Evden Çalışma Haberleri

Oturduğunuz yerden kolayca kilo verebilirsiniz: Yapmanız gereken işlemi duyunca şaşıracaksınız

Kilo hem kadınların hem de erkeklerin istemediği fiziksel özellikler arasında bulunuyor. Kilo almak sadece görünüşü değil sağlığı da oldukça etkiliyor. Özellikle kış aylarında alınan kilolar büyük sorunlara yol açıyor. Evde istenmeyen kilolardan kolayca kurtulmanız için birkaç basit adım bulunuyor. Kilonuzun altında yatan neden hastalık değilse sağlıklı beslenmeniz ve doğru egzersizi uygulamanız oldukça etkili olabilir.

Haber 03-10-22 08:45

Babaların en büyük korkusu: Erkeklik elden gidiyor mu?

Evden çalışmak, babaların 'erkekliklerini kaybedebilecekleri' korkusuyla daha az çocuk bakımı ve ev işi yapmasına neden oluyor. Yapılan çalışma, pandemi sonrası evden çalışan babaların daha fazla ev işi üstlenmediğini ortaya koyuyor. Araştırmacılar bunun 'erkekliklerini kaybedebilecekleri' korkularından kaynaklanabileceğine inanıyorlar. Ancak evden çalışan anneler, ofiste olduğundan daha fazla çocuk bakımı üstleniyor.

Haber 02-09-22 07:42

Sakın yapmayın! Uzmanlar uyardı, her geçen saat ölüm riskiniz artıyor

Değişen yaşam koşulları sağlığımızı da oldukça etkiledi. Sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam kanserden, kalp hastalığına, felce kadar birçok hastalığın riskinin artmasına neden oldu. Uzmanlar hareketsiz yaşamanın ölüm riskini her geçen dakika artırdığını belirtti. Sağlığınızı kontrol altına almak ve hastalık riskini düşürmek için her gün düzenli olarak egzersiz yapmanız gerekiyor.

Haber 26-08-22 15:38

Evden Çalışma

Evden Çalışma Hakkındaki Haberler Mynet'te. Evden Çalışma Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.