SPOR

Hollanda'da Sneijder herkesi şoka uğrattı

Hollanda’da yayın yapan bir gazetenin internet sitesi, okuyucularına, “Sneijder sezon sonunda ne yapsın” diye sordu. Katılımcıların yüzde 45’i, “Futbolu bıraksın” cevabını verdi.

Hollanda'da Sneijder herkesi şoka uğrattı

Hollanda’da yayın yapan bir gazetenin internet sitesi, okuyucularına, “Sneijder sezon sonunda ne yapsın” diye sordu. Katılımcıların yüzde 45’i, “Futbolu bıraksın” cevabını verdi. Yüzde 34’lük grup, “Ajax’a dönsün” seçeneğini işaretlerken, yüzde 11 ise Wesley’nin yola Nice’te devam etmesi gerektiği yönünde oy kullandı. Galatasaray’dan ayrıldıktan sonra Fransa’ya giden 33 yaşındaki Sneijder, kadroya girmekte zorlanıyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
gittiği takımlarda patlayan futbolcular.. 1.lens 2.sneijder :DDDDDDDD
@44mustang44 3. Van Persie , 4. İsmail Köybaşı , 5 .Mehmet Topuz , 6.Ozan Tufan daha sayayım mı ? :)))))
biz gokyuzune çikariyorduk adamlar çürüge çikardi
Son yılda galatasarayda cok düsmüstü.. Ama bazı kendini futbol adamı olarak adlandıran kisiler .. 10 küsür asist yaptı daha ne yapsın diyordu.. Bi takım düsünün o takım sadece bana oynasın .. Bir sezonda o kadar asist bende yaparım :D Üstüne golde atarım :D
Türkiye deki yabancı futbolcuların aldığı paralar masaya yatırılsın ve afişe edilsin. Belki insanlığa fayda olur. Hiç biri buradan gitmek istemiyor. Bu adamlarda konuşsun yoksa yöneticilerin nemalandıkları da ortaya çıkacak. Beşiktaş a vatandaşın vergilerinden stad yapılıyor. Onlarda sürekli pahalı transfer yapıyor. Komisyon işleri İndira Gandhi.
@fbd5557 Tamam BEŞİKTAŞ a yalan yok stadı DEVLET yaptı..fakat ülkemiz adına böyle bi stad yapılması daha iyi oldu..bakın adamlar UEFA yada ŞAMPİYONLAR LİGİ finalini bu sahada oynatmak istiyor.. artı beşiktaşın pahalı trafsferler yapması konusuna gelince FİKO BAŞKAN gibi bugüne kadar hangi başkan parayı bu kadar düzgün kullandı..adam futbolcuyu satıyor iki gün sonra tekrar bedavaya alıyor o futbolcuyu..kiralık futbolcudan bile para kazanan TEK BAŞKAN FİKO BAŞKAN..
Showmann olur
O KADAR DÜŞÜŞTE OLDUĞUNA GÖRE DEMEK ARTIK EMEKLİLİGİN VAKTİ GELMİŞTİR..
nice tede pek bi varlık gösteremiyor.artık emeklilik vakti gelmiş sanırım..
25 Yaş üstü yabancı transfer yasaklansın sınır 7 olsun. Bak nasıl değişiyor herşey...
galatasaray yönetimi sayesinde çiftlikte yattı yattı, formdan düştü, şimdi de toparlayamadı. çalışırsa tekrar toparlayabilir. yaz boyu ibizada yattı.
Diğer Haberler