KADIN

terazi Terazi Burcu Aylık Yorumu

Bu ay ruhen, bedenen şifalanma ve yenilenme süreci içinde olacaksınız. Yaşam koşullarınız iyileşebilir, işinizde yeni fırsatlar yakalayabilir, yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz.

3 Mart tarihinde Mars İkizler burcuna geçiyor. Bu süreçle birlikte yaşamınızın farklı alanlarında ikili durumlar, iki farklı seçenek ve iki farklı yol karşınıza gelebilir. Kısmetleriniz, şanslarınız ikili durumlarla gelebilir. Bu ay yapacağınız seçimler, göstereceğiniz tavırlar hayatınızda uzun vadeli etkilere sebep olacaktır. Aşk ilişkilerinde geleceğe yönelik konuşmalar yapılabilir. Evlilik teklifi alabilirsiniz. Bu ay başlayan ilişkileriniz ilerleyen süreçte evliliğe gidebilir.

13 Mart tarihine Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz. Dağınık ve abartılı beslenme şekli kilo alımına sebep olabilir. Detokslar ve diyetler için oldukça uygun. Aynı zamanda var olan sağlık sorunlarınız için bir tedavi sürecine girebilir, iyileşme ve şifalanma yaşayabilirsiniz. Özellikle bugünlerde kaygı bozukluğu ve endişe durumlarına ekstra dikkat etmelisiniz.

20 Mart Güneş Koç burcuna geçiyor. Ayın geri kalanında her türlü ikili ilişki hayatınızda ön planda olacak. Yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar geliştirebilirsiniz. Bir ortaklık projesi içine girebilir veya ortaklık teklifi alabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere hızlıca güvenip sırtınızı yaslamak yerine daha temkinli olmalı ve sınırlarınızı bilmelisiniz.

28 Mart tarihinde Terazi burcunda Dolunay meydana geliyor. Bu tarih ve civarında hayatınızda önemli tamamlanmalar yaşayacaksınız. Yeni hikayelerin başlaması için eski süreçler ve eski gündemler kapanacak. Hayatınızla ilgili yeni kararlar alacaksınız. Görüntünüze ve tarzınıza daha çok vakit ayırabilirsiniz.


Astrolog Merve Rençber
İletişim: astrolojionline@gmail.com
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum