SPOR

Kobe Bryant'ın ölüm haberini alan Lebron James, gözyaşlarına boğuldu

Lakers'ın yıldızı LeBron James, NBA efsanesi Kobe Bryant'ın ölüm haberi sonrası gözyaşlarına boğuldu. Kobe'nin son mesajını kendisi için attığı LeBron'un, Los Angeles Lakers'ın takım uçağından çıkarken gözyaşları içinde kaldığı görüntüler ortaya çıktı.

NBA efsanesi Kobe Bryant, Kaliforniya'nın Calabasas yakınlarında geçirdiği bir helikopter kazasında hayatını kaybetti. Kobe ile birlikte helikopterde bulunan Gianna Maria'nın da babasının yanında hayatını kaybettiği belirtildi.

SON MESAJINI LEBRON İÇİN ATMIŞTI

Kobe, Twitter hesabından son mesajını Lebron James için atmıştı. O mesajda, “@JingJames oyununu ileriye taşımaya devam ediyor. Kardeşime çok saygı duyuyorum” demişti.

LeBron James’in de Kobe Bryant'ın ölümünden sonra Los Angeles Lakers takım uçağından çıkarken gözyaşları içinde kaldığı görüntüler ortaya çıktı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
Adam anasına babasına akrabasına ağlamaz ama kobe öldü millet ağlıyor. Sanane kardeşim niye ağlıyorsun? Allah rahmet eylesin de göm gitsin. Sporcular şehit için twitter sayfalarını kirletmez ama maşallah kobe için döktürürler sayfalarda.
Nasıl bir varlıksın sen Bi baba Bi evlat var ama sende haklısın yüce rabbim herkese nasip etmiyor insan olmayı
@omurkardes38 ne kadar saçma açıklama ya insanları sınıflandırıyorsun her ölüm acıdır iyi insanlar için üzülünür ne biliyosun da konuşuyosun şehitlere üzülmezlermiş ....
harbi malsin
omurkardes sen acıyı hiç yaşamamışsın zaten yaşama... yaşarsın maşarsın Allah vermeye...
@omurkardes38 anne sütü almayanın sonu böyle olur diye seni reklamlarda oynatsalar yeridir
ben hiç tanımadığım halde çok üzüldüm insan ,insan için üzülür yahu sınıflandırılmaz sporcular şöylr böyle diye
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler