MAGAZİN

İrem Derici adliyeye koştu! Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında flaş karar

Seren Serengil ve Bircan Bali ile kavgalı olan İrem Derici, yasaklar kalkar kalkmaz adliyeye başvuruda bulundu. Derici yaptığı suç duyurusunu hesabından paylaştı...

İrem Derici adliyeye koştu! Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında flaş karar

Bir süredir Seren Serengil ve Bircan Bali'nin hedefinde olan İrem Derici, dün akşam sosyal medya hesabından ‘Adliyeler açıldı’ notuyla, mahkeme kararını paylaştı. Derici, Seren Serengil ve Bircan Bali hakkında koruma kararı çıkarttı.

Bu karara göre ünlü sunucular 2 ay süreyle şarkıcı hakkında yorumda bulunamayacak.

irem-1

Seren Serengil, daha önce İrem Derici ‘ye ”Sen sanatçı değilsin. Basit, avam ve kalitesizsin” ifadelerini kullanmıştı. Derici ise Serengil'in üstsüz pozlarına gönderme yaparak eski haberleri paylaşmıştı.

Serengil ve Bali’ye karşı önleyici tedbir kararı aldıran ünlü şarkıcıya Serengil’den cevap gecikmedi…

seren

Ünlü oyuncu Hülya Avşar’ın geçmişte söylediği sözleri hatırlatan Serengil şöyle dedi: “Hülya, zirveye çıktıkça uğraşanın aşağı çekmek isteyenin çok olacak ama sen konsantreni bozma. Ben bir laf atardım bin lapin atlardı, ben kazanırdım, onlar konuşurdu demişti… Her lafının altına imzamı atıyorum, izindeyim” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Seren iyice tozuttu RTÜK müdahele etmeli her ekran karsısına cıkan onune gelene hakaret ederse vah halimize..
seren serengili hadi anlarım babası dolayısıyla küçük yaşta şöhret olmuş falan İrem Derici desen baya seveni var kadının iyi yada köyü şarkıları albümleri var peki bu Bircan balı kim? bu kadın nasıl meşhur oldu ne yaptı da meşhur oldu nasıl herkes hakkında bu kadar kolay atıp tutabiliyor vasfı ne? hepsini geçtim neden bir kadın başka bir kadına kuduz köpek gibi saldirir. mahkemeler böyle saçma sapan asılsız davalarla dolu
Geri Dön