MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Kylie Jenner ve Drake yakınlaşması dünya gündeminde!

Dünyanın en genç milyarderi Kylie Jenner kısa süre önce çocuğunun babası Travis ile ayrılmıştı. Geçtiğimiz akşam ünlü rapçi Drake'nin doğum gününe katılan Jenner gündeme bomba gibi düştü.

Kylie Jenner ve Drake yakınlaşması dünya gündeminde!

Henüz 22 yaşındaki Kylie Jenner olmasına en genç milyarder olmasıyla ve kozmetik markasıyla sık sık gündeme geliyor. Sosyal medyanın kraliçesi olarak da bilinen Jenner aşklarıyla da sık sık konuşuluyor. Kısa süre önce Playboy'a Travis ile çıplak poz verip ardından da Travis'ten ayrılan Jenner yeni bir aşka yelken mi açtı?

Kylie, Travis'in daha çok ailesi ile vakit geçirmesini isterken Travis daha iş odaklı olunca kızları Stormi'nin de arada kalmasını istemedikleri için ilişkilerini noktalama kararı almışlardı. Ancak bomba patladı ve bu ayrılığın ardından Kylie'nin Drake ile yakınlaştığı iddia edildi.

ieiei

Geçtiğimiz günlerde Drake, Los Angeles'taki Goya Studios'da doğum gününü kutladı ve Jenner da oradaydı. Partideki yakın arkadaşlarının söylediklerine göre, Kylie bütün gece Drake ve arkadaşları ile vakit geçirmiş.
Hatta bir ara Drake ile yakınlaşarak dans etmişler...

Bazı kaynaklar ikilinin çok yakın olduğunu söylerken "Gerçekten çok mutlu görünüyordu... Orada bir çekim var gibiydi" sözleriyle herkesin merakını uyandırdı.

İki ünlü de bu dedikodularla ilgili henüz açıklama ise yapmadı.

En Çok Aranan Haberler