Hindistan Haberleri Ve Son Dakika Hindistan Haberleri

Hindistan Haberleri Ve Son Dakika Hindistan Haberleri

Hindistan Güney Asya'da yer alan dünyanın en kalabalık ikinci ülkesidir. Arazi yüzölçümüne göre dünyanın en büyük yedinci ülkesi konumundadır. Güneyde Hint Okyanusu, güneybatıda Umman Denizi ve güneydoğuda Bengal Körfezi ile çevrili olan bu bölge, batıda Pakistan, kuzeyde Çin, Nepal ve Butan ile kara sınırlarını paylaşmaktadır. Hindistan 1950'den beri demokratik parlamenter sistemle yönetilen laik bir Federal Cumhuriyettir. 28 tane eyalet ve birlik bölgesinden oluşur. Çoğulcu, çok dilli ve çok etnikli bir toplumdur. Hindistan hızla büyüyen bir büyük ekonomi ve genişleyen bir orta sınıfla bilgi teknolojisi hizmetleri için bir merkez haline gelmiştir. Hindistan'ın toprakları çeşitlilik açısından çok zengindir ve orman örtüsü, yüzölçümünün% 21,4'ünü oluşturmaktadır.

Hindistan Haberleri

Hindistan'ın Ay aracı yeniden uyanabilecek mi? Umutlar giderek azalıyor!

Hindistan'ın uzay aracı, ağustos ayında Ay'ın Güney Kutbuna iniş gerçekleştirip tarihe geçmişti. Ancak dondurucu Ay sıcaklıklarından korunmak için kapanma moduna giren araç ile iletişim kurulamıyor. Aracın yeniden uyanıp uyanmayacağı merak edilirken, gelen açıklamalar umutların giderek azaldığını gösteriyor.

Haber 26-09-23 12:29

Korku dolu anlar! Saçı dönme dolaba sıkıştı... Metrelerce yükseklikte nefes kesen kurtarma operasyonu böyle kaydedildi

Hindistan'daki Shireshwar Karnavalı sırasında korkunç bir olay meydana geldi. İsmi açıklanmayan bir kadının saçı metrelerce yükseklikteki dönme dolaba sıkıştı. Acı içinde çığlık atarak yardım isteyen kadın için dönme dolap durduruldu ve metrelerce yükseklikte nefes kesen bir kurtarma operasyonu başlatıldı. Kurtarma ekipleri kadını kurtarmak için saçını kesmek zorunda kaldı.

Trend 26-09-23 08:34

Hindistan'da iPhone çılgınlığı! Müşteriler mağaza çalışanlarına saldırdı... Görüntüler anbean kameralara yansıdı

Hindistan'ın Delhi kentindeki bir teknoloji mağazasında iPhone 15 satın almak için gelen müşteriler ve personel arasında kavga çıktı. Apple'ın en yeni telefonunu satın almak isteyen müşteriler birbiriyle tartışırken yeterli stokların bulunmaması gerginliğe neden oldu. Müşteriler mağaza personeline saldırdı.

Trend 26-09-23 07:56

Diplomatik kriz tavan yaptı: Vize işlemleri durduruldu!

Hindistan ile Kanada arasındaki tansiyon giderek tırmanmaya devam ediyor. Sih bir liderin Kanada'da öldürülmesi sonrası artmaya başlayan gerilim Hindistan yönetiminin vize işlemlerini durdurmasıyla iyice tırmandı.

Haber 21-09-23 15:21

26 parmakla dünyaya geldi! Yerel halk onu görmek için adeta birbirleriyle yarıştı... Tanrıça olarak kabul ediliyor

Hindistan'ın Bharatpur şehrinde doğan bir bebek genetik sorundan kaynaklı olarak 26 parmakla dünyaya geldi. Ailesi ve yerel halk çok parmaklı bir tanrıça olan Dholagarh Devi'nin yeniden doğmuş hali olarak yorumladıkları bebeği görebilmek için adeta birbirleriyle yarıştı.

Trend 20-09-23 08:35

İki ülke arasında yeni kriz! Diplomatlar sınır dışı edildi...

Kanada ile Hindistan arasında diplomatik kriz patlak verdi. Hindistan ve Kanada, Hindistan'daki ayrılıkçı Sih örgütü Halistan Kurtuluş Gücü'nün (KLF) yöneticisi Hardeep Singh Nijjar'ın öldürülmesinin ardından karşılıklı olarak üst düzey diplomatlarını sınır dışı etme kararı aldı.

Haber 19-09-23 10:32

Mucize kurtuluş! İnşaat işçisi metrelerce yüksekten demir çubukların üzerine düştü... Santimlerle hayatta kaldı

Hindistan'da bir inşaat işçisi metrelerce yüksekten demir çubukların üzerine düştü. Göğsüne saplanan demir çubuklarla hastaneye kaldırılan inşaat işçisi mucizevi bir şekilde hayatta kalmayı başardı. Doktorlar 21 yaşındaki işçinin demir çubukların kalp gibi hayati organlarının yalnızca santimetre farkla vücuduna saplanmasından sonra hayatta kalmasını mucize olarak yorumladı.

Trend 19-09-23 08:24

Mucizevi kurtuluş! Toprağın altından gelen çığlık seslerini duydular... Diri diri gömülen yeni doğan bebeği kurtardılar

Hindistan'ın Pulandar köyünde yaşayan Rajesh Kumar ve eşi Neelam işten evine dönerken toprağın altından çığlık sesleri geldiğini fark etti. Kumar seslerin olduğu bölüme yaklaşınca küçük bir eli gördü ve eşiyle birlikte kazmaya başladı. Çift toprağın altına diri diri gömülen yeni doğan bebeği kurtarmayı başardı.

Trend 14-09-23 08:35

Tüm dünyanın gözü Hindistan’da! G20 Liderler Zirvesi başladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe kritik temaslar

Tüm dünyanın gözü Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de düzenlenen G-20 zirvesinde… Kritik zirve Hindistan Başbakanı Narendra Modi'nin liderleri karşıladığı resmi törenle bugün başladı. Bharat Mandapam Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde ‘Tek Yeryüzü, Tek Aile, Tek Gelecek’ ana temasıyla gerçekleşen zirvede, liderlerin kapsamlı küresel ekonomik reformları ele alması bekleniyor. Zirvede Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da önemli mesajlar vermesi bekleniyor…

Haber 09-09-23 08:46

Hindistan’da toplu tecavüz skandalı! 14 yaşındaki kıza 11 kişi tecavüz etti... Yetmedi diri diri yakıldı

Hindistan toplu tecavüz skandalıyla çalkanırken olaya dünya basınında da geniş yankı uyandırdı. 14 yaşındaki ismi açıklanmayan bir kız çocuğu 11 kişinin cinsel saldırısına uğradıktan sonra diri diri yakıldı. Kızın ağabeyi yanmış bedeni teşhis etmenin zor olduğunu söylerken genç kızı takısından tanıyabildi.

Trend 09-09-23 07:45

Doktorları bile şaşkına çeviren vaka! Gözünden 15 cm uzunluğunda canlı solucan çıkartıldı

Hindistan’da ismi açıklanmayan bir hastanın gözünden cerrahi işlemle 15 cm uzunluğunda canlı solucan çıkartıldı. Solucanın hastanın gözüne sivrisinek ısırığıyla bulaştığı tahmin ediliyor.

Trend 07-09-23 14:57

Doktorları bile şaşkına çevirdi! Midesinden mücevher ve madeni para çıktı... Değeri dudak uçuklattı

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran 26 yaşındaki Runi Khatun isimli kadının midesinden 53 bin sterlin (1 milyon 786 bin TL) değerinde madeni para ve mücevher çıkartıldı. Doktorlar ameliyat sırasında şaşkına döndü.

Trend 05-09-23 10:44

Hindistan durmuyor: Ay sonrası yeni hedef Güneş!

Hindistan, Chandrayaan-3 görevi kapsamında bir uzay aracını Ay'a başarıyla indirerek önemli bir başarıya imza atmış ve Ay'ın az keşfedilen güney kutbuna inen ilk ülke olmuştu. Hindistan'ın uzay ajansı ISRO, tarihi başarıdan birkaç gün sonra, Güneş'i incelemeyi amaçlayan yeni bir uydu fırlatmaya hazırlanıyor. Böylece ISRO, Güneş'in faaliyetlerini ilk kez uzaydan gözlemlemeyi umuyor.

Haber 31-08-23 15:35

O ülke skandal görüntüler sonrası ayağa kalktı! Öğretmen öğrencilerini Müslüman öğrencisini tokatlamaya zorladı... Zavallı çocuğun gözyaşları eşliğindeki feryadı...

Hindistan'da yaşanan skandal olayda bir öğretmen Müslüman öğrencilerini diğer öğrencilere tokatlattı. Olay anına dair görüntülerin ortaya çıkmasından sonra Hindistan'da öfke ve tepkiler çığ gibi büyüdü. İşte o skandal görüntüler!

Haber 28-08-23 16:01

Hindistan'da şoke eden olay! Bir maymun, 4 aylık bebeği çatıdan attı

Hindistan'da evde bebeklerini bulamayan aile, dışarı baktıklarında çocuklarının bir maymun tarafından götürüldüğünü gördü. Daha sonra maymunun bebeği 4,5 metre yükseklikten attığı ve ailenin çocuğu havada yakaladığı aktarıldı. Yaralanan kızın başına 10 dikiş atıldığı ve sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

Haber 27-08-23 21:12

Hindistan'da yolcu treninde yangın faciası! Kahve yapmak istemişlerdi...

Hindistan'ın Tamil Nadu eyaletinde bir yolcu treninde yangın çıktı. 9 kişinin hayatını kaybettiği faciada 20 kişi ise yaralandı.

Haber 26-08-23 12:40

Hindistan'ın Ay'ın güneyine inen keşif aracı Chandrayaan-3'ün fotoğrafları paylaşıldı

Hindistan'ın Chandrayaan-3 adlı uzay keşif aracının Ay'ın güney yüzüne başarıyla inişinin ardından ilk fotoğraflar geldi. İniş sonrasında bünyesindeki tekerlekli araç Pragyaan'ı Ay yüzeyine bırakan Chandrayaan-3'ün görüntüleri heyecanla karşılandı.

Haber 25-08-23 16:17

Korkunç görüntüler! Hindistan’da toprak kayması binaları böyle yerle bir etti

Hindistan’ın Himachal Pradesh eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı toprak kayması nedeniyle birçok bina toprağa gömüldü. Yetkililer enkaz altında kalanların olmasından endişe duyuyor.

Haber 24-08-23 13:30

Hindistan'dan tarihi başarı... Ay'ın güney kutbuna iniş yapan ilk ülke oldu!

Hindistan, tarihi bir başarıya imza attı. Ülkenin uzay aracı Chandrayaan-3, Ay yüzeyine başarılı bir şekilde iniş gerçekleştirdi. Hindistan, Ay'ın az keşfedilen güney kutbuna inen ilk ülke oldu.

Haber 23-08-23 15:53

Hindistan'da köprü çöktü! En az 17 kişi hayatını kaybetti...

Hindistan'ın Mizoram eyaletinde, bir köprünün çöktüğü belirtildi. İlk belirlemelere göre en az 17 işçinin yaşamını yitirdiği açıklandı.

Haber 23-08-23 14:38

1 milyar insan bu habere kilitlendi: Hindistan tarihe geçmeye hazırlanıyor!

Hindistan, Chandrayaan-3 misyonuyla Ay'ın güney yüzüne ilk defa inmeye hazırlanıyor. Misyon başarılı olursa Ay'ın en az keşfedilen inen ilk ülke Hindistan olacak. 1 milyardan fazla nüfusa sahip Hindistan'da bütün halk, Ay misyonundan gelecek habere kilitlenmiş durumda!

Haber 23-08-23 09:54

Mide bulandıran görüntüler! Sokak satıcısı müşterileri için kullandığı tasa tuvaletini yaptı

Hindistan’da kaydedildiği iddia edilen görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem yaratmayı başardı. Söz konusu görüntülerde bir sokak satıcısının müşterileri için kullandığı tasa tuvaletini yaptığı anlar yer aldı. Görüntüler tepkilere neden oldu.

Trend 15-08-23 14:48

Şiddetli yağışlar Hindistan’da heyelana neden oldu! En az 50 kişi hayatını kaybetti... “Uzaklaşın” uyarısı yapıldı

Hindistan'da şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında en az 50 kişinin hayatını kaybettiği açıklandı. Ülkenin kuzeyinde etkili olan heyelanlarda birçok ev toprak altında kaldı.

Trend 15-08-23 08:40

Manzaranın tadını çıkartmak için gelmişlerdi! Korkunç kazaya tanıklık etmek zorunda kaldılar

Hindistan’da turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği bir şelalenin başında korkunç bir kaza yaşandı. Aracın kontrolünü kaybeden sürücü ve bir yolcu şelalenin bulunduğu uçurumdan aşağıya yuvarlanan arabasında mahsur kaldı. Olaya tanık olan bir kişi sürücüyü ve yolcuyu kurtarmak için hiç düşünmeden suya atladı. O anlar saniye saniye kaydedildi.

Trend 09-08-23 13:25

10 yıldır kayıp olan eşini tesadüfen gördü! Hastane bahçesinde dilencilik yaparken buldu... Gözyaşlarına hakim olamadı

Hindistan’da yaşanan ilginç bir olay dünya basınında geniş yankı uyandırmayı başardı. Hindistan’ın Uttar Pradesh şehrinin Ballia bölgesinde bir kadın rutin kontrolleri için hastaneye gittiğinde 10 yıl önce kaybolan kocasının dilencilik yaparken buldu. Her yerde aradığı eşini bir anda karşısında gören kadın gözyaşlarına hakim olamadı.

Trend 07-08-23 07:41

Skandal olay! Kız arkadaşıyla gittiği kafede hesabı ödemeyen adam önce darp edildi... Sonrasında tecavüze uğradı

Hindistan’da yaşanan bir olay filmleri aratmadı. İsmi açıklanmayan 26 yaşındaki Hintli bir adam flört uygulaması aracılığıyla tanıştığı kız arkadaşıyla bir kafeye gitti. Hesabı ödemeyen adam önce kafe çalışanları tarafından darp edildi. Ardından ise tecavüze uğradı. Skandal olaya ilişkin olarak soruşturma devam ediyor.

Trend 05-08-23 07:47

Hindistan’da skandal! Son model telefon alabilmek için bebeğini satan çift tutuklandı... Savunmaları şaşkına çevirdi

Hindistan’ın Batı Bengal bölgesinde bir çift, Instagram içeriği oluşturmak için daha yüksek model bir telefon almak istedi. Maddi açıdan sorunlar yaşayan çift son model telefon hayallerini gerçekleştirmek için 8 aylık bebeklerini sattı. Polis bebeği kurtarırken anne ve baba ile bebeği satın alan kişi tutuklandı.

Trend 04-08-23 14:41

Korkudan hareket dahi edemedi! 2 metrelik kobra gömleğinin içine girdi... O anlar sosyal medyada viral oldu

Hindistan’da kaydedilen görüntülerde bahçıvanlık yapan bir adamın gömleğinin içine 2 metrelik kobra girdi. Uyuyan bahçıvan gömleğinin içinden bir şeylerin hareket etmesi üzerine uyandı ve dehşete kapıldı. Korku dolu görüntülerde yılanın adamın vücuduna sürünerek hareket ettiği görüldü.

Trend 01-08-23 08:00

Hindistan’da Oppenheimer tepkisi! Sevişme sahnesindeki detay kızdırdı

Amerikalı fizikçi Julius Robert Oppenheimer'ın hayatına odaklanan Christopher Nolan filmi "Oppenheimer", 21 Temmuz’da Barbie filmiyle birlikte vizyona girmişti. Tüm dünyanın yakından takip ettiği filmin bir sahnesi Hindistan’da tepkilere neden oldu. Filmde bir sevişme sahnesinde ülkede kutsal kabul edilen Hindu metni Bhagavad Gita'nın görünmesi tepki çekti.

Trend 26-07-23 15:22

‘Namus cinayeti’ dedi! Evlenmek isteyen kız kardeşinin kafasını kesti... Kesik başla sokak sokak dolaştı

Hindistan’da kaydedilen tüyler ürpertici görüntülerde 22 yaşındaki bir adamın isteğinin dışında evlenmeye karar veren kız kardeşini ‘namus cinayeti’ diyerek öldürdü. Kardeşinin kesilen başını bir çantanın içine koymadan önce elinde tutarak sokak sokak gezmesi ise kan dondurdu.

Trend 26-07-23 08:19

Yeni sevgilisiyle kaçmak için eski sevgilisini öldürdü! Cinayeti aylarca planladı... ‘Kobra’ detayı kan dondurdu

Hindistan’da yaşayan Mahi Arya isimli bir kadın yeni sevgilisiyle kaçabilmek için erkek arkadaşını öldürdü. Cinayeti adım adım planlayan Arya, televizyonda yayınlanan bir suç programından esinlenerek sevgilisini kobrayla zehirleyerek öldürdü. Olay ülkede gündem yarattı.

Trend 26-07-23 07:56

Hindistan’da skandal olay! İki kadının çıplak şekilde sürüklenip taciz edildiği görüntü tepki topladı

Hindistan’ın son dönemde şiddet olaylarının arttığı Manipur eyaleti toplu tecavüz skandalıyla bir kez daha sarsıldı. Yerli Kabile Liderleri Forumu, Kuki-Zo etnik grubuna mensup iki kadına "toplu tecavüz" edildiğini belirtti. Sosyal medyada paylaşılan, bir grup çete üyesinin iki kadını çıplak şekilde sürükleyerek taciz ettiği görüntü tepki çekti.

Trend 20-07-23 15:12

İş insanını kobrayla öldürmüşler! Bir ülke bu olayla çalkalanıyor: Sorguda itiraf etti! Üstüne bırakıp...

Hindistan'ın Uttarakhand eyaletinde 5 kişi, bir iş insanını öldürmek için kobra kullandı. Otopsi raporunda iş insanının ölüm sebebinin 'yılan zehri' olduğu ortaya çıkarken yılan terbiyecisi tutuklandı. Yılan terbiyecisinin sorguda her şeyi itiraf ettiği ve üstüne kobra bırakıp öldürmeye teşebbüs edildiğini anlattığı belirtildi. Soruşturmanın ilk aşamasında iş insanının kapalı kaldığı araçta karbonmonoksitten zehirlendiği düşünülüyordu.

Haber 19-07-23 11:57

Korkunç an! Poz vermek için kayaların üzerine çıktılar... Çocuklarının gözü önünde dalgalara kapıldılar

Üç çocuklu bir anne ve baba sahilde fotoğraf çektirmek için harekete geçerken kayalıkların üzerine tırmandı. Dalgaların arasında poz veren çift bir anda sürüklendi. Çocuklarının gözü önünde dalgalara teslim olan anne hayatını kaybederken baba ise görgü tanıklarından birinin yardımı sayesinde kurtuldu.

Trend 19-07-23 08:38

Skandal görüntüler! İneğe tecavüz ederken saniye saniye güvenlik kamerasıyla yakalandı

Hindistan’ın Warda bölgesinde bir güvenlik kamerası aracılığıyla kaydedilen görüntülerde bir adamın sokak ortasında ineğe tecavüz ettiği anlar yer aldı. Söz konusu görüntüler ülkede infial yaratırken dünya da bu görüntüleri konuştu. 65 yaşındaki adamın tutuklandığı ifade edildi.

Trend 18-07-23 11:02

Damadın kel olduğu düğünde ortaya çıktı! Gelinin ailesi gerçeği öğrenince damadı tekme tokat dövdü

Hindistan’ın Bihar eyaletinin Gaya bölgesinde gerçekleştirilen bir düğün töreni ilginç anlara sahne oldu. Nikah töreni sırasında damadın kel olduğu ortaya çıktı. Gelini ve ailesini kandırmak için peruk taktığı ortaya çıkan damat düğün gününde gelinin ailesi tarafından tekme tokat dövüldü. Düğün iptal edilirken görüntüler sosyal medyada gündem yarattı.

Trend 14-07-23 13:44

Bir gören bir daha bakıyor! “Kutsal” diyerek komşuları kapısında kuyruk oluyor... “Tam 60 cm uzunluğunda...”

Hindistan’da yaşayan 14 yaşındaki Suresh isimli bir çocuk sırtından çıkan 60 cm uzunluğundaki kuyruğuyla ülkesinde popüler olmayı başardı. Komşularının Hindu tanrısı Shri Hanuman zannettiği gencin evi her gün onu kutsal olarak kabul eden komşularıyla doluyor. Genç ise kuyruğundan kurtulmak için yetkililerden yardım istiyor.

Trend 14-07-23 10:51

Sonunda bu da oldu! Aldatılan koca, karısı ve sevgilisi için kendi elleriyle düğün töreni düzenledi

Hindistan’ın Phihara şehrindeki ismi açıklanmayan bir adam karısının sadakatsizliğini öğrenince ilginç bir yöntem seçti. Karısının yasak ilişkisini ifşa etmek isteyen adam eşi ve sevgilisinden habersiz bir şekilde onlar için düğün töreni hazırladı. Tüm köyü davet eden koca karısı ve sevgilisini kendisi evlenerek şaşkına çevirdi.

Trend 13-07-23 13:25

“Doktorum” diyerek kandırdı! 15 kadınla aynı anda evlendi... Sahte bir klinik bile açmış...

Hindistan’ın Maisur kentinde yaşayan 35 yaşındaki Mahesh KB Nayak isimli bir adam kendisini doktor olarak tanıtarak aynı anda 15 kadınla evlendi. Evlilik siteleri aracılığıyla kadınlarla tanışan Nayak’ın evlendiği kadınlardan kliniğini yenilemek bahanesiyle para alarak onları dolandırdığı tespit edildi. Nayak eşlerinin şikayeti üzerine tutuklandı.

Trend 12-07-23 07:59

Hindistan’da skandal görüntüler! Kast sisteminde kendisini üstün gördüğü için işçinin üzerine tuvaletini yaptı

Hindistan’ın Madhya Pradeshi şehrinin Sidhi bölgesinde kaydedilen görüntüler sosyal medyada tepki çekti. Kast sisteminde kendisini üstün gören bir adamın işçinin üzerine tuvaletini yaptığı anlarda çekilen görüntüler sosyal medyadan paylaşılınca tepkiler gecikmedi.

Trend 06-07-23 15:27

Hindistan’da korkunç kaza! Yuvarlanan kaya arabayı dümdüz etti: 2 ölü, 3 yaralı

Hindistan’ın Nagaland eyaletinin Chumoukedima semtinde meydana gelen kazada yuvarlanan bir kaya parçası üç arabaya arka arkaya çarptı. Kazanın etkisiyle 2 kişinin hayatı kaybettiği ve 3 kişinin de yaralandığı belirtildi. Kaza anları arkadaki aracın araç kamerasına yansıdı.

Trend 05-07-23 13:13

Görüntüler Konyaaltı Sahili'nden... Tatilciler akın etti, adım atacak yer kalmadı! Kendimi Hindistan'da gibi hissediyorum

Antalya'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Sahili arife gününde tatilcilerin akınına uğradı. İzmir'den tatile gelen üniversite öğrencisi Hintli genç bir kız ise kalabalığa şaşırdığını söyleyerek, "Kendimi Hindistan'da gibi hissediyorum" ifadelerini kullandı.

Haber 27-06-23 16:25

İki haftada 20 kişiyi öldüren “Dünyanın en çok aranan maymunu” tutuklandı... Başına ödül bile konulmuştu

“Dünyanın en çok aranan maymunu” Hindistan’da 2 haftada 20 kişiyi öldürmesi üzerine dünya manşetlerindeki yerini almıştı. Vahşi maymunun nihayet tutuklandığı açıklandı. Sakinleştirici iğneyle etkisi hale getirilen maymun kafese kapatıldı.

Trend 24-06-23 15:16

Görenler hamile zannetti! Tam 36 yıl boyunca içinde ikizi varken yaşadı... “Dehşete kapıldık”

Hindistan’da yaşayan Sanju Bhagat isimli bir adam hamile gibi görünen şişkin karnı nedeniyle yakın çevresi tarafından “hamile adam” olarak biliniyordu. Hayatının büyük bir kısmını hamile gibi görünerek geçiren Bhagat’ın aslında 36 yıldır içinde yaşayan bir ikizi olduğu ortaya çıktı. Olay tıp dünyasını şaşkına çevirdi.

Trend 22-06-23 09:07

Kaçtıklarını düşünen baba dehşet saçtı! Kızını ve sevgilisini öldürüp cansız bedenini timsahlara yem etti

Hindistan'ın Madhya Pradesh eyaletinin Morena bölgesinde kaçtıklarını düşündüğü için 18 yaşındaki kız ve 21 yaşındaki sevgilisini öldürdü. Delilleri ortadan kaldırmak isteyen baba kızı ve sevgilisinin cansız bedenlerini ise timsahların bulundu Chambak Nehri’ne attı. Namus cinayetine ilişkin olarak soruşturma devam ediyor.

Trend 21-06-23 08:35

Böyle olay görülmedi! Annesinin cansız bedenini bavulun içine koyup karakola gitti... Cinayetten tutuklandı

Hindistan’da yaşayan 39 yaşındaki Sonali Sen isimli bir kadın annesinin cansız bedeni koyduğu bavulla karakola gidince ülke basında dikkatleri çekti. Genç kadın 71 yaşındaki annesi Biva Pal’ı öldürmekten tutuklandı.

Trend 20-06-23 08:19

Hindistan'daki tren kazasında can kaybı yükseldi

Hindistan'ın Orissa eyaletinde 3 Haziran'da meydana gelen tren kazasında ölenlerin sayısı 290'a çıktı.

Haber 16-06-23 23:02

Hintli çift, Kuşadası'nda 3 gün 3 gece süren düğünle evlendi

İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan Ayesha-Jaden Patel çifti, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde Hindistan geleneklerine göre yapılan ve 3 gün 3 gece süren düğünle dünyaevine girdi.

Yurthaber 16-06-23 13:48