıda kişi hayatını kaybetti. Bölgenin simgesi haline gelen enkaz altında doğan mucize bebeğin ise son durumu belli oldu...

Haber 08-02-23 17:33