Kocasını sevgilisine öldürtmüş

Ümraniye'de garson olarak çalışan Barış Kaynak’ın 28 Ocak gecesi öldürülmesinin ardından yapılan çalışmalarda eşi Ş.K ve eşinin sevgilisi olduğu iddia edilen Z.K.Ö, gözaltına alındı. Şüpheliler emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevkedildi.

Ümraniye'de garson olarak çalışan 2 çocuk babası 35 yaşındaki Barış Kaynak, 28 Ocak 2019 gecesi Kazım Karabekir Mahallesindeki evine girmek istediği sırada motosikletli bir saldırgan tarafından başına ateş edilerek öldürüldü.

POLİS 3 AY BOYUNCA TAKİP ETTİ

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kamera görüntülerini incelemeye aldı. Kaynak'ı vurulmadan önce başında kask olan motorsikletli bir kişinin takip ettiğini belirledi. Takip eden kişinin Z.K.Ö (34) olduğu belirlendi. Cinayeti de Z.K.Ö'nün gerçekleştirdiği tespit edildi. Yapılan teknik ve fiziki takipte, Kaynak'ın eşi Ş.K ve galerici Z.K.Ö'nün ilişki yaşadıkları belirlendi.

Polisin yaptığı 3 aylık araştırmalarda iddialara göre, Ş.K ve Z.K.Ö ilişki yaşıyordu. Barış Kaynak'ı ortadan kaldırmaya karar verdiler. Ş.K, eşinin eve geliş gidiş saatlerini Z.K.Ö'ye verdi.

İDDİALARI REDDETTİLER

Yapılan tespitlerin ardından Cinayet Büro Amirliği ekipleri, geçtiğimiz Pazartesi günü operasyon başlattı. Z.K.Ö, H.Y, E.D, F.Y. İstanbul'da yakalanırken, eşi Ş.K Tokat'ta gözaltına alındı. Cinayette kullanılan motosiklete de el konuldu.

Gözaltına alınan 5 kişi haklarındaki iddiaları kabul etmedi. Ş.K, ifadesinde, "Ben E.D ile olay tarihinde Tokat'taydım, ne ilgim olabilir." dediği öne sürüldü.

Emniyette sorguya alınan 5 kişi adliyeye sevk edildi. (DHA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
yaziklar olsunn hem’adami boynuzluyor hemde oldurttuyor pislik kadin
Kapalı ya yapmaz öyle birşey örtüyü namus sananlar iyi izlesin bunu alayı kapalı bu işlere bulaşanların yok yok yapmaz tesettürlü o yaparmı hiç öyle şey ahlaklıdır o ahlaklı
bence normalde açık yüzünü kimse görmesin diye kendine sansür uygulamış. örtü bir ideoloji değil Allah ın emri sen nüslümansan uyup uymamak sana kalmış bu emre inancım der sahip çıkarsın. tıpkı namaz oruç gibi cezasını ahirette görürsün Yaratanın emrine uymadığın için. eğer müslüman değilsen kendi dininle ilgilen başka dine inanışa salça olma. kaldı ki bu ve benzeri diğer olaylar açık kapalı olayı değil karakter meselesi kişi karaktersiz olursa herşeyi yapabilir. mesela senin yorumunda senin karakterini yansıtıyor. saldırgan kindar ve eğer müslümansan bakın iş başı kapatmakta değil iç güzeli
hayvanların dahi korkması lazım. o insanlardan her türlü zarar gelir. anlata bildim mi sayın delice sevdalı inşallah olaya geniş çerçevede bakabilirsin. bir örnekte Avrupa veya Hindistan İsrail veya Çin olarak düşüne bilirsin. Biri Hristiyan diğeri Budist öbürü Yahudi bir diğeri ataist ama bu olayların fazlası ile oralarda yaşandığını da İnternette haberleri araştırırsan görürsün. netice sorun İslam da değil Onu yaşamak yerine Sadece kimliğe yazan bizlerde. Din ile alakalı bilgin olmadığı belli veya bilgin varsa da cevizin dış kabuğu kadar içinden ve asıl lezzetli yerden haberin yok malesef
islamdan haberin yok sırf karalamak adına boş konuşuyorsun. Sadece gerçekten inançlı olduğunu ispat edenlere mi satılıyor ya da veriliyor başörtüsü! Her isteyen istediği için ya da menfaat veya başka çıkarları hatta aile baskısından vs. kapanabilir lakin içini bir Allah bir kendi bilir. Hz. Peygamber bu gibi durumlar için kısaca şöyle birşey söylemiştir; bir kimsenin kıldığı namaza ve oruca aldanmayın toplumla olan ilişkisine de bakın!
Tesettür, Namussuzluğu örtemiyor...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler