Merve Taşkın Haberleri Ve Son Dakika Merve Taşkın Haberleri

Merve Taşkın Haberleri Ve Son Dakika Merve Taşkın Haberleri

Sosyal medya fenomeni olan Merve Taşkın, 21 Ocak 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise mezunu olan fenomen, sosyal medyayı aktif kullanarak Emre Mor ile yaptığı paylaşımının ardından adı duyurmuş ve twitterda birçok kez TT olmuştur. Evli olmayan Taşkın cinsel tercihi ile sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştır. Merve Taşkın, Bol Bol Medya isimli youtube kanalına açıklama yapmış ve Loris Karius’la sosyal medya üzerinden tanışarak görüştüğünü iddia etmiştir. Twitterda attıkları ile birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran Taşkın, henüz 23 yaşında olan ünlü fenomen Merve Taşkın, ilk kez 2017 yılının Eylül ayında Türkiye Şampiyonlar Ligini temsil eden Beşiktaş’ın Porto’yu yenmesiyle adını duyurmuş ve sözünü tutarak yaptığı paylaşımlar ile gündeme gelmiştir.

Merve Taşkın Haberleri

Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! Eşimi test etmek istiyorum deyip...

"Bizim toplumumuz çok mu ahlaklı? Haberlerde gördüğümüz şeyler ya da benim DM'lerim. Bakmak istiyorlar ve bunu ben zorla yapmıyorum" diyerek gündeme gelen fenomen Merve Taşkın bir kadından aldığı mesajı paylaşarak gündem oldu.

Magazin

Gökhan Çınar Merve Taşkın'a açık açık sordu! Bedenini göstererek para...

Fenomen Merve Taşkın, Gökhan Çınar’ın Katarsis programına konuk oldu. Çınar müstehcen pozları yüzünden sık sık gündeme gelen Taşkın'a açık açık "Para kazanmanın kolay yolunu insanlara gösterdiğin, bedenini göstererek para kazanmak üzerinden başka insanlara da kötü model örnek olabileceğine dair eleştirilere ne dersin?" diye sordu.

Magazin

OnlyFans modeli Merve Taşkın 'Cinsellik korkum var' diyerek açık açık anlattı! 'Ayakkabımı yalamak, sakızımı çiğnemek istiyorlar'

Geçtiğimiz aylarda müstehcenlik suçuyla yargılanan sonrasında beraat kararı çıkan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, Gökhan Çınar’ın Katarsis programına konuk oldu. Cinsel yaşamına dair soruları açık açık yanıtlayan Merve Taşkın anlattıkları ile sosyal medyada gündem oldu.

Magazin

Kazancıyla gündeme geliyordu! Merve Taşkın Türk erkeklerini seviyorum diyerek paylaştı

Geçtiğimiz aylarda müstehcenlik suçuyla yargılanan sonrasında beraat kararı çıkan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın kazancıyla da gündeme geliyordu. Onlyfans sayesinde paraya para demeyen Taşkın bakın ne paylaştı.

Magazin

Merve Taşkın

Merve Taşkın Hakkındaki Haberler Mynet'te. Merve Taşkın Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Merve Taşkın sevgilisinden şiddet gördü! Fenomenin yaralı kolları ve bacakları gündemde... Tehlikeli yerlerime fazlasıyla vuruyordu

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın sevgilisi tarafından uğradığı şiddeti paylaştı. Kanlar içindeki hallerini paylaşan Merve Taşkın "Burnumu yumrukluyor, cinsel organıma tekmeler atıyordu" dedi.

Magazin

Merve Taşkın 216 bin TL kira ödediği lüks evinin terasında güneşlendi! O anları paylaştı

Fenomen Merve Taşkın sosyal medya paylaşımları kadar lüks yaşantısıyla da dikkat çekiyor. Taşkın son olarak lüks evinin kirasını paylaşarak terasında güneşlendiği anları takipçilerinin beğenisine sundu.

Magazin

Merve Taşkın babasının mezarını paylaşmıştı! Son pozuna gelen mesaj şoke etti

OnlyFans platformundan aylık 100 bin dolar kazandığını açıklayan fenomen Merve Taşkın paylaşımlarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde babasının mezarını paylaşan Taşkın gelen bir mesaja ilginç yanıt verdi.

Magazin

Merve Taşkın Dubai'de para karşılığında prenslerin dışkısını yedi mi? İç çamaşırlı poz verince...

Onlyfans fenomeni Merve Taşkın katıldığı programda yıllar önce yaşanan bir olaya değindi. "Dubai'ye gidip orada prenslerin ya da zengin insanların dışkısını para karşılığında yemek" diyerek anlattı.

Magazin

Merve Taşkın'a katıldığı programda açık açık cinsellik sorusu soruldu! 'Yok artık'

Onlyfans paylaşımları sayesinde gelirini artıran fenomen Merve Taşkın "İnsanların seninle ilgili bildiği en yanlış şey nedir?" sorusuna olay bir yanıt verdi. Taşkın "Her gün seviştiğimi ve grup seks yaptığımı sanıyorlar" dedi.

Magazin

Merve Taşkın Bir koca arıyorum notuyla paylaştı! Sen hiç seks yaptın mı? mesajını paylaşıp...

Türkiye'yi terk ettikten kısa süre sonra yurt dışındaki şartlara alışamayarak dönen fenomen Merve Taşkın son pozlarıyla yine adından söz ettirdi. Taşkın'ın mini gelinlikli pozlarına gelen mesaj ise şoke etti.

Magazin

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın annesini ilk kez paylaştı!

Bali'ye yerleşen sosyal medya fenomeni Merve Taşkın tatil için Türkiye'ye geri döndü. İddialı paylaşımları ve özel hayatıyla sık sık gündem olan sosyal medya fenomeni annesiyle olan karesini paylaştı. Paylaşımı kısa sürede gündem oldu.

Magazin

Türkiye'yi terk eden fenomen Merve Taşkın'dan doğum günü pozları geldi! Kıyafet seçimi çok konuşuldu... Her yerde ayrı parıltı

Türkiye'yi terk ederek Bali'ye yerleşen sosyal medya fenomeni Merve Taşkın yurt dışında yapamadığını söyleyerek Türkiye'ye geri dönmüştü. Fenomen isim geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla birlikte 26. yaşını kutlamıştı. Dolar desenleriyle pastasıyla gündem olan Taşkın Instagram hesabından doğum günü pozlarını paylaştı. Taşkın'ın kıyafet seçimi de sosyal medyada gündem oldu.

Trend

Ayda 100 bin dolar kazanıyorum demişti! Merve Taşkın pastasında dolarları görünce...

Bali'ye giden ve 4 ayda yapamayıp geri dönen sosyal medya fenomeni doğum gününü kutladı. Aylık kazancıyla sık sık gündeme gelen Merve Taşkın dolar kaplı pastasındaki şekerden yapılan dolarları arkadaşıyla birlikte yediği anları paylaştı.

Magazin

Yurt dışında yapamadı, yaşadıklarını anlattı... Merve Taşkın: Taşınma niyetiyle gitmiştim ama...

"Türkiye'de bugüne kadar yaşadığım mahkeme olaylarına ve Türkiye'nin bana müstehcen bir birey olduğum yönündeki baskılarına dayanamadığım için ülkemden taşındım" diyen fenomen Merve Taşkın yurt dışında yapamadı. İstanbul'a dönen sosyal medya fenomeni bakın ne dedi...

Magazin

Müstehcen bir birey olduğum yönündeki baskılardan diyerek Türkiye'yi terk etmişti! Merve Taşkın fazla dayanamadı

Türkiye'yi terk eden fenomen Merve Taşkın fazla dayanamadı. Ülkeye dönüş yapan ancak tatil için mi yoksa kalıcı mı döndüğü bilinmeyen fenomen sosyal medyadan da paylaşım yapmayı ihmal etmedi.

Magazin

Türkiye'yi terk eden OnlyFans modeli Merve Taşkın çıplak pozunu paylaştı! Paylaşımı sosyal medyada gündem yaratmayı başardı

Sosyal medyadan yaptığı müstehcen içerikleri nedeniyle Türkiye'nin gündemine yerleşen Merve Taşkın geçtiğimiz aylarda Bali'ye yerleşmişti. Aylık gelirinin 100 bin dolar olduğunu açıklamasından sonra gözlerin üzerine çevrildiği Merve Taşkın çıplak pozunu paylaşarak sosyal medyada gündem yarattı.

Trend

Merve Taşkın bu sefer Bakire misin? sorusuna yanıtıyla gündemde! 'Esnek kızlık zarı...'

Türkiye'yi terk eden fenomen Merve Taşkın kara para aklama iddialarıyla gündeme geliyordu. Taşkın çıplak pozunu paylaşarak iddiaları yalanladıktan sonra şimdi de bakirelik sorusuna verdiği yanıtla gündeme gelmeyi başardı.

Magazin

Türkiye'yi terk etmişti! Merve Taşkın Kara para aklamıyorum deyip tamamen çıplak halde poz verdi

'100 bin dolar kazanıyorum ama yetmiyor hedefim 1 milyon dolar' diyerek geçtiğimiz günlerde adından söz ettiren ve Türkiye'yi terk eden Merve Taşkın kara para aklama iddialarıyla gündeme geliyordu. Taşkın çıplak pozunu paylaşarak yaptığı yorumla şoke etti.

Magazin

Bali'ye yerleşen Merve Taşkın Türkiye'den kaçtı mı? Aylık kazancını duyan şoke oldu

Sosyal medyada yayınladığı içerikleriyle fenomen haline gelen Merve Taşkın, müstehcenlik suçuyla yargılanıp beraat etmişti. Türkiye'yi terk eden Merve Taşkın Bali'ye yerleşince "Kaçtı" yorumları sosyal medyada gündem oldu. Fenomen bu konuya dair konuştu ve aylık kazancını da yeniden açıkladı.

Magazin

Merve Taşkın ülkeyi terk etti! Türkiye'nin bana müstehcen bir birey olduğum yönündeki baskılarına dayanamadım

Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından Bali'ye taşındığını açıklayan fenomen Merve Taşkın ülkeyi terk etme sebebini paylaşarak dikkat çekti. Onlyfans'tan ayda 100 bin dolar kazandığını söyleyen Merve Taşkın sözleriyle gündem oldu.

Magazin

265 bin TL kira ödüyordu! Merve Taşkın Bali'ye taşındı

Sosyal medyada müstehcen pozlarını paylaşarak gündeme gelen fenomen Merve Taşkın son olarak aylık kazancıyla dudak uçuklatmıştı. Fenomen Merve Taşkın 265 bin TL kira ödemesiyle gündeme gelmişti. Taşkın son olarak bakın nereye taşındı.

Magazin

Merve Taşkın'ın Onlyfans'tan kara para akladığı söylenince Feyza Altun hemen ti'ye aldı! Nerede 50 bin dolarım?

Dilan Polat'a dair açıklamalarıyla gündemde olan avukat Feyza Altun'un müvekkili Merve Taşkın'ın Onlyfans'tan kara para akladığı iddiaları sosyal medyada gündem oldu. Feyza Altun konuya dair hemen yorumda bulunarak Taşkın'a seslendi ve bu iddiayla dalga geçti.

Magazin

Onlyfans'tan ayda 100 bin dolar kazanıyorum demişti! Merve Taşkın yalıya ödediği kirayla şoke etti

Sosyal medyada müstehcen pozlarını paylaşarak gündeme gelen fenomen Merve Taşkın son olarak aylık kazancıyla dudak uçuklatmıştı. Fenomen Merve Taşkın şimdi de yalıda oturduğunu söyleyerek kirasını açıkladı.

Magazin

Merve Taşkın tanga bikinisiyle boy gösterdi! Tatil keyfi

Ünlü futbolcuların mesajlarını ifşa ederek tanınan ve müstehcen pozları yüzünden yargılanan fenomeni Merve Taşkın tatil pozlarını paylaştı. Merve Taşkın'ın tanga detaylı bikinisi hayranlarından beğeni aldı.

Magazin

Crop giyen fenomen Merve Taşkın göğüs dekolteli pozuyla mest etti!

Fenomen Merve Taşkın'ın her paylaşımı olay oluyor. Son olarak sosyal medyada teşhircilik yaptığı iddiasıyla yargılandığı davada beraat eden Merve Taşkın göğüs dekolteli pozlarını peş peşe paylaştı. Ünlü ismin son paylaşımına beğeni yağdı.

Magazin

Merve Taşkın iç çamaşırlarıyla pozlarını paylaşıp 'oy kullanın' dedi

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın'ın, sosyal medyada teşhircilik yaptığı iddiasıyla yargılandığı davada beraat etmişti. İç çamaşırlı hallerini paylaşan fenomen Merve Taşkın oy paylaşımıyla dikkat çekti.

Magazin

'Bakire değilim meraktan yaptım' diyen Merve Taşkın sadece göğüs uçlarını kapattı! 'Bana şans dileyin'

Müstehcenlik suçuyla yargılandığı davadan beraat eden sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, yine sınırları zorladı. Yalnızca göğüs ucunu kapatan Merve Taşkın, süper minisiyle çömelip poz verdi.

Magazin

Müstehcenlik davasından beraat etmişti! Fenomen Merve Taşkın göğüslerini eliyle kapamaya çalıştı

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, ‘müstehcen’ fotoğraflar paylaştığı iddiasıyla üç yıla kadar hapisle yargılandığı davadan geçtiğimiz hafta beraat etti. Merve Taşkın dava sonrası üstsüz pozlarını paylaşınca olay oldu. Fenomen paylaşımlarını şikayet edenlere inat paylaştığını da söyledi.

Magazin

Müstehcen fotoğrafları yüzünden yargılanan fenomen Merve Taşkın beraat etti! Duruşmaya sütyenle geldi

Müstehcen fotoğraflarını yayınladığı gerekçesiyle hakkında 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan fenomen Merve Taşkın beraat etti. Sosyal medyada cesur paylaşımlar yapan Taşkın duruşmaya yine oldukça iddialı bir kıyafetle geldi.

Magazin

Merve Taşkın göğüs dekoltesiyle milyonlara meydan okudu! 'Müstehcen olduğum için...'

''Artık bakire değilim'' itirafıyla çok konuşulan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, hakkında açılan müstehcenlik davasını dekolteli pozuyla duyurdu.

Magazin

'Bebek'te yalıya taşınacağım' sözleri tepki çekmişti! Fenomen Merve Taşkın'ın aylık kazancı ortaya çıktı

Sık sık sansasyonlarla gündeme gelen sosyal medya fenomeni Merve Taşkın'ın müstehcen pozları yüzünden başı belaya girmişti. Hakkında dava açılan ve yargılanacak olan fenomen lüks yaşantısıyla gündemdeydi. Merve Taşkın'ın şimdi de aylık kazancı ortaya çıktı.

Magazin

Bekaret itirafı gündem olan Merve Taşkın Bebek'te yalıya taşınacağım deyince ortalık karıştı! Sosyal medyada tepki yağdı

Sosyal medya paylaşımlarıyla her seferinde adından söz ettiren fenomen Merve Taşkın yine çok konuşuldu. Bebek'te yalıya taşınacağı haberini paylaştığı tweetle duyuran Taşkın, yeni bir tartışmanın sebebi oldu. Sosyal medya kullanıcılarının yanında bazı ünlü isimlerden de yanıt gecikmedi.

Magazin

Müstehcen pozları başına bela oldu! Merve Taşkın dava öncesi sitem etti... 'Fuhuş' yorumu ise kızdırdı

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın daha önce yaptığı bakirelik itirafıyla tepki çekmişti. Müstehcen pozlarıyla adından söz ettiren fenomen, Onlyfans kullandığı ve paylaşımları müstehcen bulunduğu için hakkında dava açıldığını söyledi. Dava öncesi paylaşımlarda sitem eden Merve Taşkın 'fuhuş' yorumuna ise kızdı.

Magazin

'Artık bakire değilim' diyen Merve Taşkın frikik vermekten korkmadı

Bekaret itirafıyla gündeme oturan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, cesur Cadılar Bayramı tarzıyla dikkatleri üzerine topladı. Minicik bir etek tercih eden Merve Taşkın, frikik vermekten çekinmedi.

Magazin

Bekaret itirafıyla gündeme gelmişti! Merve Taşkın bir göğsünü açtı bir göğsünü kapadı

Bekaret itirafıyla gündeme oturan fenomen Merve Taşkın Onlyfans hesabına takipçi çekmek için sınırları zorladı. Merve Taşkın son paylaşımında göğsünün birini açıp birini kapadı. Taşkın'ın paylaşımına tepki yağdı.

Magazin

Merve Taşkın derin göğüs dekolteli pozuyla dudak uçuklattı! Göster de rahatla

Fenomen Merve Taşkın birbirinden cesur pozlarını sosyal medya hesabında paylaşmaya devam ediyor. Instagram'ın en cesur isimlerinden biri olan Taşkın, derin göğüs dekolteli pozuyla yaktı geçti.

Magazin

Fantezi çamaşırlarıyla olay olmuştu! Fenomen Merve Taşkın bikinili pozuyla Ibiza'yı salladı!

Instagram ve Onlyfans'tan yaptığı cüretkar paylaşımlarla fenomen haline gelen Merve Taşkın, paylaşımlarıyla sosyal medyada adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kırmızı fantezi iç çamaşırlarıyla pozlarını sergileyen Taşkın, cesur pozlarıyla beğeni yağmuruna tutulmuştu. Son olarak tatiline Ibiza'da devam eden güzel fenomen, bikinisiyle fiziğini sergiledi.

Magazin

Fenomen Merve Taşkın süper mini eteği ve göğüs dekoltesiyle yaktı geçti!

Fenomen Merve Taşkın, sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla olay yaratmaya devam ediyor. Özel hayatıyla ilgili her anını takipçilerinin beğenisine sunan güzel fenomen, son olarak süper mini eteği ve derin göğüs dekolteli pozuyla takipçilerini büyüledi.

Magazin

Fenomen Merve Taşkın derin göğüs dekolteli pozuyla ortalığı yıktı! Gözüküyor Merve hanım

Merve Taşkın son zamanlarda sosyal medyanın en cesur isimlerinden biri oldu. Bir dönem bakirelik açıklamasıyla gündem olan Merve Taşkın, birinden iddialı pozlarını peş peşe paylaşmaya devam ediyor.

Magazin

Bakirelik açıklamasıyla gündem olan Merve Taşkın havuzda sütyensiz poz verdi!

Instagram'da 574 bin takipçisi bulunan Merve Taşkın birbirinden iddialı paylaşımlarına tam gaz devam ediyor. Bakirelik açıklamasıyla geçtiğimiz haftalarda gündemden düşmeyen Taşkın, üstsüz pozuyla olay oldu.

Magazin

Artık bakire değilim açıklamasıyla gündem olmuştu! Merve Taşkın cesur pozuyla olay yarattı

Sosyal medyanın cesur isimlerinden biri olan Merve Taşkın, hem pozları hem de açıklamaları ile magazin gündeminde sıklıkla yer alıyor. Geçtiğimiz dönemlerde bakirelik açıklamasıyla gündemden düşmeyen isim, cesur pozlarını peş peşe yayınlıyor.

Magazin

Fenomen Merve Taşkın derin göğüs dekolteli elbisesiyle nefes kesti! Kalçasını göstererek...

Geçtiğimiz aylarda yaptığı bakirelik açıklamasıyla gündeme gelen fenomen Merve Taşkın, sosyal medyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Cesur ve dekolteli pozlarını takipçilerinin beğenisine sunan güzel fenomen, son olarak katıldığı bir partiden görüntüler paylaştı. Derin göğüs dekolteli kırmızı elbisesiyle pozlar veren Merve Taşkın, daha sonra arkasını dönerek kalçasını gösterdi.

Magazin

Bakirelik açıklamasıyla gündem olan Merve Taşkın cesur pozuyla Instagram'ı salladı!

Geçtiğimiz dönemlerde bakirelik açıklamasıyla uzunca konuşulan Merve Taşkın, birbirinden cesur pozlarını Instagram hesabından paylaşıyor. Instagram'da 580 bin takipçisi olan Merve Taşkın, derin göğüs dekolteli pozuyla tozu dumana kattı.

Magazin

Bakirelik açıklamasıyla gündeme oturan fenomen Merve Taşkın'dan yeni paylaşım!

Geçtiğimiz aylarda bakirelik konusuyla ilgili şaşırtıcı bir itirafla gündem olan 23 yaşındaki fenomen Merve Taşkın, sosyal medyaya sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Fenomen isimden bu kez yeni paylaşımlar geldi.

Magazin

Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel gençlik pozunu paylaştı, ortalık yıkıldı

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin annesi Havva Öztel, ilerleyen yaşına rağmen hala genç göstermesi nedeniyle büyük beğeni topluyor. Öztel, sosyal medya hesabından gençlik pozunu paylaştı. Takipçilerinden Öztel'e övgü dolu sözler yağdı.

Magazin

Bakirelik açıklamasıyla gündem olan Merve Taşkın'dan Acun Ilıcalı itirafı!

Cesur paylaşımları ve açıklamalarıyla gündeme oturan fenomen Merve Taşkın, takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Merve Taşkın'ın Acun Ilıcalı itirafı şaşırttı.

Magazin

Fenomen Merve Taşkın göğüs dekolteli bluzuyla dans ettiği anları paylaştı! 'Size sürprizim var'

Bakirelik itirafıyla milyonların tanıdığı bir isim haline gelen fenomen Merve Taşkın, göğüs dekolteli bluzuyla dans ettiği anları paylaştı. Ünlü fenomenin cesur stiline çok sayıda yorum geldi.

Magazin

'Artık bakire değilim' diyen fenomen Merve Taşkın göğüs dekolteli pozlarıyla sınırları zorladı!

Bekaret itirafıyla gündeme oturan fenomen Merve Taşkın, iddialı paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Merve Taşkın, bu defa Instagram hesabından paylaştığı göğüs dekolteli pozlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Magazin

Seks Müzesi paylaşımı davasında karar çıktı! Merve Taşkın’a müstehcenlik suçundan hapis cezası

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, geçtiğimiz aylarda Hollanda’nın Amsterdam kentinde yer alan Seks Müzesini ve Red Light District’ti ziyaret etmiş, o ziyaretten çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Çektirdiği fotoğrafları sosyal medyada yayınlayınca müstehcenlik suçundan 3 yıla kadar hapsi istenen sosyal medya fenomeni Merve Taşkın, 5 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Magazin