MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kalp Yarası'nın yıldızı Yağmur Tanrısevsin beyazlar içinde! Dekolteli tarzına beğeni yağdı

Yayınlandığı dönemde büyük bir ilgiyle izlenen Kalp Yarası dizisinde hayat verdiği 'Ayşe Yılmaz Sancakzade' karakteri ile büyük beğeni toplayan Yağmur Tanrısevsin dün akşam gerçekleştirilen bu yıl 49'uncusu düzenlenen Altın Kelebek ödül törenine katıldı. Beyazlar içindeki tarzıyla çok beğenilen ünlü ismin son pozlarına yorum yağdı.

Kalp Yarası dizisinde hayat verdiği Ayşe karakteri ile milyonların beğenisini kazanan Yağmur Tanrısevsin uzun zamandır ekranlarda görünmüyor. Dün akşam gerçekleştirilen Pantene Altın Kelebek ödül törenine katılan ünlü oyuncu beyazlar içindeki tarzıyla dikkat çekti.

Kalp Yarası 1

Uzun göğüs dekolteli bir elbise giyen güzel oyuncu iddialı tarzıyla çok beğenildi. Yağmur Tanrısevsin'in sosyal medya üzerinden paylaştığı pozları kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Kalp Yarası 2

Güzel oyuncuya; 'Kuğu gibisin', 'Çok güzelsin', 'Harika görünüyorsun', 'Bu ne güzellik böyle', 'Güzelliğin anlatılmaz' gibi yorumlar yapıldı.

Kalp Yarası 3

Yağmur Tanrısevsin, 24 Ağustos 1990 tarihinde Mersin’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Mersin’de okudu.

Kalp Yarası 4

Üniversiteyi kazanınca 2010 yılında geldiği İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü'nde mezun oldu.

Kalp Yarası 5

Oyunculuk eğitim almaya başladıktan bir yıl sonra bağlı olduğu ajanstan gelen teklif üzerine 2011 yılında başrollerini Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy, Vahide Gördüm ve Metin Çekmez’in paylaştığı “Adını Feriha Koydum” adlı dizide rol alarak oyunculuk hayatına başladı.

Kalp Yarası 6

Konuk oyuncu olarak Adını Feriha Koydum ve Pis Yedili gibi dizilerde yer alan Tanrısevsin Kaçak dizisinde de rol aldı.

Kalp Yarası 8

Kalp Yarası 7


Youtube


En Çok Aranan Haberler