SPOR

Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli istifa etti

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa'nın teknik direktörü Mustafa Denizli, görevinden ayrıldığını açıkladı. Kasımpaşa'yı sezon sonuna kadar takımı antrenörler İlyas Öztürk ve Erkan Çoker'in çalıştıracağı açıklandı.

Kasımpaşa teknik direktörü Mustafa Denizli istifa etti

Deneyimli teknik adam, lacivert-beyazlı kulübün internet sitesinden yayımlanan mektubunda, "Hayatımda ilk defa koyduğum hedefin, sonuç ile bağdaşmadığına büyük bir üzüntüyle tanıklık ediyorum. Hiçbir başarı veya başarısızlık sana güvenen ve yol arkadaşın olan yönetim, taraftar idari ve teknik yardımcılarım tüm kulüp çalışanlarım ile kurduğum iyi ilişkilerin zedelenmesine sebebiyet vermemeli. Dolayısıyla bu iyi ilişkiler çerçevesinde görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum" ifadelerini kullandı.

D6ifbK_X4AEAnjd

Kasımpaşa'da koydukları büyük hedeflere ligin ikinci yarısı itibarıyla ulaşamadıklarının altını çizen Denizli, şunları kaydetti:

"Bu durum başta şahsım olmak üzere, takımımda ve yönetimimizde olumsuz bir psikolojik ortamın oluşmasına sebebiyet vermiştir. Bütün kariyerim süresince, hep büyük düşünerek hedeflerimi gerçekleştirdim. Ve hayatımda ilk defa koyduğum hedefin, sonuç ile bağdaşmadığına büyük bir üzüntüyle tanıklık ediyorum. Hiçbir başarı veya başarısızlık sana güvenen ve yol arkadaşın olan yönetim, taraftar idari ve teknik yardımcılarım tüm kulüp çalışanlarım ile kurduğum iyi ilişkilerin zedelenmesine sebebiyet vermemeli. Dolayısıyla bu iyi ilişkiler çerçevesinde görevimden bugün itibarıyla ayrılıyorum. Bu süreçte benimle birlikte yol alan başta sayın başkanımız, yönetim kurulumuz, idari ve teknik kadrolarımız, taraftarlarımız, tüm kulüp çalışanlarımıza ve elbette futbolcularıma teşekkürlerimi sunuyorum."

TAKIM İLYAS ÖZTÜRK VE ERKAN ÇOKER'E EMANET
Kasımpaşa Kulübü, teknik direktör Mustafa Denizli'nin görevinden istifa etmesinin ardından sezonuna sonuna kadar takımı antrenörler İlyas Öztürk ve Erkan Çoker'in çalıştıracağını açıkladı.

Kasımpaşa Kulübü'nün resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, "Teknik kadromuzda yer alan antrenörlerimiz İlyas Öztürk ve Erkan Çoker, sezon sonuna kadar A Takımımızı çalıştıracaklar ve son iki resmi maçımızda Teknik Sorumlu olarak görev alacaklardır" denildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Ya hoca nasıl bir inat adamsın gittiğin takımı çürütüyorsun git dinlen çeşme de işte daha ne zorluyorsun.
her zamanki MUSTAFA Denizli, her gittiği takımdan hep bu şekilde ayrılmıştır herkesi, her camiayı yüz üstü bırakarak
ne oldu mustafa ucuyordin cakildin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler