SPOR

İşte TT Arena'da Hamzaoğlu için açılan pankart!

Galatasaray Kulübü'nden, dün Türk Telekom Arena'da oynanan ve 3-3 berabere biten Antalyaspor maçında Hamza Hamzaoğlu ile ilgili pankartların stada alınmadığı ile ilgili iddialara görselli yanıt geldi.

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Antalyaspor maçında görevden alınan Hamza Hamzaoğlu ile ilgili taraftarların açacağı pankartları Galatasaray yönetiminin içeri almadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Aslında prosedür gereğince statlara asılacak olan pankartlar, İl Spor Güvenlik Kurulu kararı gereği maçtan 1 gün önce getiriliyor ve incelenip asılıyor. Maç günü getirilen pankartlar İl Spor Güvenlik Kurulu kararınca stada alınmıyor.

[Maçtan kareler-![Galatasaray-Antalyaspor maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125034/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-antalyaspor-macindan-kareler-155325-myspor)

Ancak yine de bu itham ve iddia üzerine stat kameralarının tamamını inceleten Galatasaray yönetimi, içeri alınmayan ve el konulan tek bir pankart olmadığını tespit etti.

'TEŞEKKÜRLER HAMZA HOCA'

Sarı kırmızılı yönetim bu iddiayı resmi sitesinden yalanlarken Hamza Hamzaoğlu için TT Arena'ya getirilen tek pankartı da ortaya çıkarttı. Antalyaspor maçında taraftarın Hamzaoğlu için getirdiği tek pankart vardı o da içeri alındı. Bir erkek ve bayan taraftar, maçta " 4.yıldız, 3 kupa Teşekkürler Hamza Hoca" pankartını açtı.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler