YURTHABER

İmam yaralı köpeğe sahip çıktı

Manyas Merkez Çarşı Camii İmam-Hatibi Salman Temur çarşı içerisinde yaralı bir köpeğe sahiplendi.Manyas Merkez Çarşı Camii İmam-Hatibi Salman Temur, sokakta ayağı yaralı halde dolaşan köpeği alarak evine götürerek, ayağını sararak tedavi etti ve sahiplendi.

Manyas Merkez Çarşı Camii İmam-Hatibi Salman Temur çarşı içerisinde yaralı bir köpeğe sahiplendi.
Manyas Merkez Çarşı Camii İmam-Hatibi Salman Temur, sokakta ayağı yaralı halde dolaşan köpeği alarak evine götürerek, ayağını sararak tedavi etti ve sahiplendi. Duman ismi verdikleri sevimli hayvanı aile üyelerinin çok sevdiğini söyleyen Salman Temur, “Merhamet edenlere Rahman’da merhamet eder. Yeryüzünde bulunan canlılara merhametli olunuz ki, semadakiler de size merhamet etsin, buyuruluyor. Bende bu hayvancağızı gördüm, evimde kendimce kırık olan ayağını sarıp, sarmaladım. Şu anda iyi, onu sahiplendik. Evdeki diğer hayvanlara da çabuk alıştı“ diye konuştu.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön