Jet Sosyete'ye sürpriz konuk

Televizyon ekranlarına veda ederek internet platformunda yayın hayatına başlayan Jet Sosyete dizisine iki ünlü isim konuk olarak dahil oldu.

Jet Sosyete'ye sürpriz konuk

İlk olarak Star TV'de yayınlanmaya başlayan, düşük reytingler sebebiyle Tv8'e geçen ve önceki sezon televizyon ekranlarına veda eden Jet Sosyete, puhutv'de ekranlara gelmeye başlamıştı. 3. sezonunun ilk 4 bölümü yayınlanan dizinin yeni bölümüne ise iki şaşırtan ismin katıldığı öğrenildi.

10-A3Xe

Yeni yuvasında izleyiciden büyük ilgi gören dizinin beşinci bölümünde eğlence hız kesmeden sürerken, bu bölümün konuk oyuncuları ise Fatih Ürek ve ünlü magazinci Seyhan Erdağ olacak.

Peki Jet Sosyete'de neler yaşandı? Yeni bölümde neler olacak?

8-AaLc

Cengiz ve Zahide, Gizem’in çok konuşmasından bıkmış vaziyettedir. Gizem ikisine küser ve sessizlik yemini eder.

Bu kez de ev çok sessizleşince Cengiz ve Zahide pişman olup özür diler ancak bu durum Gizem’in eskisinden de fazla konuşmasına neden olacaktır.

6-BdA5

Şennur ve Safiye iş birliği yaparak Şennur’u sosyeteye şifacı olarak takdim ederler. Şennur büyük ilgi gören şifa seanslarında müşterilerine Cengiz’in hemoroid kremini verir.

3-9zKf

Krem sosyetik kadınların cildine çok iyi gelip işler iyice açılınca Şennur’un elindeki kremler tükenir. Şennur zor bulunan kreme ulaşabilmek bulabilmek için herkesi seferber eder.
2-bDp3
Nazlı gece kulübündeyken telefonunu bırakıp tuvalete giden Ozan’ın telefonunu karıştırır. Telefondaki fotoğrafları alan Nazlı, Ozan’ın göbekli fotoğraflarını internete sızdırır. Ertesi gün Ozan fotoğraflarının magazinde yer almasıyla ortalık fena karışır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler