YURTHABER

Huzurevi sakinlerinden Orman Haftası’nda fidan dikimi

Edirne’de, huzurevi sakinleri 21-26 Mart Orman Haftası kapsamında fidan dikimi gerçekleştirdi.Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Merkez ve Uzunköprü ilçesinde yer alan huzurevlerinde 21-26 Mart Orman Haftası kapsamında yaşlılar ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirildi.Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “18-24 Mart Yaşlılar Haftası” ve “21 - 26 Mart Orman Haftası’nın” aynı tarihlerde kesişmesinden dolayı “Huzurevlerinde Yaşlılarımız ile Fidan Dikiyoruz” etkinliği gerçekleştirildi.

Huzurevi sakinlerinden Orman Haftası’nda fidan dikimi

Edirne’de, huzurevi sakinleri 21-26 Mart Orman Haftası kapsamında fidan dikimi gerçekleştirdi.
Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Merkez ve Uzunköprü ilçesinde yer alan huzurevlerinde 21-26 Mart Orman Haftası kapsamında yaşlılar ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirildi.
Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “18-24 Mart Yaşlılar Haftası” ve “21 - 26 Mart Orman Haftası’nın” aynı tarihlerde kesişmesinden dolayı “Huzurevlerinde Yaşlılarımız ile Fidan Dikiyoruz” etkinliği gerçekleştirildi. Gerçekleşen fidan dikimi etkinliğine Huzurevinde hizmet almakta olan yaşlılar ve görevli personeller katılım sağladı” denildi.

Huzurevi sakinlerinden Orman Haftası’nda fidan dikimi

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön