SPOR

''Ronaldo’nun eşim için söylediklerini affettim''

Portekizli efsane isim Luis Figo, Real Madrid'den takım arkadaşı olan Ronaldo'nun eşi için söylediklerini affettiğini açıkladı. Brezilyalı Ronaldo, Figo'nun eşi Helene Svedin için "O, benim eşim olsa, ben de partilerde dolaşmam, hep evimde otururum" demişti.

İspanya'da bir medya kuruluşuna röportaj veren Figo, eski takım arkadaşı Ronaldo'nun, eşi Helene Svedin hakkında yaptığı açıklamalar hakkında konuştu.

Brezilyalı Ronaldo, Figo'nun eşi hakkında "Bir gün başkan Perez bana gelerek 'Ronnie, niye evinde daha fazla vakit geçirmiyorsun? Bak Figo'ya! O, hep evinde, eşinin yanında' diye çıkıştı. Ben de, 'Bak başkan... Figo'nun eşini görmüyor musun? O, benim eşim olsa, ben de partilerde dolaşmam, hep evimde otururum' yanıtını verdim" demişti.

"ONU AFFETTİM"
Efsane isim, "Bu sözleri ben de duydum çünkü Ronaldo bu cümleyi daha önce de soyunma odasına kurmuştu. Ama Roni'yi affettim çünkü o daima şakacı biri olmuştur" ifadelerini kullandı.

Figo sözlerini "Ronaldo şunu bilmiyor ki sadece eşim uyuduğunda evden çıkıyorum" şeklinde bir şakayla bitirdi. 2001'de evlenen Figo ve Svedin'in 20, 17 ve 14 yaşlarında 3 kızları var.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
ronaldo doğru demiş
Adam ne demiş ki burda kötü bir şey dememiş ki af edilecek ne yapmış kardeşim ne demiş adam bak max lopeze karısına göz diken karısını ayartan sonrada onunla evlenen icardiyi af ettim diyo lopez puhaa
İltifat sayılır. Bu hanım gibisi bende olsa kimseler görünmem :) Hz. Allah herkese gönlüne göre bir sultan ve efendi versin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler