Kapı kollarına dikkat! 'Asitli manyak' her yerde aranıyor!

Rusya’da kapı kollarına sülfürik asit döken ve bölge halkı tarafından ‘Asitli Manyak’ olarak anılan saldırgan, polis tarafından aranıyor. Saldırganın, 63 yaşındaki bir kadını yaraladığı bildirildi.

Rusya’nın başkenti Moskova’da binaların kapı kollarına sülfürik asit döken ve bölge halkının ‘Asitli Manyak’ olarak adlandırdığı saldırgan, polis tarafından aranıyor. Saldırganın, 63 yaşındaki bir kadının kapısının koluna asit dökerken görüldüğü ve sakallı olduğu belirtiliyor.

63 yaşındaki kadının kapı koluna dokunduktan sonra ellerinde kaşınma ve yanma hissettiği, ardından da hastaneye kaldırıldığı belirtildi. Kadının ellerinde birinci dereceden yanıklar oluştuğu duyuruldu.

Öte yandan, asitli saldırıya uğrayan kadının evinin güvenlik kamerasınca kaydedilen görüntülerde, saldırganın kapı koluna, elinde tuttuğu kırmızı renkli şişeyle asit döktüğü görüldü.

Rus polisi, olaya ilişkin soruşturma başlattı.

KAYNAK: DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
RUSYANIN KENDİ İÇ HABERİNİ BURAYA YAZARAK BİZİM MANYAKLARA YOL MU GÖSTERİYORSUNUZ? BU NE SAÇMALIK, AYNISINI ÖRNEK ALACAK KORKUNÇ SAYIDA MANYAK VAR BİLİN İSTERİM
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler