MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında neler oluyor? Hadise sevgilisini takipten çıkardı

Hadise, geçen günlerde evlenme teklifi aldığı sevgilisi Mehmet Dinçerler’i sosyal medyada takipten çıktı. Bu gelişme 'Ayrıldılar mı?' sorusunu gündeme getirdi. Dinçerler'in sosyal medya hesabının kapalı olması da kafaları karıştırdı. Hadise’nin evlilik teklifinde hediye aldığı 3 milyonluk tektaşının ise Dinçerler Ailesi’nde krize neden olmuş, iflas davasında konu edilmişti.

Hadise ve Mehmet Dinçerler arasında neler oluyor? Hadise sevgilisini takipten çıkardı

Oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile sürpriz bir aşka yelken açan ve ve geçtiğimiz günlerde evlilik teklifine 'Evet' diyen Hadise magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
61f3d7e986b2453c400749d7

Aşkları dolu dizgin devam eden ve mutlu pozlarıyla dikkat çeken çiftle, evlilik yoluna da girdi. Geçtiğimiz günlerde 3 milyon değerindeki yüzükle evlenme teklifi alan Hadise, "evet" dedi. Kısa süre içinde Dinçerler ailesinde giren Hadise, dünyaevine girmeye hazırlanırken, dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

hds

"AYRILIK" İDDİASI GÜNDEMDE

Hadise, damat adayı Mehmet Dinçerler'i Instagram hesabından takipten çıktı. Bu adımı fark eden takipçiler, "acaba ayrıldılar mı" sorusunu gündeme getirdi.

hdsinst

Dinçerler'in hesabının kapalı olması da kafaları karıştırdı. İş insanı, iflas davasıyla gündeme gelmiş, aile içinde Hadise'nin yüzüğünün değerinin kriz yarattığı iddiaları konu olmuştu.

hds3


Vitrin


En Çok Aranan Haberler