YURTHABER

Kanser Tedavisinde Kullanılan Ilaçları Çalmışlar

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi eczanesinden kemoterapi, kanser, AİDS ve böbrek tedavisinde kullanılan ilaçları çaldığı iddia...

Kanser Tedavisinde Kullanılan Ilaçları Çalmışlar

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi eczanesinden kemoterapi, kanser, AİDS ve böbrek tedavisinde kullanılan ilaçları çaldığı iddia edilen 2 kişi düzenlenen operasyonla yakalandı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde yürüttüğü soruşturma kapsamında, Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi eczanesinde kemoterapi tedavisinde kullanılan toplam değeri 28 bin lira olan ilaçlarını çaldığı iddia edilen M.Y. ve M.S. isimli 2 şahsı yakaladı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda hastaneden çalınan kemoterapi tedavisinde kullanılan ilaçlar ile yine daha önceden çalındığı değerlendirilen kanser, AİDS ve böbrek yetmezliği tedavisinde kullanılan parasal değerleri yüksek olan 691 paket ilaç ele geçirildi. Olayla ilgili yakalanan şüpheliler M.Y ile M.S emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden M.Y’nin Tıp Fakültesi Hastanesi’nde memur olduğu ortaya çıkarken, olayla ilgili 3 kişinin arandığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın