SPOR

CANLI

Kadıköy'de Emre ve Semih'e sevgi gösterisi!

Fenerbahçe taraftarları eski kaptanları Emre Belözoğlu ile Semih Şentürk’e sevgi gösterilerinde bulundu.

Kadıköy'de Emre ve Semih'e sevgi gösterisi!

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Emre Belözoğlu ısınmaya çıktığı esnada tribünlerden alkış alırken, taraftarlar tecrübeli futbolcuya tezahüratlar yaptı. Tecrübeli futbolcu da tek tek tribünleri dolaşarak ve taraftarların sevgi gösterilerine karşılık verdi.Emre Belözoğlu’nun oldukça duygulandığı gözlendi. Okul açık tribünündeki taraftarlar tecrübeli futbolcuya Fenerbahçe atkısı hediye ederken, Emre Belözoğlu da taraftarlarla fotoğraf çektirdi.

Emre Belözoğlu'na o pankart

Kadıköy'de Fenerbahçeli taraftarlar Emre Belözoğlu'na "Bazen çok agresif, bazen deli dolu. Yuvana hoş geldin, Emre Belözoğlu" pankartı açtılar.

SEMİH VE VOLKAN BABACAN DA UNUTULMADI
Taraftarlar Emre’nin yanı sıra eski futbolcuları Semih ve Volkan Babacan’ı da unutmadı. Sarı-lacivertli taraftarlar Semih Şentürk’e tezahüratta bulundu. Semih Şentürk de tribünlere giderek taraftarların sevgi gösterilerine karşılık verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
TARAFTAR EMEK VERENE KALBİNİ VERİR...
pankarta bak bekocaman trubunlere sıgmıyor.taraftqawr desene yalamalık yapmna admin.
@rezil_sikeciler mööööööööööööö desen sadece anlarız
Bu taraftar dünyanın en vefakâr ve saygıyı hak eden taraftarlarıdır. Sen kendin böyle bir taraftar olabilirmisin acaba? Keh keh.
Bu iki eski FENERBAHÇE'li futbolcuya duyulan saygı sadece büyük takımlara mahsustur. Bazılarının kulağına küpe olsun!! Keh keh.
@hapyman iki tane derken ben adam görmüyorum madam görüyorum keh keh :)
Takım
O
Av
P
Geri Dön