İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, emanet depolarını basına açtı

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, yıllardır adli emanette tutulan binlerce davanın yüzbinlerce delilinin tutulduğu adli emanet depolarının kapılarını basına açtı.

Adli emanet deposunda İlker Başbuğ'un boru parçası dediği Poyrazköy davasının delili olan lav silahı, Çiftlikbank soruşturmasının delili olan bitcoin üreten makineler, çeşitli davaların delili olan silahlar tutuluyor.

Yüz tanıma ve anahtarla girilebiliyor... Lav silahından kumar makinesine her şey var

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
lafa bak ya ilker pasa boru demişmiş boru bile degil o zembelek herif law silahi tek kullanimliktir rpg7 tipi bir fuze atar degildir milleti adam gibi bilgilendirin boru demirden yapilir insanin basina vursan oldurur ateslenmis law mekanizmasi polyester fiberclass dir borudan bile daha zararsizdir tekrar dolumu yoktur kullanat bir sistemdir
paralar kesin faizde :)
Aklı sıra haber deyip arada İlker Başbuğ'a laf sokacak aktrol. O boru aynen paşanın dediği gibi borudur sadece. En fazla birine yakından kafasına koluna vurarak zarar verirsin.Onu silah haline getiren kullandığı mühimmatdır. Mühimmat bulabildin mi a aktrol. Bulamadın o zaman o boruyla git kumda çelik çomak oyna.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler