SPOR

Juventus Harun Tekin'e hayran kaldı

Bursaspor forması giyen Harun Tekin, Juventus gözlemcilerini kendisine hayran bıraktı. Bursaspor'un Altınordu ile oynadığı hazırlık maçında Altınordu'nun genç yıldızı Berke Özer'i takip eden Juventus scout'ları, Berke için olumsuz yanıt verirken Harun Tekin'in performansına tam not verdi.

Juventus Harun Tekin'e hayran kaldı

İtalyan devi Juventus'un yetkilileri oyuncu takibi için geldiği Bursaspor-Altınordu maçında kaleci Harun Tekin'e hayran kaldı.

Bursaspor'un Altınordu ile oynadığı hazırlık maçında İtalyan devi Juventus'un scout'ları da tribündeydi. Altınordu'da başarılı bir performans gösteren Berke Özer'i takip etme amacıyla gelen İtalyanlar, Bursaspor'un milli file bekçisi Harun Tekin'i de gözlemledi. Juventus'un scout ekibinin Berke Özer için olumsuz rapor verdiği öne sürülürken, İtalyan yetkililer kaleci Harun Tekin'e ise hayran kaldı.

Harun Tekin'in menajeri Ömer Koray Uzun, Bursaspor'un antrenmanında konuyu Başkan Ali Ay ile görüşürken, Juventus temsilcilerinin Harun Tekin'i beğendiğini söyledi. Konuyla ilgili henüz yeşil-beyazlı kulüpten resmi bir açıklama yayınlanmazken, Juventus'un kaleci Harun Tekin ile ilgili transfer girişiminde bulunup, bulunmayacağı ise merak konusu oldu.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
YAHU İTALYANLAR'IN JEST VE MİMİKLERİ ABARTILI:)) ESPRESSO İÇİNE İTALYAN RAKISI GRAPPA KARIŞTIRMIŞTIM İZLERKEN,BEN BABAANNEMİ DE BEĞENİRİM DERSELER DE ŞAŞMAYIN...AMA BU DEGİLDİR Kİ İKİ KALECİMİZ DE BUNLARIN BEĞENİSİNE KALACAK KADAR YETENEKSİZ!İKİSİ DE GERÇEKTENDE BÜYÜK YETENEKLER...
Diğer Haberler