SPOR

İsmail Kartal'dan güldüren Fenerbahçe gafı

Molde-Fenerbahçe maçını değerlendiren Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü İsmail Kartal yaptığı gafla izleyenleri güldürdü.

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü İsmail Kartal, Molde karşılaşması sonrası müsabakayı NTV Spor'da yorumladı.

"Fenerbahçe 2-0'a rağmen maçı kazanmasını bildi"

İsmail Kartal'ın yorumları şu şekilde: "Baktığınız zaman Fenerbahçe 2-0'a rağmen maçı kazanmasını bildi. Oyuncular ve teknik direktör Vitor Pereira her hafta üzerine koyarak gidiyor. Böyle de devam edecekler gibi. Fenerbahçe'nin çok iyi oyuncu kadrosu var. Şu anda takımın bir sistemi var ve oyuncular bu sistemi kabullendi artık. Sezon başında bir sistem yoktu. Daha doğrusu sistem konusunda karar verilemedi. Artık bir sistem var.

[Maçtan kareler-![Molde - Fenerbahçe maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125100/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/molde-fenerbahce-macindan-kareler-155343-myspor)

"Diego daha fazla katkı yapmalı"

Diego'nun performansı bu sezon daha yüksek olsa da taçlandıramıyor. Geçen yıl Sneijder kadar gol atamamıştı. Bu sezon da henüz gole dönük katkısı oldukça az.

[Fenerbahçe'den müthiş zafer](https://www.mynet.com/fenerbahceden-muthis-zafer-89554-myspor)
[Ajax pes etmedi!](https://www.mynet.com/ajax-pes-etmedi-89556-myspor)

İsmail Kartal'ın bu gafına sosyal medyadan gelen bazı tepkiler;

İsmail kartal konuşmalarında ağzından cıkıcak kelimeleri bile yanlış seciyor bu adam Fenerbahçe'de oyuncu değişikliği yapıyodu

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler