SPOR

Jese oğluna daha fazla zaman ayırmak için Stoke City'den ayrılacak

Stoke City forması giyen Jese Rodriguez, prematüre doğan oğlu Nyan'ı daha fazla görebilmek için radikal bir karar aldı. Jese, Kanarya Adaları'nda tedavi gören oğlu Nyan için Stoke City'den ayrılıp Las Palmas'a transfer olacak.

Jese oğluna daha fazla zaman ayırmak için Stoke City'den ayrılacak

Sezon başında PSG'den Stoke City'ye transfer olan İspanyol golcü Jese Rodriguez doğduğu günden itibaren hastanede ölümle pençeleşen oğlu için kulübünden ayrılma kararı aldı.

Kanarya Adaları'ndan Las Palmas'ta tedavi gören çocuğu için sık sık İspanya'ya gitmesi gereken Jese Rodriguez, kulübü Stoke City'yle görüşerek takımdan ayrılma konusunda anlaşma sağladı. Çocuğunun hastalığı nedeniyle maçlara konsantre olamayan Jese'nin Las Palmas takımına transfer olacağı böylece çocuğuna daha fazla zaman ayırabileceği belirtiliyor.

İspanyol golcü Jese Rodriguez'in hasta olarak doğan küçük oğlunun tedavisi halen sürüyor. O günden beri Kanarya Adaları'nda bir hastanede olan küçük Nyan için sürekli İngiltere ile İspanya arasında mekik dokuyan İspanyol futbolcu zor günler yaşıyordu. İngiltere'de olduğu zamanlarda sosyal medya vasıtasıyla oğlundan haber alıyor. Prematüre doğan Nyan'ın ameliyat olması gerekiyor. Ancak vücudu yeterince gelişmediği için ameliyat olacağı güne kadar hastanede kontrol altında tutuluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
evlat sevgisi işte helal olsun
allah şifa versin.. babada örnek alınmalı.
Allah şifa versin kardeşim
biraz önce başka bir bebek haberi okudum gaziantepte battaniye çerisinde,buz kalıplarına sarılı karnı ayakları kesilmiş ve vücüdunu başka yerlerinde morluklar olan 2 aylık bir bebek bulunmuş?!. oda bebek bu futbolcu kardeşimizinkide bebek biri bebeği(bebeğine yakın olabilmek) için milyon dolarlık kariyerini riske atıyor diğer yavrucağın anası babası veya hiç bir yakını yokmu?
allah yardımcısı olsun acil şifalar
Evlat sevgisi ne kariyer dinler ne para pul dinler.Sevgilerin en büyüğü evlat sevgisidir.
allahım şifa ver...amin
allah şifa versin
RABBİM ŞİFA VERSİN
Allah Acil sifa versin
Diğer Haberler