Rende Haberleri

Her şey 25 TL'ye aldıkları o ürünle başladı! Şimdi 1,5 milyon TL'yi buldu... Yurt dışına bile satıyorlar

Osmaniye’de kooperatif aracılığıyla aile ekonomisine destek olmak isteyen kadın girişimcilerin 25 liraya aldıkları rende ile başlayan hikayeleri, 1 buçuk milyonluk sermayeden oluşan bir işletmeye dönüştü. Kurduğu kooperatifle ilgili konuşan Başkan Rahime Yüksek, "Kendim gibi ekonomik sıkıntı çeken kadınlara nasıl destek olabilirim, bunlarla nasıl bir iş birliği içerisinde bir platform kurabilirim diye düşünürken kooperatifi kurmak geldi aklıma" dedi.

Kadin 17-04-2024 09:54

Paket servisle arasına mesafe koymak isteyenler buraya! Sizi sağlıklı yemek yemeye alıştıracak pratik mutfak ürünleri

Yoğun geçen bir günün ardından yemek hazırlamak bazen zorlayıcı olabiliyor. Kimi zaman vakit yetmezliği, kimi zaman da hızlıca bir şeyler yeme isteği neticesinde paket servis kaçınılmaz son oluyor. Ancak evde daha sağlıklı ve kolay alternatifler hazırlamak mümkün. Hazırsanız yemek yapma sürenizi kısaltmanıza ve sağlıklı öğünler oluşturmanıza yardım edecek pratik mutfak ürünlerini beraber keşfedelim!

Haber 25-09-2023 17:47

Hamur açma matından vakum makinesine vadettiği etkiyi gösteren birbirinden pratik mutfak ürünleri

Mutfakta saatlerinizi harcamanızı önleyecek mutfak ürünleri mi arıyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz! Daha önce aldığınız mutfak ürünleri, beklediğiniz performansı göstermemiş olabilir. Mutfak işlerinizi kolaylaştıracak ve kalan zamanı kendinize ayırmanızı sağlayacak ürünleri sizin için bir araya getirdik. Gelin, kullanışlı ve kaliteli mutfak ürünlerinin yer aldığı listemizi hep birlikte inceleyelim!

Haber 19-09-2023 16:48

Günlük işlerden çok yorulmuş insanlar için kurtarıcı niteliğinde ürün önerileri

Günlük hayatın yorucu ve yoğun temposu içinde birçok farklı iş için vakit ayırmak zor olabilir. Bunun için bu işlerden vazgeçmek yerine, pratik birkaç çözüm bulmak çok daha verimli olur. Gündelik işlerin yoğunluğundan sıkılıyor, farklı işler ve hobiler için vakit ayırmakta zorlanıyorsanız burada bulunan ürünlere göz atmanızda büyük fayda var!

Haber 13-12-2022 13:24

Rende

Rende Hakkındaki Haberler Mynet'te. Rende Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Mutfakta geçirdiğiniz zamanı yarıya indirecek pratik sebze doğrayıcı

Girdiği her yemeğe eşsiz bir lezzet katan soğan, sarımsak, domates gibi sebzeleri tek tek doğramaktan sıkıldınız mı? "Şöyle bir pratik gereç olsa da beni bu dertten kurtarsa" diye düşündüğünüz oluyor mu? Yanıtınız "Evet." ise tam sizlik bir öneriyle geldik. TikTok'ta viral olan, mutfakta geçirdiğiniz vakti kısaltacak pratik sebze doğrayıcıyla tanışın. İşte detaylar!

Yemek 24-11-2022 13:00

Ufak gibi görünen can sıkıcı sorunları etkili bir biçimde çözecek ürün önerileri

Günlük hayatınızda kimi zaman gereğinden fazla uğraştırıcı işlerle zaman kaybediyor olabilirsiniz. Kişisel bakım yaparken ya da evinizi düzenlerken karşılaştığınız zorluklar bunlardan birkaçı olabilir. Peki, canınızı sıkan bu ufak sorunları en etkili ve hızlı şekilde çözebileceğiniz ürünleri incelemeye ne dersiniz? Haydi gelin, sizler için seçtiğimiz bu ürünlere birlikte göz atalım.

Haber 26-10-2022 17:53