Kanser Hastasının Son Dileği Yıldız Savaşları

Kanser nedeniyle 1 Eylül'de iki ay ömür biçilen Yıldız Savaşları tutkunu Daniel Fleetwod ölmeden son film "Güç Uyanıyor'u görebilmek için sosyal medyada kampanya başlattı. Yapımcı Disney henüz resmi bir yanıt vermedi.

Kanser Hastasının Son Dileği Yıldız Savaşları

Yıldız Savaşları tutkunu Daniel Fleetwod'a 1 Eylül'de iki ay ömür biçildi. Geçirdiği ameliyat ve kemoterapi kanser hücrelerinin akciğerlerine yayılmasını engelleyemedi.

32 yaşındaki Fleetwood Twitter'da "Force for Daniel- Daniel için güç" adlı bir etiket başlatıp Yıldız Savaşları serisinin son filminin yapımcısı Disney'in dikkatini çekmeye çalıştı.

Amacı Aralık'ta vizyona girecek son Yıldız Savaşları filmi "Güç Uyanıyor'u görebilmekti.

Bir hafta boyunca etikette 34 bin tweet atıldı.

Daha önceki bir Yıldız Savaşları filminde Ewok'u canlandıran Warwick Davis de kampanyaya destek verdi ve yapımcılara doğrudan tweet atıp "Daniel'in ölmeden önceki son isteği Güç Uyanıyor'u görmek. Lütfen dileğini gerçekleştirin" dedi.

Bir Twitter kullanıcısı da "Haydi bunu yapalım Disney. Onu arabayla bizzat ben getireceğim. Lütfen yardım edin" derken, bir diğeri "Eşimin erkek kardeşi kanserden öldü, ne anlama geldiğini biliyoruz" yazdı.

'Lütfen yanıt verin'

Eşi Ashley de Facebook'ta Daniel Fleetwood'ın zamanının azaldığını yazdı ve "Bugün Daniel'e verilen iki ay doldu. İkimiz de korkmuş, gergin ancak hala bizimle olduğu için müteşekkir haldeyiz. Ödünç alınmış bir zamanı yaşıyoruz. Disney ya da Lucas lütfen basit bir evet ya da hayır olsa da yanıt verin" dedi.

Disney çiftin sosyal medya kampanyasına henüz resmi bir yanıt vermedi. Filmin henüz tamamlanıp tamamlanmadığı da belli değil.

![]()

Sosyal medya kullanıcıları çiftin kampanyasına ve kanserle mücadelesine övgüler yağdıran posterler yaptı. Bir Jedi Şövalyesi hayran sitesi de Daniel'e "Jedi Ustası” unvanını verdi.

Daniel'in eşi Ashley yapımcıların kampanyadan haberdar olduğuna dair işaretler aldığını söylüyor. Ashley Fleetwood Facebook'ta paylaştığı mesajda "Daniel'in hastalığı nedeniyle bir erken gösterim yapılacağını ancak bunun için filmin yüzde 100 tamamlanması gerektiğini söylediler." dedi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler