SPOR

Markovic'e yapılan hareket Sırbistan'ı ayağa kaldırdı

Trabzonsporlu Salih Dursun ile Fenerbahçeli Lazar Markovic arasında yaşanan gerilim, Sırbistan'da büyük yankı uyandırdı.

Markovic'e yapılan hareket Sırbistan'ı ayağa kaldırdı

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan 13. haftanın kapanış maçı, gergin anlara sahne oldu.

Lazar Markovic ile Salih Dursun arasında yaşananlar ise Sırbistan'da büyük yankı uyandırdı. Birçok Sırp internet sitesinde manşetten verilen haberde, Markovic'in saldırıya uğradığı belirtilerek olayın görüntülerine yer verdi.

Galatasaray'dan kiralık olarak Trabzonspor'da forma giyen oyuncunun, Sarı-Lacivertliler'in Sırp yıldızı ile aynı anda yerde kaldığı belirtilirlen " Ardından Türk oyuncu, milli futbolcumuza saldırdı. Eğer yardımcı hakem hemen araya girmesi kim bilir olay nasıl sonuçlanacaktı" ifadesi kullanıldı.

NE YAŞANMIŞTI?

Maçın son bölümlerinde Trabzonsporlu Salih Dursun ile Fenerbahçe'nin Sırp oyuncusu Lazar Markovic arasında gerginlik yaşandı.
77. dakikada gerçekleşen pozisyonda Salih Dursun ile Lazar Markovic arasında sert bir ikili mücadele oldu. Gerginlik sonrası Fenerbahçe teknik heyeti saha içine kadar geldi.

Olay sonrası Kadıköy'de tribünlerdeki taraftarlar Sali Dursun'u ıslıkla protesto ederek tepki gösterdi.

[Salih Dursun ile Markovic birbirine girdi](https://www.mynet.com/salih-dursun-ile-markovic-birbirine-girdi-89731-myspor)
[Fenerbahçe Trabzonspor'u rahat geçti](https://www.mynet.com/fenerbahce-trabzonsporu-rahat-gecti-89730-myspor)


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler