MAGAZİN

Kendine 'Seksi yaratık' diyen Ulrika Jonsson: 'Cinsel uyanışım geç oldu'

Kendine 'Seksi yaratık' diyen Ulrika Jonsson: 'Cinsel uyanışım geç oldu'

İngiliz televizyon sunucusu Ulrika Jonsson yaptığı son açıklamayla dikkatleri üzerine çekti. 53 yaşındaki sunucu, 30'lu yaşlarında olduğundan daha fazla seksten zevk aldığını açıkladı.

Ulrika Jonsson, seks hakkında yaptığı açıklamasıyla İngiltere’nin gündemine oturdu. 2008 yılında evlendiği üçüncü kocası Brian Monet’ten cinsel hayatından memnun olmadığını söyleyerek boşanan kadın, 30'lu yaşlarında olduğundan daha fazla seksten zevk aldığını söyledi.

Dört çocuk annesi sunucu, kendini daha genç 'seksi yaratık' olarak hissettiğini söyledi. Best Magazine'de köşe yazan Jonsson şu sözleri kaleme aldı:

"50'li yaşlarımda cinsiyete yaklaşımım o kadar önemli ölçüde değişti ki, şimdi 30'larımda olduğu gibi fazla olmasa da seks yapmaktan zevk aldığımı söylemeliyim. Bu tutkuyu tekrar hissetmek ve bu duyguya mümkün olduğu kadar uzun süre devam etmek istemek gerçek bir duygu."

avalon-0502738817

'CİNSEL UYANIŞIM GEÇ OLDU'

İlk kocası John Turnbull ile 1990 yılında evlenen yıldız, cinsel uyanışını çoğu arkadaşından daha geç yaşadığını itiraf etti. "Zamanın tükenmeye başladığını hissetmekten kendimi alamıyorum," diyen Jonsson "Artık arkamda önümdekinden daha fazla yıllarım var ve elimden gelen her türlü özel sevgiyi gerçekten doyasıya yaşamak istiyorum." diyor.

avalon-0538908591

İki ay önce üçüncü kocasından boşanan sunucu, boşanmalarına gerekçe olarak 18 ayda sadece 5 kere cinsel ilişkiye girmelerini gösterdi.

Ulrika Jonsson, kariyerine 1989'da hava durumu sunucusu olarak başladı. Çok kısa sürede şöhrete kavuştuktan sonra yüzlerce farklı programın sunuculuğunu üstlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
olsun bre ayat 53den sonrada güzel olur şarapta eskidikçe uyanırmış
bal eski petekden yenirmis yemedik ama yeriz zaaar
Yalnız 53 ten sonra bazı şeylerin uyanması zor oluyor fiko. Bu sever tepede boynuzlar uyanabilir.
şarap eskidikçe özelliğini kaybetmez
iyiymiş
Geri Dön