KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  En sevilmeyen 3 burç! Bu burçları yolda görünce yolunu değiştiriyorlar

  Burçlar hakkında oldukça fazla önyargı bulunuyor. İnsanlar aynı burca sahip kişilerden üst üste aynı davranışı gördüklerinde bu burçlara karşı tepkili olmaya başlıyor. Türkiye'de en sevilmeyen 3 burç denilince ilk akla gelen burçlar genellikle aynı oluyor.

  Astroloji hayatımızı oldukça etkileyebiliyor. Birçok insan burçlara fazlasıyla inanıyor ve hayatlarını ona göre şekillendiriyor. Özellikle aşk, arkadaşlık ve iş hayatlarında bazı burçlardan uzak durmaya çalışıyorlar. Türkiye'de en sevilmeyen burçlar denilince ilk akla gelenler İkizler, Akrep ve Başak burçları oluyor. Tabiki bu burçlara sahip insanların hepsinin karakteri aynı olmuyor. Ancak burç ön yargısı taşıyanlar bu burçlara karşı temkinli davranıyor. İşte bu burçların sevilmeme nedenleri...

  EN SEVİLMEYEN 3 BURÇ

  İKİZLER

  Ekran görüntüsü 2022-09-11 101506

  İkizler burcuna sahip insanlar oldukça enerjik ve eğlenceli yapıda olsalar da toplum tarafından iki yüzlü, tutarsız, kararsız ve sürekli olarak konuşan olarak görülüyorlar. İkizlerin değişken kararları ve ruh hali insanlarda yorucu bir etki bırakıyor.

  AKREP

  Ekran görüntüsü 2022-09-11 101518

  Akrep burçları kindar, sinsi, kaprisli ve inatçı olarak görülüyorlar. Aslında oldukça başarılı ve yardımsever olan bu burca sahip insanlar hırsları ve kıskanç yapıları nedeniyle toplumda sevilmeyen burçlar arasında bulunuyor.

  BAŞAK

  Ekran görüntüsü 2022-09-11 101532

  Detaycı ve titiz olan başak burçlarının her arkadaş ortamında olması istense de yakın çevreye girince can sıkıcı olabiliyorlar. Memnuniyetsizliğiyle bilinen başak burçları her şeyin dört dörtlük olmasını istediği için ve sürekli olarak eleştirdiği için birçok insan tarafından sevilmiyor.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler