Hande Yener, Seren Serengil'in üstsüz fotoğrafını paylaştı!

Şarkıcı Hande Yener ile Seren Serengil arasında sosyal medya hesapları üzerinden sert bir tartışma yaşandı. İki ünlü isim de birbirlerine hayli sert ithamlarla yüklendi. Tartışmanın fitilini Serengil'in sunduğu magazin programında, Telifmetre araştırmasında Hande Yener'in ilk sırada çıkmasına, inanmaması ve 'bunu araştıracağım' demesi yaktı.

Hande Yener, Seren Serengil'in üstsüz fotoğrafını paylaştı!

Telifmetre araştırmasında radyolarda şarkıları en çok çalınan isim olarak Hande Yener'in çıkmasına sunduğu magazin programında şüpheyle yaklaşan Seren Serengil'e Hande Yener'den skandal bir paylaşımla 'cevap' geldi.

hande

Hande Yener Instagram profilinde Seren Serengil'in üstsüz bir fotoğrafını yayınlayarak "Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor" notunu ekledi.

Bu paylaşım bir süre sonra sonra sayfadan kaldırıldı ve Yener bu kez şu notu paylaştı: Ben silmedim Instagram müstehcen bulmuş...

Image uploaded from iOS (2)

Ardından da Hande Yener, yine Seren Serengil'in müstehcen bir fotoğrafını yayınladı.

Image uploaded from iOS

SERENGİL'DEN 'UYUŞTURUCU' İDDİALI CEVAP

Yener'in paylaşımlarına bu kez Serengil hayli sert ithamlarla cevap verdi. İnstagram sayfasından bir video paylaşan Serengil, "Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil" dedi.

Serengil videosunda şunları söyledi: "Berna beni evden çıkarmadığı için çıkamadım arkadaşlar. Siz canınızı sıkmayın gerçekten. Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil.Ben 15 yıl önce annemin evinin iskelesinde bikini izi çıkmasın diye kafamda mandalla güneşlenirken, uzaktan çekilen fotoğrafı insanlar bulup yayınladıkları zaman ne kendi hayatlarının iğrençliklerini kapatabiliyorlar ne de başarısızlıklarını kapatabiliyorlar. Umursamayın. Avukatıma yönlendirdim. O gereğini yapacak. Siz üzülmeyin. Öpüyorum sizi."

ATIŞMA SÜRÜYOR

Serengil bu videonun ardından da, Yener'in bir klibiden bir fotoğraf paylaşarak, "Bu kafalar hangi kafalar Hande" notunu ekledi.

hande3

Hande Yener ise Serengil'in eski bir röportajında yer alan '15 yaşında uyuşturucu operasyonunda tutuklandık' açıklamasını paylaştı.

Image uploaded from iOS (3)

Hande Yener bu davranışından sonra Twitter'da Trend Topic oldu.

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER YAŞANDI?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 22 yorum
hahahahaha yiyin birbirinizi.. izlemesi güzel oluyor :DDDD
onlarinda istedigi bu zaten. danişikli dövüş ve popularizmde ayakta durma yeni iş teklifleri gündem olmak.
Bir kadına zarar diğer bir kadından geliyor ne acı ve âcizce bir davranış. sanki sen uyuşturucu kullanmadin veya çıplak poz vermedin, diğnine küfreden müslüman olsa.
çok güzel şeyler bunlar ülke normale dönüyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler