SPOR

CANLI

Karagümrük'te Emre Çolak ile yollar ayrıldı

Süper Lig ekiplerinden Fatih Karagümrük'te kadro dışı kalan Emre Çolak ile yollar ayrıldı.

Karagümrük'te Emre Çolak ile yollar ayrıldı

Fatih Karagümrük'te kadro dışı kalan Emre Çolak ile yollar ayrıldı.

5884

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Emre Çolak "Kadro dışı olmama rağmen sözleşme teklifinde bulunan Karagümrük'e teşekkür ederek, karşılıklı anlaşıp fesih yoluna gitmeyi tercih ettik" sözleriyle ayrılığı duyurdu.

435

NE OLMUŞTU?

"İÇİMİZ DIŞIMIZ BİR, MAYISLAR BİZİMDİR"

Futbol kariyerine Galatasaray’da başlayan Emre Çolak’ın 2 hafta sonra oynanacak Galatasaray maçı öncesi "İçimiz dışımız bir, mayıslar bizimdir" şeklinde attığı tweet eleştirilerin hedefi haline gelmiş ve milli futbolcu paylaşımını kaldırmıştı.

434

KARAGÜMRÜK KADRO DIŞI BIRAKTI

Kırmızı siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, "Futbolcumuz Emre Çolak'ın bir röportaj sırasında yaptığı açıklamalar kulübümüzce dikkatle incelenmiş ve her ne kadar anılan futbolcumuzun açıklamalarının kötü niyet içermediği ve kamuoyuna yankı uyandırdığı şekilde futbolcumuzun olası bir görevlendirme halinde gönül verdiğini belirttiği kulüp lehine herhangi bir girişimde bulunmayacağı kanısını varılmış olmakla birlikte, bahsi geçen açıklamaların köklü bir tarihe sahip kulübümüzün değerleri ve ilkeleri ile bağdaşmadığı da izahtan varestedir. Bu sebeple anılan futbolcumuzun konu hakkında savunması talep edilmiş ve kulüp içi disiplin sürecinin sonlanmasına kadar geçici olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir" ifadeleri kullanılmıştı.

4504

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
ne demiş kime hakaret etmiş veya küfür etmiş, neymiş düşünce ifadesinde haddini aşmışmış, ne insafsız ve çabuk adam harcar hale geldik, itham etmeden önce herkes önce kendine bakmalı..
3.lig de oynar artık.
Milli gururumuz diye beklerken hüsranı yasayanlardan oldu !!
Takım
O
Av
P
Geri Dön