Ikizler Haberleri

İkizler yer değiştirince ortaya ilginç görüntüler çıktı! Erkek arkadaşı fark etmedi bile... Sosyal medyada milyonlarca izlenmeye ulaştı

TikTok'ta paylaşılan bir görüntü kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşmeyi başardı. Söz konusu görüntülerde Alicia ve Amelie isimli kız kardeşler kimseye bir şey söylemeden yer değiştirmeye karar verdi. Yer değiştirme videoları 20 milyona yakın izlenmeye ulaşırken sosyal medya kullanıcıları genç kızın sevgilisinin durumu anlamamasına tepki gösterdi.

Trend 13-10-23 08:12

İmkan yok bir arada olamazlar! Bu burçlar birbirleriyle asla anlaşamıyor

Astroloji günlük hayatımızın her alanında yer alıyor. Hayatımıza büyük oranda etkileri olan burcumuz karşı tarafı daha yakından tanımamıza da yardımcı olabiliyor. Astrolojiye göre anlaşması en zor ve zıt burçlar belli oldu. İşte iki cihan bir araya gelse de anlaşamayan burçlar...

Kadin 09-10-23 10:10

Bu burçlardan birini taşıyorsanız dikkat! Eylül ayını zor geçirecek burçlar belli oldu

Astrolojiye göre günlük, haftalık ve aylık burç yorumları yakından takip ediliyor. Hayatımıza büyük oranda etkileri olan burcumuz bazen yol gösterici olabiliyor. Eylül ayını aşk, para ve farklı konularda zor geçirecek burçlara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kadin 01-09-23 09:58

Arkadaşınızın burcu sizin hayatınızı etkiliyor! Duyunca çok şaşıracaksınız

Arkadaşlık ilişkilerinde astrolojiden yararlanmanın büyük faydası oluyor. Birçok kişi karakteristik özelliklerini taşıdığı burçtan alabiliyorlar. Öte yandan arkadaşınızın taşıdığı burç sizin hayatınızı da etkileyebiliyor. İşte duyunca şaşıracağınız arkadaşınızın burcunun hayatınıza etkileri...

Kadin 31-08-23 12:37

Yakınından bile geçmeyin: Sinir küpü gibiler! En sinirli burçlar belli oldu

Astroloji ve burçlar karakterler hakkında tüyolar veriyor. Bazı burç insanları daha sakin ve ılımlı olabiliyorken bazıları adeta sinir küpü olabiliyor. İşte en sinirli 6 burç ve özellikleri...

Kadin 24-08-23 10:11

Bu burçlar birbirleri için yaratılmışlar! Aşkta en uyumlu burç çiftleri

Duygusal ilişkilerde astrolojiden yararlanmanın büyük faydası oluyor. İnsanlar karakteristik özelliklerini taşıdığı burçtan alabiliyorlar. Bu noktada hali hazırda bir ilişki içerisinde iseniz veya yeni bir aşka yelken açmak istiyorsanız aşkta ne uyumlu ve kolaylıkla anlaşabilen burç çiftlerine göz atabilirsiniz.

Kadin 10-08-23 10:25

Burçların En'lerini duyunca çok şaşıracaksınız! En güvenilir, en çapkın, en seksi ve en şanslı burçlar

Astroloji ve burçlar çoğu kişi tarafından yakından takip ediliyor. Burçlar ile ilişkilerdeki uyum, arkadaşlıklardaki anlaşma yüzdesi gibi bir çok konu hesaplanabiliyor. Bir de burçların en şanslısı, en güveniliri, en çapkını şeklinde paylaşılan bir liste bulunuyor. Burcunuzun en açığa çıkan özelliklerini duyunca çok şaşıracaksınız.

Kadin 22-07-23 10:19

Burçların en kötü özellikleri! Bu davranışları yüzünden terk ediliyorlar

Burçlarımızın özellikleri karakterimiz üzerinde oldukça belirleyici olabiliyor. Bazıları astrolojiye inanmasa da burçların karakter özellikleri üzerine yapılan analizlere şaşırabiliyor. Burçların iyi özellikleri olduğu kadar kötü özellikleri de bulunuyor. İşte burçların en kötü özellikleri...

Kadin 10-05-23 10:33

Bu burçlara asla güvenmeyin! Ağzında sır tutamayan en dedikoducu burçlar

Sır tutamayan insanlar, anlattığınız her şeyi vakit kaybetmeden bir başkasına söylemek için harekete geçer. Bu sebeple özel yaşantınızı ve sırlarınızı paylaştığınız kişileri iyi tanımanız gerekir. Astrolojide de sır tutmayı beceremeyen burçlar var.

Kadin 21-03-23 10:06

Sakın güvenmeyin! Yalan söylemede profesyonel olan 4 burç

Yalan alışkanlığı toplum içerisinde oldukça büyük problemlere neden oluyor. Ufak yalanların zararlı olduğu düşünülmese de bu yalanların birikmesi karakter özelliği haline geliyor. Zamanla insanların güvenini sarsarak ilişkilerin bozulmasına yol açıyor. Toplumda en fazla yalan söyleyen kişilere bakıldığında aynı burçlardan kişiler olduğu görülüyor.

Kadin 23-02-23 13:18

39 yaşında 44 çocuğu olan kadın anlattıklarıyla şok ediyor! Her şey 13 yaşında başladı...

Uganda'da yaşayan Mariam Nabatanzi, çocuk sayısıyla sık sık gündem oluyor. Mariam'ın henüz 39 yaşındayken 44 çocuğa sahip olması duyanları şok ediyor. Mariam Nabatanzi, genetik hastalığı nedeniyle sürekli olarak doğuruyor.

Kadin 22-01-23 15:15

Rezidanslarda yaşam, lüks tatiller... 37 milyonluk vurgun yapan ikiz kardeşlerin fotoğrafları ortaya çıktı

Son dakika haberi: İzmir Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından 28 yaşındaki ikiz kardeşler R.T ile K.T.'nin yönettiği 28 kişilik bahis çetesi operasyonunda 10 şüpheli tutuklandı. 37 milyon liralık vurgun yapan ikiz kardeşler R.T ile K.T., lüks bir hayat yaşadı. R.T.'nin lüks tatillerde çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.

Haber 25-12-22 07:38

Karnını TikTok hesabı üzerinden paylaşan kadın büyük övgü topladı! Bu kadın bir süper kahraman

Hamilelik süreci ve doğum kadınlar için heyecan verici olsa da zorlukları hayret ettiriyor. Hamilelik boyunca yaşanan vücut değişimleri ve çeşitli belirtiler kadınların hayatlarının tamamen değişmesine neden oluyor. TikTok'ta karnını paylaşan bir anne adayı sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük övgü topladı.

Kadin 23-12-22 09:17

Her şey hamileliğin 7. ayında gerçekleşti! Bir anda üçüz doğuracağını öğrendi

Hamilelik sürecinde oldukça farklı durumlar yaşanabiliyor. Ultrasonda görünmeyen bazı detaylar doğum sırasında annenin ve babanın şaşırmasına neden olabiliyor. Genellikle cinsiyet konusunda yaşanan bu farklılıklar sürpriz etkisi yaratıyor. Hamileliğinin 7. ayında üçüz doğuracağını öğrenen bir kadın bu haber ile şok yaşadı.

Kadin 29-11-22 10:47

Görenler ikiz olduklarına inanamıyor! Guinness rekorunun sahibi oldular... Nadir görülen bir hastalıkla doğdu

Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde yaşayan 23 yaşındaki Sienna ve Sierra Bernal kardeşlerden biri ilkel cücelikle doğduğunda doktorları bile şoke etti. Dünya genelinde nadir görülen bu teşhis sayesinde ikizler Guinness Dünya Rekoru’nun sahibi oldu.

Trend 19-11-22 13:11

Astrologlara göre asla sevgili olmamanız gereken burçlar! En uyumsuz burçlar

Aşık olmak tüm hayatımızı güzelleştirebiliyor. Her şey bir anda çok daha olumlu gelmeye başlayabiliyor. Aşık olacağımız kişiyi seçemesek de astrologlara göre en uyumsuz olan burçların asla çıkmaması gerekiyor. Bu burçlar ilişki içerisinde sürekli olarak çatışma yaşıyor.

Kadin 18-11-22 13:15

Bu kişilerle sevgili olanlar yandı! Asla sevgili olunmaması gereken burçlar...

Burçlar kişinin karakteristik özelliklerini belirliyor. Bir ilişkiye başlamadan önce çoğu kişi karşı tarafın burcunu merak eder. Burç yorumlarına bakarak nasıl bir kişilikte olduğu, olaylar karşısında ne tepkiler verebileceği önceden analiz edilebilir. Astrolojide öyle burçlar var ki onlarla anlaşmak çok zordur ve bir ilişkiye başlamadan önce iki kez düşünmeniz gerekebilir. İşte asla sevgili olunmaması gereken 4 burç ve özellikleri...

Kadin 24-09-22 13:33

En sevilmeyen 3 burç! Bu burçları yolda görünce yolunu değiştiriyorlar

Burçlar hakkında oldukça fazla önyargı bulunuyor. İnsanlar aynı burca sahip kişilerden üst üste aynı davranışı gördüklerinde bu burçlara karşı tepkili olmaya başlıyor. Türkiye'de en sevilmeyen 3 burç denilince ilk akla gelen burçlar genellikle aynı oluyor.

Kadin 12-09-22 09:16

Bu burçların zekası zehir gibi! En zeki burçlar sıralaması

Astrolojiye inananlar burçların özelliklerini araştırmayı seviyorlar. Burçlar karaktere, fiziksek özelliklere ve hatta duruşa bile etki gösterebiliyor. İnsanlar burçların özelliklerini merak ediyor. En zeki burçları merak ediyorsanız bu içeriği okuyabilirsiniz.

Kadin 09-09-22 12:21

Bu burçlara yaklaşmayın! En çok aldatan burçlar hangileri?

Astroloji hayat ile ilgili birçok ipucu verebiliyor. Özellikle kadınlar burçlar konusunda oldukça araştırmalarda ve gözlemlerde bulunuyor. Yeni bir ilişkiye girerken ilk sorulan sorular arasında bulunan ‘Burcun ne?’ sorusu karşınızdaki kişiyi daha kolay tanımanızı sağlıyor. En sadık ve en çok aldatan burçları öğrenmek istiyorsanız bu haberi okuyabilirsiniz.

Kadin 04-09-22 14:28

Tutkunuzu artırın! Burçlara göre en uygun seks pozisyonları

Astroloji birçok konuda yön gösterici olabiliyor. Özellikle seks konusunda size olabilecek partnerleri belirten astroloji burcunuza en uygun olacak seks pozisyonlarını da gösterebilir. Bu pozisyonları deneyerek hem kendinizi hem de sevdiğiniz kişiyi memnun edebilirsiniz.

Kadin 30-08-22 08:32

Bu özelliklere dikkat! Burçların en kötü yönleri

Astroloji birçok insan için oldukça ilgi çekici olabiliyor. 12 tane olan burçların her birinin farklı karakteri bulunuyor. Burçların iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da saymakla bitmiyor. Çevreden gelen izlenimlere göre burçların en kötü özellikleri bu şekilde sıralanıyor…

Kadin 19-08-22 10:20