SPOR

CANLI

İsmail Kartal, Fenerbahçe'den ayrıldığını açıkladı

Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal, Kasımpaşa maçı sonrası görevinden ayrıldığını açıkladı.

İsmail Kartal, Fenerbahçe'den ayrıldığını açıkladı

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, "Beşiktaş sezona iyi başladı iyi oynuyordu. Ben göreve geldim. Kurşunlanıncaya kadar iyi götürdük. Kurşunlanmadan sonra oyuncuların psikolojileri bozuldu.

Bazı yabancı oyuncular ülkelerine dönmek istedi. Galatasaray sezon başından beri iyi oynamasa da bireysel başarılarla şampiyon oldu. Hamza Hamzaoğlu ve ekibini tebrik ediyorum. Beşiktaş'ın da güzel futbolundan dolayı Bilic'i kutluyorum. Başarısız gibi algı olsa da kabul etmiyorum.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Kasımpaşa maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2122960/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4708-fenherbahce-kasimpasa-macindan-kareler.html)

Ben ve ekibim, personel zor zamanlar geçirdik. Bize hizmet veren herkese teşekkür ediyorum. Başkanla 1-2 ay önce görüştüğümüzde benimle devam etmek istediklerini söyledi. Ben o gün de istemedim. Fenerbahçe'nin daha iyi yerlere gelmesi için yeni gelecek hocaların önünü açmak için bugün görevi bıraktım" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 45 yorum
konuşmalarında teknik direktörlüğün gibi yalan ve beceriksiz. Bu güne şükürler olsunki senin gittiğini görebildik. Defol suratsız !
Doğru düşünce doğru karar yolun açık olsun ismail kartal
Yahu senden antrenör olurmu hiç. avrupada futbolcuyken ne başarın varki
Ne Avrupa sı?
Takım
O
Av
P
Geri Dön