İnfaz düzenlemesi Emrah Serbes’e de yaradı: 1 yıl sonra tahliye olabilecek

Otomobille kaza yapan ve 3 kişinin ölümüne sebep olan Yazar Emrah Serbes de Yeni İnfaz Yasası'ndan yararlanabilecek. Serbes, önümüzdeki yıl tahliye olacak.

İnfaz düzenlemesi Emrah Serbes’e de yaradı: 1 yıl sonra tahliye olabilecek

Yeni İnfaz Yasası’nın kabul edilmesinin ardından tahliyeler de başladı.

BİR YIL SONRA TAHLİYE OLACAK

Sözcü'den Sevgim Begüm Yavuz'un haberine göre, belli suçlarda koşullu salıverilme oranını üçte ikiden yarı yarıya indiren düzenlemeyle birlikte, trafik kazası sonucu 3 kişinin ölümüne neden olan ve 13 yıl 4 ay hapse çarptırılan Behzat Ç.’nin senaristi Emrah Serbes’in de bu düzenlemeden yararlanarak, yaklaşık bir yıl sonra tahliye olabileceği bekleniyor.

13 YIL 4 AY HAPSE ÇARPTIRILMIŞTI

İzmir-Aydın Otoyolu’nda önünde seyreden otomobile çarparak aynı aileden 3 kişinin ölümüne neden olan ve 2017 yılının Eylül ayında tutuklanan Emrah Serbes, 2018 yılında “bilinçli taksirle birden fazla kişinin ölümüne neden olmak” suçundan 13 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Serbes’in cezası Yargıtay tarafından onanmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 68 yorum
ve bunun adınada adalet diyorlar öylemi yazıklar olsun sizlere ne demişler hak edene hakkını vereceksin demişler ama nerde yapanın yanına kar kalıyor yine malesef
Adam bir aileyi yok etti ama yakında dışarı çıkacak. Bunun gibi nicesi çıkacak. Bu nasıl iş, af ne demek. Kimin hakkını kime bağışlıyor bu af denilen olay.
Rizede öldürülen Gamze Palanın katili son çıkan infaz yasasına göre 9 yıl yatacağı söyleniyor
Iznir torbali da bir katili salmislar ayni gun baska birini öldürmüş.. KATIL salan mi yoksa ölduren mi dir ?
way be üç kişiyi öldür sonra aftan yararlan ne güzel dünya be...
Adaletmi bu şimdi !
@puk8icubi2 kardeş ülkemizde adalet kadın adı sadece. Allah diyor ki kul hakkıyla karşıma gelmeyin. her şeyi afedebilrim fakat kul hakkını benden afetmemi beklemeyin.ancak onu hakkı geçen kişi afedebilir diye.fakat Allahın bile ben af etmem diye belirttiği kul hakkını kalkıpta kendini dindar diye niteleyen kişiler af ediyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler