Fransa Haberleri Ve Son Dakika Fransa Haberleri

Fransa Haberleri Ve Son Dakika Fransa Haberleri

Fransa Batı Avrupa'da bulunan ve Ren'den Atlantik Okyanusu'na, Akdeniz'den Manş Denizi'ne kadar uzanan bir ülkedir. Kuzeydoğuda Belçika, Lüksemburg ve Almanya, doğuda İsviçre, Monako ve İtalya, güneyde Andorra ve İspanya ile sınır komşusudur. Ülkenin on sekiz ayrılmaz bölgesi vardır. Ülkenin en büyük şehri ve ana ticaret merkezi başkent Paris'tir. Diğer önemli kentsel alanlar arasında Lyon, Marsilya, Toulouse, Bordeaux, Lille ve Nice bulunmaktadır. Fransa sanat, bilim ve felsefe merkezi olarak yüzyıllardır devam eden statüsünü korur. Dünyanın en büyük beşinci UNESCO Dünya Mirası Sit Alanı'na ev sahipliği yapan ve 2018'de 89 milyondan fazla yabancı ziyaretçiyi ağırlayan önde gelen turistik destinasyonlardan olan Fransa, nominal GSYİH'ye göre dünyanın yedinci en büyük ekonomisine sahiptir.

Fransa Haberleri

Fransa’da emeklilik yaşını 2 yıl daha uzatan karara tepkiler devam ediyor! Milyonlar sokağa döküldü... Göstericiler Paris Havalimanı'nın girişini kapattı

Fransa'da tartışmalı emeklilik reformu karşıtları, Paris Charles De Gaulle (CDG) Havalimanı'nın girişini kapattı. Fransız basınındaki haberlere göre, ülkede emeklilik yaşını 2 yıl uzatmayı içeren tartışmalı reforma karşı kitlesel grev ve protestoların 9'uncusu düzenleniyor. Paris'te reforma tepki için sokaklara inen göstericiler, Roissy'deki Charles De Gaulle Havalimanı'nın girişini bloke etti.

Trend 23-03-23 15:20

Polonyalı büyükelçiden çarpıcı çıkış! Savaşa girebiliriz diyerek duyurdu: Başka seçeneğimiz kalmayacak

Rusya ve Ukrayna arasında devam eden savaş 1. yılını doldururken Polonya'nın Fransa Büyükelçisi Jan Emeryk Rosciszewski'den dikkat çeken bir açıklama geldi. Rosciszewski, Fransa'da yayın yapan LCI'ye yaptığı açıklamada, Rusya'ya karşı doğrudan savaşa dahil olabileceklerini söyledi. Büyükelçinin açıklamasına ülkesindeki yetkililerden tepki geldi.

Haber 20-03-23 18:17

Görüntüler Fransa'dan! Kaldırımlar çöple doldu, halk maske kullanmaya başladı

Fransa'da tepki çeken emeklilik reformuna karşı başkent Paris'te temizlik işçilerinin greve gitmesi sonucu çöpler kaldırımları kapladı. Çöp kokusundan rahatsız olan çok sayıda kişi maske takmaya başlarken, halk yürüyebilmek için araç yollarını kullanmak zorunda kaldı.

Haber 16-03-23 19:29

Fransa'da şehrin göbeğinde askeri tatbikat! Çok sayıda ülke katıldı

Fransa, ABD, İtalya, İspanya, Belçika ve İngiltere’den 7 bin askerin katıldığı Orion23 tatbikatının son aşaması Cahors kentinde yapıldı. Şehrin göbeğinde bombaların da kullanıldığı tatbikat sırasında, siviller ise gündelik hayatlarına devam etti.

Haber 13-03-23 00:10

THY duyurdu: Fransa seferleri, bu ülkedeki grev nedeniyle iptal edildi

Türk Hava Yolları'nın (THY) Fransa seferleri, bu ülkedeki grev nedeniyle iptal edildi. Konuya ilişkin uçuş bilgileri THY Basın Müşavirliğinden duyuruldu. İşte haberin detayları...

Haber 08-03-23 18:56

Dünya Hayvan Sağlığı Örgütü duyurdu! Fransa’da kuş gribi tespit edildi

Dünya Hayvan Sağlığı Örgütü (WOAH), Fransa’nın başkenti Paris yakınlarında kızıl tilkilerde yüksek derecede bulaşıcı H5N1 kuş gribi tespit edildiğini bildirdi.

Haber 07-03-23 19:44

Deprem bölgesinde görev yapmıştı! Fransız arama-kurtarma ekibinin lideri depremi anlattı... “Hiçbir ülke böyle bir felakete hazır olamaz”

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçe merkezlerinde gerçekleşen 7.7 ile 7.6 büyüklüklerindeki deprem 11 ili yerle bir etti. Yaşanan felaketin ardından dünyanın pek çok noktasından arama-kurtarma ekipleri bölgeye geldi. Deprem bölgesinde görev yapan Fransız arama-kurtarma ekibi lideri Eric Zipper depremin ardından Malatya’daki durumu anlattı.

Trend 01-03-23 08:47

Fransız futbolu fena karıştı! Zinedine Zidane hakkında yaptığı açıklama sonrası başkan Noel Le Graet istifa etti!

Fransa Futbol Federasyonu (FFF) Başkanı Noel Le Graet, bugün yapılan yönetim kurulu toplantısında görevinden ayrıldığını açıkladı. Federasyondan yayımlanan bildiride, "Noel Le Graet’e sportif ve ekonomik sonuçlarından dolayı teşekkür ederiz." ifadeleri kullanılırken sosyal medyada flaş bir iddia gündeme geldi. Le Graet'in istifasının altında Zinedine Zidane hakkında yaptığı açıklamaların olduğu öne sürüldü.

Spor 28-02-23 16:25

Fransa’da yaşayan Yozgatlı tır şoförü Gülfem Zengin, kendi tırıyla 4300 kilometre yol giderek deprem bölgesine ulaştı! Yardımları böyle götürdü

Fransa’da yaşayan aslen Yozgatlı olan 24 yaşındaki tır şoförü Gülfem Zengin, 4300 kilometrelik yolun ardından kendi tırıyla Fransa’da toplanan yardımları deprem bölgesine götürdü. Zengin kendi tırıyla tam 4 günde 6 ülke geçerek Kahramanmaraş’a ulaşmayı başararak toplanan yardımların depremzedelere dağıtılmasına yardımcı oldu.

Trend 28-02-23 14:27

'Minaresinde patlamamış top mermisi vardı'... Fransız işgalcilerin yıkamadığı cami depremde yıkıldı!

Kahramanmaraş merkezli depremler büyük yıkıma yol açtı. Kahramanmaraş'ın düşman işgali sırasında işgalci Fransızların top mermisi ile yıkmaya çalıştığı tarihi Şeyh Camii de maalesef depremde yıkıldı. Minarenin taşları arasına sıkışan patlamamış top mermisi 103 yıldır minarede duruyordu. Cami İmam Hatibi Mustafa Nar ise "Fransız’ın yıkamadığı camimizi maalesef depremde kaybettik. Özelliği ise minaresinde patlamamış top mermisi vardı." diyerek söz konusu top mermisinin hikayesini anlattı.

Haber 26-02-23 13:15

Fransa'dan kendi tırıyla yardım getirdi! 24 yaşındaki kadın Kahramanmaraş’a ulaştı

Fransa’da yaşayan 24 yaşındaki Gülfem Zengin, bir derneğin topladığı yardımları kendi kullandığı tırıyla deprem felaketinin merkezi olan Kahramanmaraş’a ulaştırdı. Gülfem Zengin yaptığı açıklamada, "Şu an 4 bin 300 kilometre yol geldim. Yorgunluk stres hissetmiyorum." ifadelerini kullandı.

Haber 18-02-23 18:43

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a saldırı planlayan 3 kişiye hapis cezası

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'a saldırı planlayan aşırı sağ bağlantılı gruptan 3 kişi hapis cezası aldı.

Haber 17-02-23 23:12

ABD, Fransa ve İtalya'dan Ukrayna'ya askeri yardım

ABD, Ukrayna'ya uzun menzilli roketleri de içeren 2,175 milyar dolarlık yeni yardım paketi gönderecek. Öte yandan Fransa ve İtalya'nın da, Ukrayna'ya uzun menzilli hava savunma sistemi göndereceği bildirildi.

Haber 03-02-23 22:45

Almanya, Hollanda, Belçika ve İngiltere'nin yanına Fransa ve İsviçre de eklendi! İstanbul'daki ünlü Pierre Loti Lisesi de 'güvenlik' gerekçesiyle kapatıldı

Almanya, Hollanda, Belçika ve İngiltere'nin İstanbul'da bulunan başkonsolosluklarını 'terör' endişesi nedeniyle geçici olarak kapatmasının yankıları sürerken İsviçre ve Fransa'da bugün benzer bir karar aldı. İstiklal Caddesi'nde bulunan Fransa Başkonsolosluğu'na gidenler, binanın kapısına asılan "Geçici bir süreliğine kapalıdır, anlayışınız için teşekkür ederiz" yazısıyla karşılaşırken; Pierre Loti Fransız Lisesi de eğitime iki gün ara verme kararı aldı.

Haber 02-02-23 11:01

Fransa basını 'kara gün' dedi, ülkede 1 milyon kişi sokağa çıktı! Emeklilik yaşının 64 olmasına karşı büyük grev

Fransa'da hükümetin emeklilik yaşını 62'den 64'e çıkarmayı hedefleyen tartışmalı emeklilik reformuna karşı protestolar sürüyor. Söz konusu reform paketine karşı ülkede bugün 1 milyondan fazla kişi greve gidip sokaklara çıktı.

Haber 31-01-23 15:24

Fransa'dan Rusya'ya kızdıracak hamle! Ukrayna'ya tank gönderebiliriz

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş birinci yılına yaklaşırken, Batı ülkelerinin Kiev yönetimine destekleri sürüyor. Son olarak, Polonya'nın elinde bulunan Alman Leopard tanklarının Ukrayna'ya gönderilmesinin tartışmaları sürerken Fransa'dan da dikkat çeken bir hamle geldi. Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Ukrayna'ya Leclerc tipi tankların gönderme ihtimalinin değerlendirildiğini söyledi.

Haber 22-01-23 23:52

Fransa'da emeklilik protestosu! Binlerce kişi sokağa indi

Fransa'da halk, hükümetin emeklilik yaşını 64'e çıkaracakları düzenlemeyi duyurmasının ardından sokaklara indi. Gösteride, eylemciler bankamatik ve bankaların camlarını kırdı.

Haber 21-01-23 23:19

Fransa'da emekli protestosu! 1 milyondan fazla kişi sokaklara indi

Fransa'da emeklilik reformuna karşı protestolara 1 milyondan fazla kişi katıldı. Başkent Paris’teki gösteri Cumhuriyet Meydanı’nda başlarken Nation Meydanı’nda sona erdi. Protestoda polis ile göstericiler arasında gergin anlar ve arbede yaşandı.

Haber 20-01-23 00:29

Dünyanın en yaşlı insanıydı! Fransız rahibe Lucile Randon 118 yaşında öldü

'Dünyanın en yaşlı insanı' unvanını taşıyan 118 yaşındaki Fransız rahibe Lucile Randon, yaşamını yitirdi. 2021'de Kovid-19 da geçiren Randon'un uzun zamandır ölümü arzuladığı belirtildi.

Haber 18-01-23 02:02

Dünyanın 11 ülkesinde İdeal kadın nasıl gözüküyor? Bu kadarı da olmaz dedirten güzellik standartları

Kadınların üzerindeki güzellik baskısı sadece ülkemizde değil tüm dünyada görülüyor. Eski zamanlardan beri güzellik baskılarına uğrayan kadınlar bu standartlara göre daha güzel olabilmek için oldukça can acıtan uygulamalar yapabiliyor. İşte dünyanın farklı 11 ülkesinden şaşırtan "ideal" kadın görünümleri...

Kadin 16-01-23 11:52

Evin içinde kaybolan 3 yaşındaki kızını her yerde aradı! Çamaşır makinesine bakınca dehşeti yaşadı

Fransa’nın başkenti Paris’te yaşanan bir olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Evin içinde kaybolan 3 yaşındaki kızı ailesi her yerde aramaya başladı. İsmi açıklanmayan küçük kız ise oyun oynamak için çamaşır makinesine girdi. Ailesinin çamaşır makinesinin içinde bulup çıkarttığı küçük kızın nefessiz kalarak hayatını kaybettiği bildirildi.

Trend 14-01-23 07:40

Fransa'da Zinedine Zidane krizi! Ülke bir anda karıştı...

Fransa Futbol Federasyonu Başkanı Noel le Graet’in, Fransız basınına Zinedine Zidane ile ilgili, "Milli takım için görüşmedik, arası bile telefonunu açmam" şeklinde yaptığı açıklama tepkilere yol açtı.

Spor 09-01-23 14:27

Fransa'da 'Sarı Yelekliler' yeniden sokaklarda! 2023'ün ilk protestosunu gerçekleştirdiler

Fransa'da 2018 yılından bu yana eylemlerini sürdüren 'Sarı Yelekliler' yeniden sokaklara çıktı. Covid-19 salgını nedeniyle bir süredir eylemlerine ara veren 'Sarı Yelekliler', başkent Paris'te gösteri düzenledi. Enflasyon, enerji krizi ve emeklilik reformu gibi konular üzerinden Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’u eleştiren grup, 2023 yılının ilk protestonu gerçekleştirmiş oldu. Yoğun güvenlik önlemlerinin alındığı kentte, gösteriler sonrası herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığı bildirildi.

Haber 07-01-23 21:23

Fransa'da teknik direktör Didier Deschamps'ın sözleşmesi 2026'ya kadar uzatıldı

Fransa Milli Futbol Takımı'nda teknik direktör Didier Deschamps'ın sözleşmesi 2026'ya kadar uzatıldı.

Spor 07-01-23 14:36

Fransa'dan Rusya'yı kızdıracak hamle! Macron duyurdu: Ukrayna'ya gönderecekler

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş birinci yılına yaklaşırken, Kiev yönetimine destekler sürüyor. Son olarak Fransa'nın Ukrayna'ya hafif tank göndereceği bildirildi. Kararı Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron duyurdu.

Haber 04-01-23 23:22

Mersin'de DEAŞ operasyonu

Mersin'de, terör örgütü DEAŞ üyesi oldukları iddia edilen 11 zanlının yakalanması için operasyon düzenlendi.

Yurthaber 30-12-22 07:42

Fransa'da yaşayan İranlı göçmen video çekip hayatına son verdi! İntihar sebebi tüm dünyada gündem oldu

İran vatandaşları, rejim karşıtı eylemlerini sürdürürken, Fransa'da yaşayan İranlı Mohammad Moradi'nin Fransa'da bir göle atlayarak yaşamına son vermesi gündem oldu. İntihar notu olarak paylaştığı videoda yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Moradi, ülkesinde yaşanılanlara dünyanın sessiz kaldığını ve bu konuda farkındalık yaratmak için yaşamına son verdiğini açıkladı.

Trend 28-12-22 14:52

SON DAKİKA: Fransa Büyükelçisi Herve Magro Dışişleri'ne çağrıldı: Alet olmayın!

Son dakika haberi: Fransa Büyükelçisi Herve Magro, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı. Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre Fransa Büyükelçisi'ne "PKK propagandasına alet olunmamalı" mesajı verildi.

Haber 26-12-22 18:43

Yapılan hata nedeniyle penisini kaybetti! Açtığı davadan 65 bin dolar kazandı

Ameliyatlarda yapılan yanlış hamleler hastanın hayatını tamamen değiştirebiliyor. Fransa'da ismi açıklanmayan bir hastaya yapılan ameliyatta yapılan yanlış müdahalelerin ardından hastanın penisi tamamen çıkartıldı. Yaşanan talihsizliklerin ardından dava açan hasta davayı kazandı.

Haber 26-12-22 16:58

Son dakika: Bakan Akar'dan Fransa'daki olaylarla ilgili açıklama! 'Fransızların beslediği yılan kendilerini sokmaya başladı'

Son dakika haberi... Terör örgütü yanlıları Fransa’nın başkenti Paris'te ortalığı karıştırdı. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Fransızların beslediği yılan kendilerini sokmaya başladı. Herkes artık bu terör örgütünün gerçek yüzünü görmelidir. Hiç kimse bizden sınırımızın dibinde yuvalanan terör unsurlarına müsamaha göstermemizi beklemesin. TSK, ülkemizin ve asil milletimizin güvenliği için uygun yer ve zamanda gerekli her türlü tedbiri bugüne kadar almıştır, alacaktır." dedi.

Haber 25-12-22 17:18

Terör örgütü PKK yanlıları Paris sokaklarını savaş alanına çevirdi

Fransa'da geçtiğimiz günlerde gerçekleşen silahlı saldırı sonrası başkent Paris'te gerilim yükseldi. Terör örgütü PKK yanlıları, ellerinde terör örgütü paçavralarıyla polisle çatıştı. Çoğu maskeli saldırganlar, otobüs duraklarını, park halindeki otomobilleri, evleri ve dükkanları ateşe verdi. Polise de taş, sopa ve havai fişekle saldıran terör yanlıları Paris sokaklarını savaş alanına çevirdi. Terör örgütü PKK destekçilerinin yol açtığı şiddet olaylarında 31 Fransız polisi yaralandı.

Haber 24-12-22 18:17

Arjantin Fransa maçında kural hatası itirazları büyüyor! Dev finalin hakemi sonunda patladı... Küçük detayları arıyorlar

Katar'da oynanan 2022 FIFA Dünya Kupası finalinin yankıları sürerken, karşılaşmanın ardından Fransa cephesinden Arjantin'in attığı üçüncü gol için kural hatası itirazları yükselirken, mücadelenin hakemi Szymon Marciniak konuyla alakalı ilk kez açıklamalarda bulundu. İşte o sözler...

Spor 24-12-22 12:08

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? Zincir markette 'SKT' skandalı, Paris'te silahlı saldırı, Ziraat Türkiye Kupası...

Türkiye'de ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. Mersin'de bir zincir markette son kullanma tarihi geçmiş 70 gıda ürünü tespit edilmesi, Fransa'nın başkenti Paris'te silahlı saldırı paniği, Pakize Suda'ya son veda, Ziraat Türkiye Kupasında kura çekimi, orta gelirlilere yönelik ikinci konut projesi hazırlıkları, berber, kuaför ve güzellik salonları için karar...

Haber 23-12-22 16:43

Messi'nin yatak paylaşımına Nusret'i de eklediler! Dünya Kupası finalinde sahaya giren Nusret gündemden düşmüyor...

Katar'da düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası'nın finalinde Arjantin ile Fransa karşı karşıya gelmiş, 120 dakikası 3-3'lük eşitlikle biten müsabakanın kazananı penaltılar sonunda Tangocular olmuştu. 36 yıl sonra Dünya Kupası'nı kazanan Arjantin'de büyük sevinç yaşanırken, ünlü şef Nusret Gökçe sahaya atlayarak coşkuya ortak olmuştu. Di Maria ile fotoğraf çekilen Nusret, Lionel Messi ile de bir pozu olması için büyük uğraş vermişti. Ünlü şefi bu kez de Messi'nin yatak paylaşımına montajladılar...

Spor 22-12-22 19:33

Eski Fenerbahçeli Adil Rami'den Arjantin kalecisi Emiliano Martinez'e ağır küfür: Futboldaki en büyük o... çocuğusun!

Dünya Kupası finalinde Fransa'yı seri penaltı vuruşları sonrası 4-2 mağlup eden Arjantin'de büyük bir sevinç yaşanırken, karşılaşmanın ardından Arjantinli file bekçisi Emiliano Martinez'in sevinci konuşulmaya devam ediyor. Kutlamalara Mbappe maskeli oyuncak bebekle katılan Martinez, rakip oyuncularla dalga geçerken Fransa Milli Takımı'nın ve Fenerbahçe'nin eski yıldızından Martinez için ağır bir paylaşım geldi. İşte detaylar...

Spor 22-12-22 10:47

Eşine az rastlanır olay! Anüsüne top mermisi sıkıştı, hastane boşaltıldı

Fransa'da eşi benzerine az rastlanır bir olay yaşandı. 88 yaşındaki bir adam anüsüne top mermisi sıkışması şikayetiyle acile başvurdu. Olay nedeniyle hastanenin bir kısmı top mermisinin patlaması ihtimaline karşı boşaltıldı ve bomba imha uzmanları yönlendirildi. Ameliyatla anüse sıkışan top mermisi çıkarılırken, yaşlı adamın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Trend 20-12-22 16:33

Arjantin Fransa maçında görülmemiş olay! Tribündeki kadın taraftar sevinçten soyundu

2022 FIFA Dünya Kupası'nın sahibi 36 yıllık hasretin ardından Arjantin olurken, nefes kesen mücadelede son düdükle birlikte gelen şampiyonluk sonrası Arjantinli taraftarlar adeta çılgına döndü. Binlerce taraftarın tribünlerde izlediği karşılaşmada bir kadın taraftarın ise soyunması gündem oldu. İşte detaylar...

Spor 19-12-22 12:11

Fransızlar bu görüntü sonrası ayaklandı! Dev finalde hata mı yapıldı? Gol geçersiz sayılmalı

2022 Dünya Kupası Finali'nde Arjantin, normal süresi 2-2 uzatma dakikaları ise 3-3 eşitlikle sona eren maçta Fransa'yı seri penaltı vuruşlarıyla 4-2 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı. Arjantin, tarihindeki 3. Dünya Kupası şampiyonluğunu elde ederken Fransızlar büyük üzüntü yaşadı. Mücadelede son düdüğün çalmasının ardından Arjantin'in uzatma dakikalarında Messi ile bulduğu golde kural hatası iddiaları ortaya atıldı. İşte detaylar...

Spor 19-12-22 09:35

Arjantin-Fransa maçında Dünya rekoru kırıldı! Görenler gözlerine inanamadı! Messi ve Mbappe başrolü oluşturdu...

2022 Dünya Kupası finalinde Lionel Messi'li Arjantin ile Kylian Mbappe'li Fransa karşı karşıya geldi. Tarihin gelmiş geçmiş en çok izlenen maçı olarak kayıtlara geçen mücadele kırılması zor bir rekora imza attı. Dünyanın her yerinden izlenebilen mücadeleyi 688 milyon kişi izledi. Bu maçtan önceki rekor yine Arjantin'e ait olan 2014 yılındaki Arjantin-Almanya finalinde kırılmıştı.

Spor 18-12-22 22:18

Dünya Kupası finalinin ardından olay tweet! Mesut Özil'den Fransızlara inanılmaz gönderme...

2022 Dünya Kupası finalinde Arjantin, penaltı atışları sonrası Fransa’yı mağlup ederek şampiyon oldu. Real Madrid'de gösterdiği inanılmaz performans ile Ballon d'Or ödülünün sahibi olan Benzema'nın Fransa Milli Takımı'nda yaşadığı sakatlık nedeniyle Dünya Kupası'nda yer almaması herkesi üzmüştü. Fakat ortaya atılan iddiadan sonra Benzema'nın takıma bilerek alınmadığı söylenmişti. Arjantin'in kupayı kazanmasının ardından Mesut Özil'den Benzema'ya sahip çıkacak bir tweet geldi.

Spor 18-12-22 21:16

Arjantin-Fransa maçı için olay yaratan iddia! ''Oyuncuları maçtan önce kasten zehirlediler''

Dünya Kupası finalinde Arjantin ile karşı karşıya gelen Fransa için olay yaratacak bir iddia ortaya atıldı. Ünlü gazeteci Piers Morgan, Fransız oyuncuların maçtan önce bilerek zehirlendiğini söyledi.

Spor 18-12-22 19:51

Son dakika: Bir rüya gerçeğe dönüştü, Messi tek eksiği de tamamladı! Dünya Kupası'nda şampiyon Arjantin oldu!

Son dakika haberleri: 2022 FIFA Dünya Kupası'nda heyecan fırtınası bugün sona erdi! 4 yıldır merakla beklenen turnuvanın finalinde Arjantin ile Fransa karşı karşıya geldi. 88.966 kişilik Lusail Stadyumu'nu dolduran taraftarlar, kıyasıya bir mücadeleye tanıklık etti. Dev maçın 90 dakikası 2-2 berabere tamamlanırken, uzatma bölümü karşılıklı atılan gollerle 3-3 sonuçlandı. Penaltı vuruşlarında kazanan taraf Arjantin oldu ve Tangocular, Dünya Kupası'nı müzesine götürmeyi başardı.

Spor 18-12-22 19:35

ARJANTİN FRANSA MAÇI CANLI İZLE! Arjantin Fransa maçı ne zaman, saat kaçta? Kupa kimin olacak?

Arjantin Fransa maçı, Hırvatistan Fas maçının ardından araştırılmaya başlandı. Messi önderliğinde finale kadar ilerleyen Arjantin, Kylian Mbappé'nin muhteşem performansı ile finalde yerini alan Fransa kupa için mücadele edecek. Eğer Fransa kazanırsa üst üste 2. kez kupayı almış olacak. Peki Arjantin Fransa maçı ne zaman, saat kaçta? İşte Arjantin Fransa maçı canlı izleme linki!

Spor 18-12-22 18:23

Dünya Kupası finali öncesi Fransa'da uçak krizi! Karim Benzema'dan Macron'a rest

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) ekiplerinden Real Madrid'de forma giyen Fransız yıldız Karim Benzema'nın, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'dan gelen 2022 FIFA Dünya Kupası finaline birlikte gitme davetini reddettiği iddia edildi. İşte detaylar...

Spor 18-12-22 16:38

Dünya Kupası finaline saatler kala büyük skandal! Maç biletleri karaborsaya düştü! 10 bin euro'ya alıcı...

Katar'da düzenlenen FIFA Dünya Kupası'nda heyecan bugün sona erecek. 4 yıldır merakla beklenen turnuvanın finalinde Arjantin ile Fransa karşı karşıya gelecek. İki takımın kozlarını paylaşacağı müsabakaya futbolseverlerin yoğun ilgi göstermesi beklenirken, tüm maç biletlerinin 1 hafta önceden tükendiği açıklanmıştı. Dev finali yerinde izlemek isteyen taraftarlar, karaborsa biletlere yöneldi ancak fiyatlar şoke etti.

Spor 18-12-22 14:13

Son dakika: 'Sahaya çıkması bile şüpheli!' Dünya Kupası finaline saatler kala sakatlık şoku! Lionel Messili Arjantin ile Kylian Mbappeli Fransa'nın karşılaşacağı maçı öncesinde son gelişmeler...

Son dakika haberleri: 2022 FIFA Dünya Kupası'nda nefesler tutuldu ve dev final için geri sayıma geçildi. Hırvatistan'ı 3-0'la geçerek finale gelen Arjantin ile Fas'ı 2-0 mağlup ederek üst üste ikinci kez final sevinci yaşayan Fransa'nın karşı karşıya geleceği maç öncesinde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Fransa Milli Takımı'nın en kritik isimlerinden biri olan Olivier Giroud'un final karşılaşmasında oynamasının şüpheli olduğu ifade edildi.

Spor 18-12-22 11:16

Arjantin ve Fransa, Dünya Kupası'nda üçüncü yıldız için sahaya çıkıyor

2022 FIFA Dünya Kupası'nın finalinde yarın Arjantin ile Fransa karşı karşıya gelecek.

Spor 17-12-22 11:54

Dünya Kupası'nda skandal iddia! Benzema'yı bilerek oynatmamışlar...

Real Madrid'de gösterdiği inanılmaz performans ile Ballon d'Or ödülünün sahibi olan Benzema'nın Fransa Milli Takımı'nda yaşadığı sakatlık nedeniyle Dünya Kupası'nda yer almaması herkesi üzmüştü. Fakat ortaya atılan iddia ortalığı karıştıracak cinsten...

Spor 17-12-22 09:51

Dünya Kupası finaline 72 saatten az bir zaman kala Fransa'da deve gribi şoku! Upamecano, Rabiot, Coman...

2022 FIFA Dünya Kupası 18 Aralık akşam TSİ 18.00'de oynanacak mücadele ile sahibi bulacak. Arjantin ile Fransa arasında oynanacak zorlu mücadele öncesi iki ekipte son hazırlıklarını yaparken, Fransa'da yaşanan hastalık şok etkisi yarattı. Yapılan araştırmalar sonrası son haftalarda birçok ülkede görülen 'deve gribinden' şüpheleniliyor.

Spor 16-12-22 15:12