YURTHABER

Hizan Öğretmen Evi 3 Yıldızlı Otel Konforunda

Bitlis'in Hizan ilçesindeki öğretmen evinin 3 yıldızlı otel konforunda hizmet verdiği bildirildi.Hizan Öğretmen Evi Müdürü...

Hizan Öğretmen Evi 3 Yıldızlı Otel Konforunda

Bitlis'in Hizan ilçesindeki öğretmen evinin 3 yıldızlı otel konforunda hizmet verdiği bildirildi.

Hizan Öğretmen Evi Müdürü Ayhan Ekinci, gazetecilere yaptığı açıklamada, 3 yıldızlı otel konforunda hizmet verdiklerini söyledi.

Öğretmen Evi'nin 2 yıldır hizmet veren bir kurum olduğunu kaydeden Ekinci, ''Öğretmen Evi'nin kuruluşu hızlı bir süreçten geçtiği için bazı sıkıntılarla başladı. Ancak şuan mükemmel bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. 63 yatak ve 30 odayla 3 yıldızlı bir otel konforunda hizmet veriyoruz. Buraya atanan öğretmenlerin tamamını barındırma imkanına sahibiz. Öğretmenlerin hafta sonu köylerden döndüklerinde konfor bir yerde kalmalarını sağlıyoruz. Yönetim, personel, hizmet öncelikli hedefleriyle insanlara hizmet etmeye çalışıyoruz. Lokalimiz ve yemekhanemiz faal bir durumda. Üç öğün yemek çıkarılmaktadır. Yemeklerimiz gayet ucuz ve kaliteli'' dedi.

Sadece öğretmenlere değil diğer kamu personellerine de hizmet etmeye başladıklarını belirten Ekinci, ''İnşallah ileride müşteri çoğunluğuna bakılarak yemek çeşidi artırma yönüne gidilecek. Öğretmen Evi oturma alanlarıyla yatakhanesi, yemekhanesiyle çok rahat bir ortama sahip. Çevre düzenlemesiyle ilgili bazı eksiklerimiz var. Onunla ilgili girişimlerimiz var. İnşallah onu da çözeceğiz'' diye konuştu.